Koliko sati..dana..meseci?

to je metlo bila i ostala fatalna privlacnost. izasli uvece, setali po gradu, kupili kokice, on me nesto gadjao kokicama, a meni iste upadale u deholte. odosmo kao da gledamo film kod njega, vise se ne secam ni koji film je bio. mislim da je bila neka naucna fantastika:zcepanje:
ostalo je istorija :heart::dzentlmen::obozavam::heart:
 
to je metlo bila i ostala fatalna privlacnost. izasli uvece, setali po gradu, kupili kokice, on me nesto gadjao kokicama, a meni iste upadale u deholte. odosmo kao da gledamo film kod njega, vise se ne secam ni koji film je bio. mislim da je bila neka naucna fantastika:zcepanje:
ostalo je istorija :heart::dzentlmen::obozavam::heart:

:heart:

- - - - - - - - - -

Smatram da strast treba zgrabiti odmah! Nisam tip kod kog zelja raste sa iscekivanjem. Ako dodje do nasnivanja i natezanja, kao ima nesto a nikako da se desi, proci ce me, takva sam.

:amen:
Od femkanja selameta nema
 
zavisi sta je u pitanju, procentualno, ako se pojebes odma ta veza ili brak nece dugo trajati. zbog same veze bolje je ne pojebati odma.
e sad, ako neko nije materijal za to onda jebati odma, sto da ne

- - - - - - - - - -

zene koje se jebu odma nisu pogodan materijal za vezu, jer ako su se pljusnule sa tobom, pljusnuce se i sa drugim. to su ljudi koji ne mogu upravljati svojim unutrasnjim impulsima.
 
zavisi sta je u pitanju, procentualno, ako se pojebes odma ta veza ili brak nece dugo trajati. zbog same veze bolje je ne pojebati odma.
e sad, ako neko nije materijal za to onda jebati odma, sto da ne

- - - - - - - - - -

zene koje se jebu odma nisu pogodan materijal za vezu, jer ako su se pljusnule sa tobom, pljusnuce se i sa drugim. to su ljudi koji ne mogu upravljati svojim unutrasnjim impulsima.

Ako mi nije odmah dala, drugi put sam se sa njom video samo poslovno ili (vrlo retko) kao prijatelj.
Ako nešto nisam nikad trpeo, to je licemerje - ja joj se kao svidjam, ali hajde da sačeka tri dana i 17 minuta da ne bi ispala laka riba. Mrš bre u 3 lepe...
Normalna i samosvesna žena će se odmah kresnuti sa čovekom koji je privlači i boleće je dupe dal će "da se priča po selu".

Naravno, ovo gore napisano se ne odnosi na maloletničke godine, tad smo svi bili početnici u svim životnim oblastima...
 

Back
Top