Lov s emocionalnim završetkom

Poruka
22.458
Iako kažu da su žene "sračunate kučke", činjenica je da muškarci veoma podlo love naivna ženska srca, ponekad je to obostrano zadovoljstvo, no najčešće žena ispati taj seks i spremna je na veću žrtvu, pa i rizik. Muškarc ubode, troši dok mu se sviđa, i ide dalje. Ipak, poneki lov krene stranputicom, završi brakom ili vezom, najcesce s prethodnim razvodom i rasturanjem porodice. Pitanje je kakvo tajno oružje i kakve sposobnosti imaju žene koje od plena postanu lovci, jer se često ne uspe isprobati čarobni trougao serpa/pegla/krevet da bi se to uzelo kao valjan razlog, ili je kategorija muskaraca kojima chka pomuti razum zaista izraz konačne muške gluposti, prisutna i brojna?
 
Iako kažu da su žene "sračunate kučke", činjenica je da muškarci veoma podlo love naivna ženska srca, ponekad je to obostrano zadovoljstvo, no najčešće žena ispati taj seks i spremna je na veću žrtvu, pa i rizik. Muškarc ubode, troši dok mu se sviđa, i ide dalje. Ipak, poneki lov krene stranputicom, završi brakom ili vezom, najcesce s prethodnim razvodom i rasturanjem porodice. Pitanje je kakvo tajno oružje i kakve sposobnosti imaju žene koje od plena postanu lovci, jer se često ne uspe isprobati čarobni trougao serpa/pegla/krevet da bi se to uzelo kao valjan razlog, ili je kategorija muskaraca kojima chka pomuti razum zaista izraz konačne muške gluposti, prisutna i brojna?

Da li je svaka ozbiljna veza ili brak počeo lovom?:ceka: Ako nisu, kako je to onda išlo?:think:
 
Da li je svaka ozbiljna veza ili brak počeo lovom?:ceka: Ako nisu, kako je to onda išlo?:think:

Da, svaka posle tinejdzerskih godina

- - - - - - - - - -

zxiva nisam da mi esh kaze dal sma u pravu ili ne.

Ti si uvek u pravu :malav:

- - - - - - - - - -

slabi muškarci, eto šta je.

Dobiju ptičku i onda se zaljube :roll:

Imam par prijatelja koji nikada nisu švrljnuli upravo iz tog razloga jer znaju da će da se odma zaljube.

Kakav je to trip, da se zaljubis u par sexova :(
Pa nije Aletta Ocean
 
Kakav je to trip, da se zaljubis u par sexova :(
Pa nije Aletta Ocean

e moj ti..zaljube se muškarci u jedno pušenje
nije poenta u seksualnom činu, ili broju istih

Poenta je u "oslobađanju životinje"

Mnogi muškarci drže svoj animlani eros na lancu (vaspitanje, obrazovanje, pa brakovi, veze, deca, religija..)

I onda, kada mu se desi ( a desi se) bilo šta (podvlačim: bilo šta) što je u njegovoj glavi "no-no! " on shvata da je usro motku, tj da nema dalje (ne može samo malo da se prevari jel te)

..kao planinar koji ide planinskim prevojem i naiđe na klanac, pa ne zna da li da pređe ili ne..a onda skine ranac, zavrljači ga preko i onda zna da mora za njim

ili ona poznata šumadijska...burning bridges, mori nane..
 
e moj ti..zaljube se muškarci u jedno pušenje
nije poenta u seksualnom činu, ili broju istih

Poenta je u "oslobađanju životinje"

Mnogi muškarci drže svoj animlani eros na lancu (vaspitanje, obrazovanje, pa brakovi, veze, deca, religija..)

I onda, kada mu se desi ( a desi se) bilo šta (podvlačim: bilo šta) što je u njegovoj glavi "no-no! " on shvata da je usro motku, tj da nema dalje (ne može samo malo da se prevari jel te)

..kao planinar koji ide planinskim prevojem i naiđe na klanac, pa ne zna da li da pređe ili ne..a onda skine ranac, zavrljači ga preko i onda zna da mora za njim

ili ona poznata šumadijska...burning bridges, mori nane..

Ma sve je to lepo, al ta mistifikacija i romantizam...nije to realnost prihvatanja sebe, vec strah i sila. Evo, npr onaj muz od jedne samolepljive male forumasice, pa taj me sme ni pomisliti na drugu chku, a kamo li metnuti - dakle, njemu ostaje da kompenzuje to onom pricom koju si prvu spomenuo, ili nekom slicnom..

- - - - - - - - - -

I tu se opet vratimo na uvodni post. Može da se zaključa tema, nema odgovora.:(

Pa ne moze, mozda postoje posebne vestine i tehnike koje lava pretvore u macu, otkrivamo ih :malav:
 

Back
Top