Peting & godine

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
11.791
Da li ste upražnjavali peting..(ne kao klinci, to se valjda podrazumeva...) već ovako kao zreli ljudi imate li neke isključivo peting veze? ništa dalje od toga..i zašto imate/nemate?
ovi šatro duhoviti koji kupe poene na forumu tako što pišu da samo to i mogu..neka zaobiđu temu..:heart:
 
Nikada nisam imao takvu vezu.

- - - - - - - - - -

Kad se vec mazimo aj da se mazimo do kraja. Ako ne, produzi dalje.

- - - - - - - - - -

Cak mi je i bolesno da dve sexualno zrele i zdrave osobe sebe svode na to.
 
Peting za moje godine,opasna rabota.

Послато са Coolpad E501_EU уз помоћ Тапатока
koje su to godine? da nekako povežem s temom?

- - - - - - - - - -

svaki dan se petingujem s muzem :rumenka:
zanimljivo..i ništa više od toga sa rođenim ti mužem? a poseta familijama? ribanje wc školjke? poza 69?

- - - - - - - - - -

Imao bih šta reći, ali slušam predlog .
Obilazim.

šta je predlog?

- - - - - - - - - -

skupljam poene, izvolte petingujte me

(: može i ako nisam iz volte?

- - - - - - - - - -

ja ne znam ni šta je to,izgleda da sam malo zaostao

- - - - - - - - - -

izgleda me pojela droga

ti propadaš jer se drokiraš..ok

- - - - - - - - - -

Nikada nisam imao takvu vezu.

- - - - - - - - - -

Kad se vec mazimo aj da se mazimo do kraja. Ako ne, produzi dalje.

- - - - - - - - - -

Cak mi je i bolesno da dve sexualno zrele i zdrave osobe sebe svode na to.

shvatam to u potpunosti..međutim mislim da peting u 21.veku ima svojih čari..obzirom da se razne raskalašnosti konzumiraju kao dobar dan..peting dođe kao egzotika..
 
57 g.,bolje da ne pocinjem nešto što neznam kako može da se završi .Ne treba čačkati mečku,pogotovu ako je neko pile od 45 g.

Послато са Coolpad E501_EU уз помоћ Тапатока
 
Pa jel treba da ja budem inžinjer rudarstva da bih znao vreme paljenja i ex.kad sve to savladam odo da nađem neku kokošku da se petingujemo,za to vreme masturbiram do imbecilnosti.

Послато са Coolpad E501_EU уз помоћ Тапатока
 
Da li ste upražnjavali peting..(ne kao klinci, to se valjda podrazumeva...) već ovako kao zreli ljudi imate li neke isključivo peting veze? ništa dalje od toga..i zašto imate/nemate?
ovi šatro duhoviti koji kupe poene na forumu tako što pišu da samo to i mogu..neka zaobiđu temu..:heart:

Petunija je l' se petinguješ ti i je l' ima tvoj nick neke veze sa pentižovanjem?
 
Da li ste upražnjavali peting..(ne kao klinci, to se valjda podrazumeva...) već ovako kao zreli ljudi imate li neke isključivo peting veze? ništa dalje od toga..i zašto imate/nemate?
ovi šatro duhoviti koji kupe poene na forumu tako što pišu da samo to i mogu..neka zaobiđu temu..:heart:

pa nikada nije bila tolika besparica da se nema dugo za kondom, ali ako nema kondoma, peting je sjajna stvar
 

Back
Top