Travuljina na Adi

Gost377586

Veoma poznat
Poruka
11.136
Ako vodite decu na Adu prvo proverite do bova da li ima travuljine jer nisu svuda cistili kako treba i dovoljno je da vam se dete baci unazad i da se zapetlja...
Msm uglavnom te delove do bova srede al nije svugde tako,ja na jednom delu nisam mogla ni da slajdujem preko i izadjem u dubinu koliko je trave bilo,tako da obavezno proverite stanje dna pre nego sto putite decu da se brckaju...
*Ne spajajte mi temu sa Adom na ovom pdf jer se ovo obavestenje nece videti,jer na ovaj pdf retko zalaze..

- - - - - - - - - -

Mozda je i bolje da se prebaci na pdf Zene jer tamo ima najvise roditelja..

- - - - - - - - - -

Eto prebacite tamo ako.moze i izbrisiteovo od zvezdice pa adole..Hvala;):ok:
 
Ne može kera da sere? pardon... kako to kučkari vole da kažu - "deca da se igraju"

samo što su im kerovi ta "deca"

tako se igrala deca po fontanama u Knezu pa došli kučkari da puštaju kerove medj tudju decu

e onda se neko setio da sipa Calgon u fontanu... jaooooooo znate deca...

- - - - - - - - - -

Ako vodite decu na Adu prvo proverite do bova da li ima travuljine jer nisu svuda cistili kako treba i dovoljno je da vam se dete baci unazad i da se zapetlja...
Msm uglavnom te delove do bova srede al nije svugde tako,ja na jednom delu nisam mogla ni da slajdujem preko i izadjem u dubinu koliko je trave bilo,tako da obavezno proverite stanje dna pre nego sto putite decu da se brckaju...
*Ne spajajte mi temu sa Adom na ovom pdf jer se ovo obavestenje nece videti,jer na ovaj pdf retko zalaze..

- - - - - - - - - -

Mozda je i bolje da se prebaci na pdf Zene jer tamo ima najvise roditelja..

- - - - - - - - - -

Eto prebacite tamo ako.moze i izbrisiteovo od zvezdice pa adole..Hvala;):ok:

Trava je jako bitna da ne bi došlo da isplivavaju forme algi pa onda to smeta vizuelnom ugodjaju

Inače je ima najviše na nudističkom delu pa me čudi da majke sa decom žele baš tamo da se kupaju sem ako nije porodični fkk

- - - - - - - - - -

uostalom FKK i dalje vapi za policiskom zaštitom zbog tekstil-manijaka i za toalet kabianam i za spasiocima
neko iz nekog (potisnuto seksualnog razloga) smatra da život bez tekstila manje vredi pa nema spasioca

- - - - - - - - - -

uostalom i ne treba nam - niko od FKK postave se nije udavio, samo bezobrazni tekstilci
 
Samo ti kaki:lol:
Ja sam stvarno bila u fazonu zamisli deca odu dva metra unazad i cao..A roditelji misle kao nema mnogo trave il ne misle uopste..Msm bukvalno je bilo ovako obala pa deca u vodi pa metar i po ja pa levo od mene travuljina koju nisam cak mogla ni da preplivam..Sad zamisli kerenu deca da se igraju ili da se izbacuju iz vode...I dok roditelj skonta da ovaj nijeisplivao bice cao zdravo..
 
Trebalo bi opet malo da radi ona mašina što je viđam "parkiranu" na početku jezera kod onog veštačkog gejzira... ona sprava što malo liči na kombajn ali ide po vodi i čupa tu travuljinu.

uostalom FKK i dalje vapi za policiskom zaštitom zbog tekstil-manijaka i za toalet kabianam i za spasiocima
neko iz nekog (potisnuto seksualnog razloga) smatra da život bez tekstila manje vredi pa nema spasioca

- - - - - - - - - -
uostalom i ne treba nam - niko od FKK postave se nije udavio, samo bezobrazni tekstilci
Vapi FKK za mnogo čim.
 

Back
Top