Srbija i Izrael

Turpentine

Iskusan
Poruka
5.266
Da li u Srbiji postoji partija koja se zalaže sa blisku saradnju sa Izraelom ? Zbog čega narodi koji su bili na istoj strani tokom istorije, stradali od istih neprijatelja (koje imaju i danas) ne bi mogli da sarađuju na višem nivou?

Šta uvažene i časne forumske kolege misle o ovome?

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Израел као државу не готиви баш нешто јер су добри са Америма али они нису признали Косово и праве добро оружје
Од Израела треба учити како они раде ствари и то примењивати колико је то могуће а са њима треба бити добар јер је Јеврејски лоби јак у Америци
 
Mislim da si ti za tvoju tazbinu balkanski divljak :) , uvijek me podsjetiš na onu priču kad je onkl došao u Dubrovnik pa mu hvalili zeta , a on rekao - aber sirovina :)
Ja sam neko kome je tast dao ćerku jedinicu i rekao da iako sam druge vere on pred Bogom nema argumenata da odbije moj zahtev.

A pre kraja godine će da ljulja jednog malog dečaka, budućeg naseljenika zapadne obale i tlačitelja muslimanskog ummeta.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
spustio se leteci tanjir na Zemlju, i ne lezi vraze, bas pored pijace....izasao vanzemaljac, kad oko njega hrpa ljudi, bulje, al na distanci....cujes iz gomile:
.....ej, jesu svi tako zeleni i maleni ko ti, tamo kod tebe?
da, kaze mali zeleni....
.....i svi imaju tako tri oka na glavi, pita drugi...
pa da, kaze dosljak...
i svi su tako kockasti, treci ce....
da, naravno, kaze mali....
i svi nose tu bijelu kapicu na glavi, pita cetvrti...
a ne, to samo Jevreji......
 
Ja sam neko kome je tast dao ćerku jedinicu i rekao da iako sam druge vere on pred Bogom nema argumenata da odbije moj zahtev.

A pre kraja godine će da ljulja jednog malog dečaka, budućeg naseljenika zapadne obale i tlačitelja muslimanskog ummeta.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Ma znam , šta će čovjek, veli moglo je i gore :) , jedan naš jedinac iz s-h braka otišao u te Benelux zemlje i našao crnkinju , mati mu govorila - zar će im <prezime> u crnce :) .. na kraju su se razlišli i pored toga to su dobili kćerkicu, još bilo oko djeteta povuci potegni , toj nije ogovaralo da on bude upisan kao otac jer onda gubi podršku od države ..
Nemoj ti misliti da oni nisu i u Đokoviću vidjeli divljaka koji im ometa Federera da sjedne u svoj tron :) , a o tebi da ne pričam .. i koje će ti vjere biti sin , znaš li da si po islamu ono što ti je dijete , abu/otac <ime djeteta> ,
a kod Jevreja inače to vode po majci , tako da ti tu dođeš donator reproduktivnog materijala :)
Masa svijeta na Zapadu ne podnosi Izrael zbog zločina u Palestini , tako da ih džaba reklamiraš , to je jedna od najodvratnijih država na dunjaluku ..
 
Poslednja izmena:
Ja sam neko kome je tast dao ćerku jedinicu i rekao da iako sam druge vere on pred Bogom nema argumenata da odbije moj zahtev.

A pre kraja godine će da ljulja jednog malog dečaka, budućeg naseljenika zapadne obale i tlačitelja muslimanskog ummeta.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Nek je živ i zdrav. Obezbedi mu bolju budućnost, ovo što si napisao je njesra život.
 
Da li u Srbiji postoji partija koja se zalaže sa blisku saradnju sa Izraelom ? Zbog čega narodi koji su bili na istoj strani tokom istorije, stradali od istih neprijatelja (koje imaju i danas) ne bi mogli da sarađuju na višem nivou?

Šta uvažene i časne forumske kolege misle o ovome?

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Dodik je blizak sa Izraelom. Srbija je kolonija i ne vodi svoju politiku btw.
 
Ma znam , šta će čovjek, veli moglo je i gore :) , jedan naš iz s-h braka otišao u te Benelux zemlje i našao crnkinju , mati mu govorila - zar će im <prezime> u crnce :) .. na kraju su se razlišli i pored toga to su dobili kćerkicu, još bilo oko djeteta povuci potegni , toj nije ogovaralo da on bude upisan kao otac jer onda gubi podršku od države ..
Nemoj ti misliti da oni nisu i u Đokoviću vidjeli divljaka koji im ometa Federera da sjedne u svoj tron :) , a o tebi da ne pričam .. i koje će ti vjere biti sin , znaš li da si po islamu ono što ti je dijete , abu/otac <ime djeteta> ,
a kod Jevreja inače to vode po majci , tako da ti tu dođeš donator reproduktivnog materijala :)
Masa svijeta na Zapadu ne podnosi Izrael zbog zločina u Palestini , tako da ih džaba reklamiraš , to je jedna od najodvratnijih država na dunjaluku ..

Kad se poslednji put neki Izraelac detonirao i pobio gomilu ljudi? Da li Izrael deli planetu na dar-es-islam i dar-el-jihad?
 
Dodik je blizak sa Izraelom. Srbija je kolonija i ne vodi svoju politiku btw.

Да Додик мрзи муслимане јер хоће своју државу а Муслимани и САД му не дају, Нетанјаху мрзи муслимане јер Палестинци хоће своју државу а Израел и САД им не дају.
Заједничка им је мржња према муслиманима, а положај не баш.
 
Valjda kolega shvataš da je ovo bio ironičan komentar na ove mučke provokacije i uplitanje mog privatnog života od gospođice Citadele, koja u ove kasne sate sedi na internetima i piše bez nadzora svog mahrema.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Nisam odmah ukacio. A tema, koliko znam niko iz politickog zivota Srbije ne pokazuje takvo interesovanje a sigurno je isto i na strani Izraela. Jedino sto mi pada na pamet je Jasenovac .
 
Dodik je blizak sa Izraelom. Srbija je kolonija i ne vodi svoju politiku btw.

To je Dodik mutio nešto sa onim Arijem Livnijem koji je 1921. godište :) , fol predstavništvo , poslije privatna firma, lopovluci Dodikovi ..

"Livne je, kako se navodi u dopisu, zaobilazio zvanične institucije Izraela prilikom pokušaja da organizuje sastanke političkih lidera iz RS i Izraela, te nije iskazao jasnu namjeru da na bilo koji način unaprijedi bilateralne odnose dvije zemlje", navode iz MIP-a BiH."

"Dalje se navodi da slika o Livneu kao uticajnom izraelskom diplomati na Balkanu, koja je stvorena u pojedinim medijima u regionu, ne odgovara istini, te se jasno ističe da su svi stavovi Livnea isključivo njegovi lični i da ni u kom slučaju ne predstavljaju stavove Izraela", navode iz MIP-a BiH."
http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Izraelski-MIP-Predstavnistvo-RS-u-Izraelu-ne-postoji/422815
 
Mani mi šupljih priča, zna se šta je bilo i šta je i dan danas .. cionisti su se uvalili tamo radi nafte ..

uvalise vam i oni djenosajd? u tome su slicni sa srbima i zato ih postujem. u holandiji 87 % posto jevrejske dece zavrsava fakultet,arapi pa skoro niko. postuju se,postuju drzavu i dobri su JARANI, ali ne sa vama RAJKA.znaci da su izuzetno inteligentni, ako ih uporedimo sa vama rajka.to se pokazuje i u tome sto ti rece, uvalise se izmedju vas i uzese vam naftu. od njih mozemo mnogo nauciti,i ne samo mi srbi
 
uvalise vam i oni djenosajd? u tome su slicni sa srbima i zato ih postujem. u holandiji 87 % posto jevrejske dece zavrsava fakultet,arapi pa skoro niko. postuju se,postuju drzavu i dobri su JARANI, ali ne sa vama RAJKA.znaci da su izuzetno inteligentni, ako ih uporedimo sa vama rajka.to se pokazuje i u tome sto ti rece, uvalise se izmedju vas i uzese vam naftu. od njih mozemo mnogo nauciti,i ne samo mi srbi

Saučesnici https://www.klix.ba/vijesti/bih/sud...icno-kriva-za-smrt-300-srebrenicana/170627044
Rajko, mora da si čuo da je pamet prelazna i zato otišao u Holandiju :) bezbeli biciklom :)
 
Jako je realno želeti čvrstu saradnju sa zemljama udaljenim hiljadama kilometara gde većina ljudi ne zna ni koji smo ni gde smo.

Rusofili to najbolje znaju a izgleda imamo i jevrofile.

Al eto barem nećemo imati problem sa NATO oko sebe zbog toga jer Jevreji su barem dobri sa njima.

Srbija jedino ima kapacitet da ima saradnju sa EU jer se sa istom graniči.

Sve ostalo je ravno naučnoj fantastici i Vučićevom odlasku u Peking.
 
Poslednja izmena:
Jako je realno želeti čvrstu saradnju sa zemljama udaljenim hiljadama kilometara gde većina ljudi ne zna ni koji smo ni gde smo.

Rusofili to najbolje znaju a izgleda imamo i jevrofile.

Al eto barem nećemo imati problem sa NATO oko sebe zbog toga jer Jevreji su barem dobri sa njima.
Fizička razdaljina nikada nije predstavljala zanemarljiviji faktor nego danas.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Valjda kolega shvataš da je ovo bio ironičan komentar na ove mučke provokacije i uplitanje mog privatnog života od gospođice Citadele, koja u ove kasne sate sedi na internetima i piše bez nadzora svog mahrema.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Uplitanja u tvoj privatni život , a zbog njega si otvorio ovu temu .. i to bez veze , jer ne živiš u Izraelu za koji nije jasno je li više država ili vojni logor sa sve zidovima i žicama .. pa i naš reper Edin Osmić (Edo Majka) se oženio Jevrejkom , i jedno vrijeme i živio u Izraelu, nismo mi protiv Jevreji, Sefardi protjerani iz Španije su vijekovima živjeli s nama u OC , nego su problem cionisti i etničko čišćenje , isto kao kod nas četnici i etničko čišćenje ..
 
Uplitanja u tvoj privatni život , a zbog njega si otvorio ovu temu .. i to bez veze , jer ne živiš u Izraelu za koji nije jasno je li više država ili vojni logor sa sve zidovima i žicama .. pa i naš reper Edin Osmić (Edo Majka) se oženio Jevrejkom , i jedno vrijeme i živio u Izraelu, nismo mi protiv Jevreji, Sefardi protjerani iz Španije su vijekovima živjeli s nama u OC , nego cionisti i etničko čišćenje , isto kao kod nas četnici i etničko čišćenje ..
Što se tiče čišćenja, znaš kako Ameri kažu : "Play stupid games, win stupid prizes".

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 

Back
Top