Poslednja tema prije Hristovog 2 dolaska

Kada budu poceli da grade 3 hram u Jerusalimu ,brzo ce doci antihrist ,pa posle i Strasni Sud Hristov...Koliko nam je poznato nisu poceli jos da ga grade,,

Gospod još od početka učio proroke ,i sve do sad ne prestade govoriti svima: ali su mnogi gluhi i okoreli na Božiji glas.. .mnogi radije slušaju svet nego BOGA: njima je milije za grešnim željama nego poslušati Božiju volju !.. svet obećava malo ,i opet mu veoma rado služe "Bog obećava dobra beskrajna, večita, i srce ljudsko ostaje hladno.. za mali dobitak ide se na veliki put, a za večni život jedva će se naći ko da korakne ....Koji se odriče mene i ne prima reči mojijeh ima sebi sudiju , reč koju ja govorih ona će mu suditi u poslednji dan..Bože moj ,nauči me tvoriti volju tvoju ,nauči me da živim životom smirenim i dostojnim tebe.......Amin...
 
E, pa zato što Svevišnji sve zna ,a zna.." što ću ja da se sekiram.."smrt dolazi kada sa najmanje nadaš .. to je drugi Hristov dolazak za smrtnika .."jer Gospod je vidjelo moje i spasenje moje ,koga da se bojim ?
Namoj dušo da se plašiš,ybg,ja sam tu da vas utešim...Kad se predstaviš Bogu,nećeš ni osetiti ni da te šleper pogazi ,ni da atomska rokne u tvom gradu i sprži i zadnjeg pauka i kpmarca...To te tvoj Gospod nagrađuje da se ne mućiš posthumno...
 
Namoj dušo da se plašiš,ybg,ja sam tu da vas utešim...Kad se predstaviš Bogu,nećeš ni osetiti ni da te šleper pogazi ,ni da atomska rokne u tvom gradu i sprži i zadnjeg pauka i kpmarca...To te tvoj Gospod nagrađuje da se ne mućiš posthumno...

Nemoj dušo da me tešiš...jer utehu sam našla kad sam se najmanje nadala ..Neka rokne što god hoće, neka padne asteroid .sunce i zvezde sa neba ,neka bude sta bude.."ja sam sremna- da li si ti ?
 

Back
Top