Proglašenje pobednika na temu MITOLOGIJA

Cestitke pobedniku ali i svima koji su ucestvovali, price su dobre.
Iako sam promasio temu, hteo sam da okacim pricu da bih posmatrao sebe koliko cu puta kliknuti na temu i viriti kako ste glasali.
Da vidim koliko mi je stalo do vasih glasova i vase paznje.
I znate sta? Stalo mi je. Virio sam i gledao, sabirao poene, nadao se i radovao glasovima.
Nije da nisam iznenadjen tim otkricem. Mislio sam da nisam zavisnik od "lajka", ali se ipak uklapam u mejnstrim.
Korisno je to znati.
Hvala svima.
 
Uh, opet ja? Uhvatio sam seriju sada i to baš na moj rođendan... Zato, evo iće i piće za sve...
maxresdefault.jpg
11569299-a-lot-of-alcohol-drinks-on-buffet-table-catering-Stock-Photo.jpg


Je li opet dobijam samo letovanje, ništa kinta? :D

Tema? Hm, nisam razmišljao ovog puta, hajde neka bude: Avion
 
Cestitke pobedniku ali i svima koji su ucestvovali, price su dobre.
Iako sam promasio temu, hteo sam da okacim pricu da bih posmatrao sebe koliko cu puta kliknuti na temu i viriti kako ste glasali.
Da vidim koliko mi je stalo do vasih glasova i vase paznje.
I znate sta? Stalo mi je. Virio sam i gledao, sabirao poene, nadao se i radovao glasovima.
Nije da nisam iznenadjen tim otkricem. Mislio sam da nisam zavisnik od "lajka", ali se ipak uklapam u mejnstrim.
Korisno je to znati.
Hvala svima.

Ne "lajkuje" se ovde nečija frizura, naočare, bicepsi ili napućene usne, već vrsta rada.
Otkud možeš znati da li si nešto dobro uradio ako nisi dobio bilo kakvu reakciju posmatrača?

Nije ovo vrednovanje napisanog instrument za zadovoljenje sujete, jer sujetni smo svakako, već je ovo putokaz za dalje pisanje.
A da si promašio temu, promašio si i zato su i bodovi izostali. Nije reč o tvom nekvalitetnom pisanju, solidno pišeš, već jer reć o diskvalifikaciji.

- - - - - - - - - -

Uh, opet ja? Uhvatio sam seriju sada i to baš na moj rođendan... Zato, evo iće i piće za sve...

Je li opet dobijam samo letovanje, ništa kinta? :D

Tema? Hm, nisam razmišljao ovog puta, hajde neka bude: Avion

Čestitam.
Dobra priča, ali kanda si malo pomešao religiozne predstave i mitološke.
Zato nisi od mene dobio maksimalan broj poena.

I srećan ti rođendan, živ bio, zdrav i rumen.

- - - - - - - - - -

Čestitam ti na pobedi i srećan rođendan, shoneri.
Opet slab odziv pisaca, a sad još počinje vreme godišnjih odmora, pa je možda vreme da se napravi neka pauza dok zainteresovanost ne poraste.
Šta vi mislite?

Mislim da ima malo žena ovde na temi, slabo smo motivisani da pišemo.:(
 
Da sam znala da Hakim Bej uopste i pise ja bih ovde dosla i gledala da ga "izlajkujem" barem sa tri poena.
On je vec deset godina na forumu, vrlo prijatan i pametan sagovornik ( ali ne ovde, nikada ga i nisam srela na temama o knjigama)
i ti sada njemu objasnjavas sta je lajkovanje, a on to ( kao i svako ko ima barem 12 godina zivota danas)zna.
Pa i ja sama stavim recimo neki deo odece, obuce , nakita na prodaju pa stalno gvirim nadajuci da ce se neko zainteresovati.
To je savrseno normalno, ako bi bilo drugacije bilo bi barem cudno.
Hakim Bej je naijiskrenije napisao kako se oseca , a ti mu sada obajsnjavas da to nekako nije u redu.
Ili ja nista nisam razumela, a znam da sve lepo razumem, narocito zavist i mrznju.
 
Lepo je objasnjeno, i dobio sam potvrdu svog istrazivanja.
Bas nisam imao inspiraciju za mitologiju, a na filozofiji se raspravlja "zasto napisati knjigu", pa sam napisao prvo sto mi je palo na pamet (promasivsi temu) da proverim kako se ja osecam dok pisem, i ono vaznije, koliko sam slavoljubiv, koliko mi je stalo da se vama dopadnem.
Posmatrao sam sebe.
Imalo se sta nauciti.
Hvala Don Hozeu i Rajeli na lepim recima. I svima na bodovima. Cak deceniju komentarisemo iste teme i, iako cesto neistomisljenici, nikada nismo imali sukob.
Ziveli!
Vi ste moje ogledalo. Cisto, neizlomljeno. :kpozdrav:
 
Da sam znala da Hakim Bej uopste i pise ja bih ovde dosla i gledala da ga "izlajkujem" barem sa tri poena.
On je vec deset godina na forumu, vrlo prijatan i pametan sagovornik ( ali ne ovde, nikada ga i nisam srela na temama o knjigama)
i ti sada njemu objasnjavas sta je lajkovanje, a on to ( kao i svako ko ima barem 12 godina zivota danas)zna.
Pa i ja sama stavim recimo neki deo odece, obuce , nakita na prodaju pa stalno gvirim nadajuci da ce se neko zainteresovati.
To je savrseno normalno, ako bi bilo drugacije bilo bi barem cudno.
Hakim Bej je naijiskrenije napisao kako se oseca , a ti mu sada obajsnjavas da to nekako nije u redu.
Ili ja nista nisam razumela, a znam da sve lepo razumem, narocito zavist i mrznju.

Rekao bih da mi lupaš neke packe kao osnovcu.
Hvališ Hakima, a mene kritikuješ.
Odakle ta potreba?
 
Dobra priča, ali kanda si malo pomešao religiozne predstave i mitološke.

Nekako cenim da je svaka religija zapravo mitologija, možda i grešim...


Hakime, potpuno se slažem sa tobom, svako od nas želi da vidi/oseti kako ga drugi vrednuju(ma koliko to potiskivali u sebi)...

Ima li pilota u avionu??? Inače, takođe s eslažem da napravimo pauzu zbog letnjih odmora...
 
Ne znam da li je više prijala zakuska ili priča ;) Srećan Rođendan. Ja moje sada brojim unazad, al šta ako stvarno dođem do nule?
Letnji raspust, da.
Ma jel vi pišete samo u radno vreme? Ja sam nekada i na plaži pisao, pritisne neizdrž i nemaš kud.
Možda može da ostane otvoren konkurs dok se ne nakupi... šta znam, pet priča?
 
Nekako cenim da je svaka religija zapravo mitologija, možda i grešim...


Hakime, potpuno se slažem sa tobom, svako od nas želi da vidi/oseti kako ga drugi vrednuju(ma koliko to potiskivali u sebi)...

Ima li pilota u avionu??? Inače, takođe s eslažem da napravimo pauzu zbog letnjih odmora...

U suštini to i jeste tako, ali je svest o religioznim predstavama zaživela kao posebno poglavlje koje se kod vernika tretira kao apsolutna istina.
Iako religioznu doktrinu ne uzimam "zdravo za gotovo" ostala mi je podsvesno u drugom, odvojenom folderu u mozgu, pa je to verovatno moja neprevaziđena predrasuda, nešto sa čime još nisam raščistio.
 
Poslednja izmena:
Čestitam ti na pobedi i srećan rođendan, shoneri.
Opet slab odziv pisaca, a sad još počinje vreme godišnjih odmora, pa je možda vreme da se napravi neka pauza dok zainteresovanost ne poraste.
Šta vi mislite?

Jes, planirala sam pauzicu tokom jula i, možda, avgusta.
Novi konkurs na Šonetovu temu "Avion" svakako neće biti otvoren tokom ovog meseca.
 
Nesto sam zaboravio, a duzan sam:
Za skoro tri godine mog egzila sa Krstarice i svakodnevnog blogovanja u velikom svetu mislio sam da su bas moje reci ono sto ispunjava prazninu.
Prevario sam se.
Neko mi je od pocetka cuvao ledja, neko drag, davao smisao i snagu, i ucinio boravak na pustom ostrvu prijatnim. Robinzon Kruso je upoznao Petka :zag:
Tada je ostrvo prestalo da bude pusto i napunilo se dobrim i dragim ljudima.
Neki od vas su vredno popunjavali te crne stranice ne dozvoljavajuci im da ostanu crne.
Ono sto je tamo najvrednije, sada mogu da vidim, nisu moji tekstovi, nego nasi razgovori.
Tek sada znam da bi se bez :heart:Flaj:heart: i jos nekoliko dobrih dusa to mesto ugasilo.
Puno mi znaci. Hvala

Pisanje leči.
 

Back
Top