Trudnoca ili ne ?
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Trudnoca ili ne ?

Početnik
    Učlanjen
    30.06.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Trudnoca ili ne ?

Molim za pomoc. Poslednja m mi je bila 25 maja, inace dobijam na 30 dan. Imala sam rizican odnos u toku plodnih dana,sutradan mi se pojavo braon iscedak,drugi dan roze iscedak,treci crveni ali bio je kao voda nije bila krv. Uradila sam test dva dana pre nego da dobijem imala sam drugu jedva vidljivu roze liniju,pa sam ga ponovila na dan ocekivane m.bila je za nijansu tamnija,juce sam ponovo uradila test ponovo druga linija malo tamnija,ali opet roze-tamno roze. Bila sam kod svog ginekologa pre 5 dana na dan ocekivane menge,ona je rekla da je rano da se vidi da dodjem za nedelju dana ponovo ako ne dobijem-sutra je kontrola. Dala mi je da pijem folnu kiselinu,ne kapiram zasto mi je dala ako nista nije videla?!Verujem svom ginekologu,samo sam preplasena zato sto u prvoj trudnoci plod nije bio dobar i morala sam na anortus. Vise od deset dana imam bol u kicmi i napetost u grudima . Endometrijum 8mm. Molim vas za savet. Unapred hvala.

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2572

Podrazumevano Re: Trudnoca ili ne ?

Cestitam!

Trudna si!
    Kunem se, Tita mi!

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6101

nek je sa srecom
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Aktivan član
    Učlanjen
    30.03.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

pošalji nam pečenja i torte kad bude svadba

Poznat ChristopherWalken (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    340

Citat Original postavio Zbunjenaaaaa Pogledaj poruku
    Molim za pomoc. Poslednja m mi je bila 25 maja, inace dobijam na 30 dan. Imala sam rizican odnos u toku plodnih dana,sutradan mi se pojavo braon iscedak,drugi dan roze iscedak,treci crveni ali bio je kao voda nije bila krv. Uradila sam test dva dana pre nego da dobijem imala sam drugu jedva vidljivu roze liniju,pa sam ga ponovila na dan ocekivane m.bila je za nijansu tamnija,juce sam ponovo uradila test ponovo druga linija malo tamnija,ali opet roze-tamno roze. Bila sam kod svog ginekologa pre 5 dana na dan ocekivane menge,ona je rekla da je rano da se vidi da dodjem za nedelju dana ponovo ako ne dobijem-sutra je kontrola. Dala mi je da pijem folnu kiselinu,ne kapiram zasto mi je dala ako nista nije videla?!Verujem svom ginekologu,samo sam preplasena zato sto u prvoj trudnoci plod nije bio dobar i morala sam na anortus. Vise od deset dana imam bol u kicmi i napetost u grudima . Endometrijum 8mm. Molim vas za savet. Unapred hvala.
    Pa eto, sacekaj jos koji dan i znaces. Nemas razloga sad da se preterano brines.
    This life is an illusion, Your mind is perceptive.
    We were born alone, We will die alone.
    We are all, Alone

Početnik
    Učlanjen
    30.06.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pa hvala,ako jeste daj Boze.Ja nisam sigurna jos ????????????

Početnik
    Učlanjen
    30.06.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio BLAJBI Pogledaj poruku
    Cestitam!

Trudna si!
    Ajoj ti sa sigurnoscu to ???? Volela bih da sam i ja tako sigurna,videcemo sutra na pregledu... ????????????

Početnik
    Učlanjen
    30.06.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Jojj vi ste me bas ubacili,videcemo sutra. Sad sam od muke trcala do apoteke nisam radila 4 dana test,ali ubi me psiha. ????????

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    371

Citat Original postavio Zbunjenaaaaa Pogledaj poruku
    Jojj vi ste me bas ubacili,videcemo sutra. Sad sam od muke trcala do apoteke nisam radila 4 dana test,ali ubi me psiha. ????????
    ta traka na testu koja se obavezno pojavi je kontrolna. nafilovana je HCG - om i mora da potamni. bilo kakva druga traka koja se pojavi, znaci da je trudnoca moguca bez obzira sto je bledja. jbg...
    .Ovu rezoluciju su predložile Francuska, Velika Britanija, SAD, Belgija, Maroko i Mađarska, a izglasana je uz podršku Rusije sa 13 naprama 0.

Slične teme

1. Astma i trudnoca
    Autor Eugenie u forumu Zdravlje
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 24.12.2008., 10:03
  2. Trudnoca i farbanje?
    Autor mamman u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16.02.2004., 22:01
  3. TRUDNOCA
    Autor GIMNAZIJALKA 011 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 61