Vladar sata rođenja

Kobac20

Aktivan član
Poruka
1.327
Otkrila sam svog vladara sata i sva sam hepi. :zkez:

Evo kalkulatora: http://www.astrology.com.tr/planetary-hours.asp

"Vladar sata, odnosno planeta koja vlada satom rođenja se tretira kao jedna od najbitnijih pokazatelja u natalnoj karti, i može imati istu simboliku kao vladar ascedenta. To znači da osoba rođena na primer kao Ovan sa ascedentom u Ovnu, kod nas popularnije znano kao dupli Ovan, čiji je vladar Mars, ako se rodi u satu Merkura i pored dominacije Marsa, imaće upliv i Merkura kao jednako važne planete."

Sa sajta tradicionalne astrologije, by Mihajlo Čukić.
 
Otkrila sam svog vladara sata i sva sam hepi. :zkez:

Evo kalkulatora: http://www.astrology.com.tr/planetary-hours.asp

"Vladar sata, odnosno planeta koja vlada satom rođenja se tretira kao jedna od najbitnijih pokazatelja u natalnoj karti, i može imati istu simboliku kao vladar ascedenta. To znači da osoba rođena na primer kao Ovan sa ascedentom u Ovnu, kod nas popularnije znano kao dupli Ovan, čiji je vladar Mars, ako se rodi u satu Merkura i pored dominacije Marsa, imaće upliv i Merkura kao jednako važne planete."

Sa sajta tradicionalne astrologije, by Mihajlo Čukić.

Moj je Džupi.

Da nije i tebi, pa si tako zadovoljna? :)
 
Poslednja izmena:
I kakvi smo sad nas dvoje ako nam je, recimo, vladar 5. Merkur?
Zavisi kakav nam je Merkur,
Evo meni je Merkur u Strelcu, a i 5. polje mi je u Strelcu. Tebi je u Vagi.
Volimo da učimo, i ljude koji uče. Me u Vagi je stalo da ima dobrog sagovornika, i deca treba da budu lepo vaspitana (Me - dete, 5- polje - potomstvo), sa umetničkim sklonostima.
 
Vladavina planeta po satima je drevna okultna korespodencija zarad efektnosti rituala
Npr. poslove i transakcije treba raditi u Jupiterovom,Sunčevom ili Merkurovom satu
Venera za ljubav itd
Njima se korespodentni i dani
Još uvek se u nekim jezicima mogu videti tragovi
Ponedeljek - Mesečev dan- Mo(o)nday ili Lunedi
Subota -Saturn-SATURday
Itd
Potpun efekat je kad se radi u danu i satu kad planeta vlada

- - - - - - - - - -

Btw-dobra tema!:cool:
 
Ruler of Day:
psa.gif
Saturn
Ruler of Hour:
pma.gif
Mars

Dupla vaga. Pluton u Vagi.
 
Poslednja izmena:
Ruler of Day: Venus
• Ruler of Hour: Moon

Šta ovo znači????????????????
''Petak

Petak je dan Venere, pokroviteljke ljubavi i umetnosti. Ljudi rođeni ovog dana čitav život uživaju u flertu, lako se oduševljavaju i zaljubljuju. Zanosni su, ljubazni, umiljati i vole sve što je lepo. Veoma im je važan privlačan spoljašnji izgled. Preosetljivi su, te se lako sukobljavaju sa okolinom, pa čak i sa članovima najuže porodice. Lep glas i virtuoznost vodi ih u sferu estetike i umetnosti.''
 

Back
Top