Ženske igrice

gost 336946

Elita
Poruka
23.437
Da li vas nerviraju i kako izaći na kraj s tim? Zašto to rade uopšte? Nedovoljno zainteresovane ili ispituju teren?

Mislim da "hot and cold", ignorisanje/nejavljanje, eskiviranje dejtova, izazivanje ljubomore itd.
 
Da li vas nerviraju i kako izaći na kraj s tim? Zašto to rade uopšte? Nedovoljno zainteresovane ili ispituju teren?

Mislim da "hot and cold", ignorisanje/nejavljanje, eskiviranje dejtova, izazivanje ljubomore itd.

Ne nerviraju me. Zato sto sam izasao na kraj sa takvim zenskim ponasanjem. Jednostavno ignorisem te njihove igrice najstriktnije moguce i sa zenama odrzavam strogo prijateljski odnos. Prosto, ne moze ona toliko da glumi i misli da moze da se igra samnom koliko ja nju mogu da ignorisem.
 
Ne nerviraju me. Iskreno, zabole me. Nasmejem se i kazem: ,,Ma samo lagano". Ali retko sam i imao taj problem. Ja volim namazane ribe, mangupe. Tako da ono, kontam da imaju malo slicniji mozak sa muskim mozgom.
 
Da li vas nerviraju i kako izaći na kraj s tim? Zašto to rade uopšte? Nedovoljno zainteresovane ili ispituju teren?

Mislim da "hot and cold", ignorisanje/nejavljanje, eskiviranje dejtova, izazivanje ljubomore itd.

Zavisi.....

Prvo moras da budes siguran da li postoji medjusobna privlacnost..... Ovo sto si rekao ignorisanje/nejavljanje.... Ako si je zvao 3 puta ili poslao 5 poruka i ne javlja ti se, guess what? She's just not that into you :) Move on....

Ako si siguran da joj se ti dopadas, onda uzmi kreiraj MISTERIJU od samog sebe.... Moras da napravis situaciju fazon "hard to get". Zvuci kao klishe, ali zaista deluje. Kako ces da kreiras misteriju? Tako sto ces da "odstupis unazad" malo. Znaci nemoj non stop da saljes poruke, nemoj non stop da si available.... U redu je zapoceti konverzaciju jednom, ali nemoj ti uvek da budes taj koji ce zapocinjati konverzaciju, slati poruke itd...... CEKAJ, znaci CEKAJ da se ona sledeca javi i ili da zapocne konverzaciju! Ovde je cilj da se ona zapita: "hmm... gde je on, nema ga? Zasto nije tu non stop da se javi? Mozda je sa nekom drugom... a mozda i nije?".... Znaci kreiras malo misterije, mora ona da se zapita... Ona treba da shvati da ti imas zivot, interesovanja, prijatelje.... nezavisno od nje! Znaci ona ti nije potrebna da bi bio srecan.... Devojke ne privlace muskarci koji su uvek dostupni i koji ih non stop jure....

NEMOJ da se ponasas kao da je ona nesto najlepse sto si video na svetu.... Pricaj sa njom kao sa obicnim ljudskim bicem... Znaj da ona ima i mane i vrline, kao i svako ljudsko bice, tako je i tretiraj... A ne da mislis da je ona tamo neka nedostizna kraljica .... Budi u fazonu "E, devojko ti bi bila srecna da budes sa mnom!" (naravno, nemoj to da joj kazes u lice, vec imaj takav stav :) )

Cilj je dakle da POLAKO razvijas neku pricu sa njom.... Zelis da dodjes u situaciju da ona tebe pocne da pita neka pitanja: Hej, kako si sta radis? ..... .Sta se desava kod tebe? ..... ili slicno tome... Onda ces vec osetiti da zeli da prica dublje sa tobom, i da joj je zapravo STALO do tebe, i da pocinje vise da razmislja o tebi.... Tek onda mozes da se upustis u neke druge stvari, mozda neki kompliment tu i tamo, itd.....

Ali pre toga, samo misterija :)
 

Back
Top