Pao usred reketiranja? Uhapšen novinar Dejan Anđus

http://www.kurir.rs/vesti/politika/2872523/diktator-hapsi-novinare-vucic-uhapsio-dejana-andjusa-zbog-kritika

1204357_tizer-0203-rgb-lopicic-djilas_ls-s.jpg


VLAST HAPSI NOVINARE: Vučić uhapsio Dejana Anđusa zbog kritika!

30.06.2017. 11:41h

BEOGRAD - Televizijski voditelj Dejan Anđus uhapšen je jutros u Beogradu!


Podsetimo, novinar Dejan Anđus već je početkom meseca pozivan na informativni razgovor u Bezbednosno-informativu agenciju gde je satima držan i ispitivan jer je izneo optužbe protiv Aleksandra Vučića, o čemu je pisao Kurir!

Ovaj vid pritiska na medije usledio je odmah pošto je javnost od Anđusa čula kako Vučić tesno sarađuje s vođama navijačkih grupa, kojima čak i namešta unosne poslove preko tendera u javnim preduzećima.

Gostujući u emisiji „Da se ne lažemo“ kod Ratka Femića na Kurir TV, Anđus je izneo šokantne podatke, za koje tvrdi da su posledica sprege ljudi iz vrha vlasti i opasnih momaka s tribina...

Pritisak

Anđus je tada objasnio genezu tog odnosa i napomenuo da je on bio sasvim drugačiji dok je Vučić bio u SRS.

- Slučaj Zvezdinih navijača je kompleksna stvar. Oni su bili bliski Demokrtaskoj stranci dok su bili na vlasti, i tada su bili protiv Vučića, tadašnjeg radikala. Oni su tada bili suprotna strana i oni su u Vučićevim očima ili, žargonski rečeno u našem tadašnjem druženju, bili ustaše. Dakle, ustaše sa severa koje ruše vlast Miloševića, Vojislava Šešelja, radikala i samog Vučića. Oni su bili, kolokvijalno rečeno, ustaše na ulici - rekao je tada Anđus.
 
Cula sam za njega ali ne znam njegov "opus i delo".

Meni je interesantnije hapsenje Nebojse Medojevica u Crnoj Gori, da sam se sve nadala od njih, ali toliko da budu otvoreni diiktatori, nisam

Zahvaljujuci Nebojsi Medojevicu uspeli smo da izvucemo neku kintu kada se prodavao Soko Stark ,on je bio zastupnik radnika pri prodaji, Postovanje za Nebojsu,posten covek,
 
sportski novinar na tv kopernikus

U zadnje vreme je javno napadao Vucica zbog kriminala kao i rukovodstvo Crvene zvezde

zato je uhapsen

Hvala na ovoj informaciji, "Kopenikus" ne gledam a sport jos manje pa verovatno mi zato nije poznat.

Ako je zbog politickih stavova, ne bi trebalo i smelo da bude hapsenja, ako je pak iz drugih razloga onda ne znam opet koliko ima istine.

- - - - - - - - - -

Zahvaljujuci Nebojsi Medojevicu uspeli smo da izvucemo neku kintu kada se prodavao Soko Stark ,on je bio zastupnik radnika pri prodaji, Postovanje za Nebojsu,posten covek,

Fin je, zaista je fin, i to eto ne mogu da shvatim da je sada navodno "prao novac".
 
Milojicu – Mikija Markovića, vlasnika Europarka, Krusevac puta i Srem puta Ruma, vodio sam kod Vučića dok je imao krivičnu i pretkrivičnu prijavu i u direktnom dogovoru sa Vučićem spasio ga zatvora u Aferi „putarska mafija“.

Piše Dejan Anđus; Izvor: Facebook

Tada mi je obećao milion evra, ali ja ne naplaćujem ljudske duše i sudbine, nego smo postali partneri u putarskom poslu.
Priča je počela od 2014.

Sve je bilo u redu do početka prošle godine,kada je počeo da me zakida, laže i krade, i kada je očigledno počeo novac da nosi na neke druge adrese …
Vučića sam upozoravao da Milojica vara i da samim tim naš dogovor ne važi.

Ali, Vučić mi je odgovarao „pozdrav prijatelju“.
Šeretsko-polumafijaški.

Tada sam posumnjao da mu NEKO, meni iza ledja, izdaje komande o novcu.
Ili mu je Vučić naredio da mene zakida i nosi novac u SNS, ili je Milojica Miki Marković u „talu“ sa Zoranom Drobnjakom, direktorom JP Putevi Srbije, počeo sve da krade za sebe.
Trećeg nema.

A tek je posebna priča kupovina druge putarske firme Bačka puta, koju sam ja dobio da kupim zajedno sa Milojicom Mikijem Markovićem u direktnoj mojoj pogodbi sa Vučićem.

Ali, Milojica Miki Marković je i tu odigrao prevarantsku rolu,a Vučić opet nije reagovao na moja upozorenja da Milojica Miki Marković opet vara.
Nastavak … U utorak.

Da zaključim ; danas je Vučić sa BIA sklonio i ucenio Milojicu Mukija Markovića i oteo mi sve poslove,hleb i dao otkaz u firmi koju sam ja spasio i napunio novcem u dogovoru sa Vučićem.

https://tanjug.info/dejan-andjus-o-putarskoj-mafiji/
 
Napadao ga je ali mu se usput i nudio . Po tekstovima sa njegovog fb profila
vidim da je obično govedo mada je kako pišu i sportski novinar .
Ranije nisam ni čuo za njega .

citam sada da je zajedno sa vucicem i jos nekim ljudima kupovao putarska preduzeca po srbiji. Onda su ga ovi navodno prevarili i izbacili iz posla. Onda je on poceo da ih ljaga i govori narodu istinu o tome kakvi su.

Onda su mu oni namestili kolica....
 
citam sada da je zajedno sa vucicem i jos nekim ljudima kupovao putarska preduzeca po srbiji. Onda su ga ovi navodno prevarili i izbacili iz posla. Onda je on poceo da ih ljaga i govori narodu istinu o tome kakvi su.

Onda su mu oni namestili kolica....

Инсајдери - некада су се називали "дисидентима" - попут Анђуса су најопаснији по Вучића и његов режим.
Наравно, ту је и Аца Родић и његов "Курир", до јуче један од полуга тог истог режима.
Они су опаснији по режим у овој фази од "званичне" опозиције.
И зато толика нервоза, па и грешке попут овог хапшења..
 
Poslednja izmena:
Milojicu – Mikija Markovića, vlasnika Europarka, Krusevac puta i Srem puta Ruma, vodio sam kod Vučića dok je imao krivičnu i pretkrivičnu prijavu i u direktnom dogovoru sa Vučićem spasio ga zatvora u Aferi „putarska mafija“.

Piše Dejan Anđus; Izvor: Facebook

Tada mi je obećao milion evra, ali ja ne naplaćujem ljudske duše i sudbine, nego smo postali partneri u putarskom poslu.
Priča je počela od 2014.


https://tanjug.info/dejan-andjus-o-putarskoj-mafiji/


OVO JE za robiju , odvedeš tipa koji ima krivičnu prijavu kod Vučića a ovaj ti obeća milion evra .

Znači da je inkriminisani Marković po krivičnoj prijavi bio dužniji od milion evra čim je to olako obećao Anđusu .......a sa druge strane Vučić ladno oslobađa krivice nekog ko duguje državi minimalno milion evra .

Mene interesuje šta rade državni tužioci kada pročitaju ovakav test
 
Milojicu – Mikija Markovića, vlasnika Europarka, Krusevac puta i Srem puta Ruma, vodio sam kod Vučića dok je imao krivičnu i pretkrivičnu prijavu i u direktnom dogovoru sa Vučićem spasio ga zatvora u Aferi „putarska mafija“.

Piše Dejan Anđus; Izvor: Facebook

Tada mi je obećao milion evra, ali ja ne naplaćujem ljudske duše i sudbine, nego smo postali partneri u putarskom poslu.
Priča je počela od 2014.


https://tanjug.info/dejan-andjus-o-putarskoj-mafiji/


OVO JE za robiju , odvedeš tipa koji ima krivičnu prijavu kod Vučića a ovaj ti obeća milion evra .

Znači da je inkriminisani Marković po krivičnoj prijavi bio dužniji od milion evra čim je to olako obećao Anđusu .......a sa druge strane Vučić ladno oslobađa krivice nekog ko duguje državi minimalno milion evra .

Mene interesuje šta rade državni tužioci kada pročitaju ovakav test

Ti stvarno misliš da je ova 'ajdučka jazbina , država.....???
 

Back
Top