NAJGORA mreza - Telekom
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: NAJGORA mreza - Telekom

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano NAJGORA mreza - Telekom

Definitivno treba ''presaviti tabak'' i tuziti Telekom Srbija. Ne radi centar za slanje poruka, operater mrtav 'ladan kaze da im se tako moze. Za rec IZVINITE (kao npr. - zbog prekida programa) oni nisu culi. Njima se jednostavno MOZE. Druga stavka je sto sad ni pozivanje ne radi savrseno posebno sa pre - paid (najveci broj njihovih korisnika), ali njih je bas briga jer im se MOZE. I sta ako se neko nadje u kakvoj nesreci i hitno treba da pozove...?

PS. Izvnite zbog ovog topica, ali preterano sam se iznervirao posle razgovora sa operaterom Telekoma. Voleo bih da vidim sta vi mislite o MTS_u.

Pozdrav,
    Tasa!

Početnik
    Učlanjen
    23.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Da,da

U pravu si. Nema drugog rešenja, njego da pređeš na 063 mrežu. dosta je bolja od MTS-a, a i operateri su im veoma ljubazni. Mene je nekoliko puta bilo baš lepo da se ispričam sa njima i veoma su upućeni u dosta stvari.

Aktivan član
    Učlanjen
    23.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrr!

Primećen član
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: NAJGORA mreza - Telekom

Citat Original postavio Tasa!
    Definitivno treba ''presaviti tabak'' i tuziti Telekom Srbija. Ne radi centar za slanje poruka, operater mrtav 'ladan kaze da im se tako moze. Za rec IZVINITE (kao npr. - zbog prekida programa) oni nisu culi. Njima se jednostavno MOZE. Druga stavka je sto sad ni pozivanje ne radi savrseno posebno sa pre - paid (najveci broj njihovih korisnika), ali njih je bas briga jer im se MOZE. I sta ako se neko nadje u kakvoj nesreci i hitno treba da pozove...?

PS. Izvnite zbog ovog topica, ali preterano sam se iznervirao posle razgovora sa operaterom Telekoma. Voleo bih da vidim sta vi mislite o MTS_u.

Pozdrav,
    Tasa!
    DAJ MI IME OPERATERA SA KOJIM SI PRICAO, MOLIM TE ! POKUSAJ DA SE SETIS, PREDSTAVIO TI SE NA POCETKU RAZGOVORA...

Primećen član
    Učlanjen
    09.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Ja sam u Mojoj Mrezi, ali sam video da su jednoj ortakinji skinuli kredit iako je broj koji je zvala bio nedostupan.

Primećen član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Pa ti predji na 063.Ili pozovi nas Call centre pa da vidis sta je ljubaznost. :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio fizio
    Pa ti predji na 063.Ili pozovi nas Call centre pa da vidis sta je ljubaznost. :wink:
    Kako mi ovo nije prvi ''slucaj'' sa sluzbenicaima Telekoma, odavno sam pribavio 063 karticu. Cak sam se i sa opreraterima cuo (oko aktiviranja GPRSa) i bio je ljubazan (i imena mu se secam), a i poziv mi nije naplacen (navodno se naplacuje - na forumu je to jedina prednost Telekoma).
    Telekomovu karticu sam koristio, jer sam nju prvu kupio i mnogi su imali taj broj pa rekoh da ga ne menjam. Medjutim od juce sam resio da ta kartica vise ne udje u moj tel (inace to je druga sa istim brojem, v.: http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=10808 ), a jedini je razlog mreza.
    Marko ne secam se imena sluzbenice, znam da je nesto na S i da moze da te iznervira da umres (ima i za to da ih tuzim). Ako vec imas neke veze sa njima kazi mi samo da li one(i) prolaze kroz neku obuku i da li im daju platu, jer onako obicno rade volonteri.

Pozdrav,
    Tasa!

Primećen član
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Pa, gledajuci da callcentar radi tek par nedelja, realno ne mozes ocekivati neku veliku utreniranost i selekciju. Za to je potrebno malo vremena. Tu je Mobtel u prednosti. Ne mogu se porediti jedan call centar koji radi godinu i po dana i jedan koji radi 3 nedelje. Potrebno je vremena da se agenti provere, utreniraju, po prituzbama otpuste, zaposle novi,...

Ne mozes ocekivati da zaposlis 30 savrsenih operatera. Treba vremena da se napravi selekcija.

Za imena operatera sam pitao i tebe i leiusw, jer se svi razgovori snimaju, pa sam hteo da proverim tvrdnje.

Mozes li mi mozda reci datum i vreme (otprilike), ako ne znas ime...

Eto, pomozi da se unapredi usluga...

mala plava
    Guest

Podrazumevano cc

Vrlo lepa tema i cini mi se zanimljivi sagovornici. Moram malo da vas ispravim: 064 Call centar radi vise od godinu dana, ali se ne reklamira. Pre 2 meseca je bio otvoren konkurs za operatere u tom cc-u, i od kako su povecali broj radnika, trude se, usavrsavaju, ali uglavnom rade automatizovano. A 063 Call centar radi od 1998. godine i mnogo je "uigraniji" tako da iz tog razloga funkcionise bolje. Operateri MORAJU da prodju "dobru" obuku da bi mogli da se javljaju korisnicima, a i u toku rada se radi monitoring tako da su (zahvaljujuci velikom delu i toj kontroli) sve informacije koje dobijete na 063/9863 100% tacne. Ako budem u mogucnosti, nastavicu, zurim...

Operater 063 Call centra

PS. Hvala za komplimente za rad u ime svih kolega

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio Mako
    Pa, gledajuci da callcentar radi tek par nedelja, realno ne mozes ocekivati neku veliku utreniranost i selekciju. Za to je potrebno malo vremena. Tu je Mobtel u prednosti. Ne mogu se porediti jedan call centar koji radi godinu i po dana i jedan koji radi 3 nedelje. Potrebno je vremena da se agenti provere, utreniraju, po prituzbama otpuste, zaposle novi,...

Ne mozes ocekivati da zaposlis 30 savrsenih operatera. Treba vremena da se napravi selekcija.

Za imena operatera sam pitao i tebe i leiusw, jer se svi razgovori snimaju, pa sam hteo da proverim tvrdnje.

Vreme... Nekih 10min pre pisanja poruke na forumu, ili ako si radnik Telekoma - u vreme dok vam nije radio SMS centar (da ne pricamo tek o tome).
    Ako se ja dobro secam taj Call centar radi dosta dugo.
    1. Pogledaj link http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=10808 (strana prva, post br.10) videces da sam se ''razgovarao'' sa tim operaterima jos letos tj. ne bas pre tri nedelje. Secam se njima da sam im .... sve po spisku, jer dok sedim u KG gde me odje**vaju za zamenu kartice, liku koji to radi zavrsilo radno vreme u 15h, a one(i) mi tvrde kako radi do 19h. Ja pustim to na interfon onim pederima iz Kragujevca, a oni mi kazu da to nije nista cudno i da nije prvi put.

2. Moja sestra je dobila MTS karticu (pocinje sa 2) 8. marta prosle godine i jos uvek joj kad pritisnes 2# izadje broj Call centra sto znaci da je i tada postojao.

Ako si radnik Telekoma:
    - jasno mi je zasto lazes... Ili nisi obavesten da radi toliko, jer je to kod vas normalna pojava (Sto bi rekao lik iz KG: ''Nije prvi put").
    - Pozovi i pitaj one iz KG da li me se secaju, a tesko da ce da me zaborave (umalo nisu batine dobili) pa makar resite taj problem sa radnim vremenom...
    - prestani da pravdas firmu za koju je naucno dokazano da ne valja, barem cuti, ne izazivaj gnev...

Pozdrav,
    Tasa!

Primećen član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio fizio
    Kako mi ovo nije prvi ''slucaj'' sa sluzbenicaima Telekoma, odavno sam pribavio 063 karticu. Cak sam se i sa opreraterima cuo (oko aktiviranja GPRSa) i bio je ljubazan (i imena mu se secam), a i poziv mi nije naplacen (navodno se naplacuje - na forumu je to jedina prednost Telekoma).
    Telekomovu karticu sam koristio, jer sam nju prvu kupio i mnogi su imali taj broj pa rekoh da ga ne menjam. Medjutim od juce sam resio da ta kartica vise ne udje u moj tel (inace to je druga sa istim brojem, v.: http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=10808 ), a jedini je razlog mreza.
    Marko ne secam se imena sluzbenice, znam da je nesto na S i da moze da te iznervira da umres (ima i za to da ih tuzim). Ako vec imas neke veze sa njima kazi mi samo da li one(i) prolaze kroz neku obuku i da li im daju platu, jer onako obicno rade volonteri.

Pozdrav,
    Tasa!
    Kako se zvao???Ja radim tamo :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio Mako

Vreme... Nekih 10min pre pisanja poruke na forumu, ili ako si radnik Telekoma - u vreme dok vam nije radio SMS centar (da ne pricamo tek o tome).
    Ako se ja dobro secam taj Call centar radi dosta dugo.
    1. Pogledaj link http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=10808 (strana prva, post br.10) videces da sam se ''razgovarao'' sa tim operaterima jos letos tj. ne bas pre tri nedelje. Secam se njima da sam im .... sve po spisku, jer dok sedim u KG gde me odje**vaju za zamenu kartice, liku koji to radi zavrsilo radno vreme u 15h, a one(i) mi tvrde kako radi do 19h. Ja pustim to na interfon onim pederima iz Kragujevca, a oni mi kazu da to nije nista cudno i da nije prvi put.

2. Moja sestra je dobila MTS karticu (pocinje sa 2) 8. marta prosle godine i jos uvek joj kad pritisnes 2# izadje broj Call centra sto znaci da je i tada postojao.

Ako si radnik Telekoma:
    - jasno mi je zasto lazes... Ili nisi obavesten da radi toliko, jer je to kod vas normalna pojava (Sto bi rekao lik iz KG: ''Nije prvi put").
    - Pozovi i pitaj one iz KG da li me se secaju, a tesko da ce da me zaborave (umalo nisu batine dobili) pa makar resite taj problem sa radnim vremenom...
    - prestani da pravdas firmu za koju je naucno dokazano da ne valja, barem cuti, ne izazivaj gnev...
    Pozdrav,
    Tasa!
    prvo, nisam radnik telekoma...
    drugo, kada sam rekao vreme rada, mislio sam na vreme rada onoga sto ja podrazumevam pod pravim callcentrom, sto znaci sa kompletnom infrastrukturom i CTI mogucnostima...
    trece, po tvom nacinu komunikacije, mislim da su bili i suvise pristojni sa tobom...

case closed.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Moj nacin izrazavanja... Pa da si ti imao onakvo iskustvo sa njima...

Ipak posle citanja svih obrazlozenja, i shvatanja mojih gresaka (ipak sam ja nepristijan, a ko j**e pare za bus do KG i sl. troskaranja), resio sam da se vratim na 064 karticu. Al zamalo!

Pozdrav,
    Tasa!

Početnik
    Učlanjen
    25.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Da,da

Citat Original postavio Mr.The
    U pravu si. Nema drugog rešenja, njego da pređeš na 063 mrežu. dosta je bolja od MTS-a, a i operateri su im veoma ljubazni. Mene je nekoliko puta bilo baš lepo da se ispričam sa njima i veoma su upućeni u dosta stvari.

Hvala!(mislim,za operatere!)

QWERTY
    Guest

Naravno, i to ti naplate kao i svaki drugi razgovor, dok je kod telekoma razgovor sa operaterom besplatan.[/u]

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio QWERTY
    Naravno, i to ti naplate kao i svaki drugi razgovor, dok je kod telekoma razgovor sa operaterom besplatan.[/u]
    Onda su verovatno culi da ja planiram da menjam mrezu pa mi nisu naplatili...
    Pa i da naplacuju, neka ih. Bolje i to nego da te podj***vaju za dz. Sta mislis da li bi me vise kostao taj bedni razgovor ili potroseni zivci, kinta za cimanje (po sistemu - lik je otisao dodjite sutra, boli nas sto nise odavde)? Molim te odgovori mi.

Pozdrav,
    Tasa!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Mako, stvarno mi nisi jasan. Telekom ima CC veoma dugo. Kakvu tehnologiju koriste i sl. apsolutno nije vazno, jer u tom slucaju nije trebalo da TO mesto onda zovu Call Centrom ako to stvarno nije. I molim te objasni mi kako to mislis da Mobtel ima CC godinu i po dana!

Primećen član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio mirdalesku

Hvala!(mislim,za operatere!)
    Brate najjaci smo :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: cc

Citat Original postavio mala plava
    Vrlo lepa tema i cini mi se zanimljivi sagovornici. Moram malo da vas ispravim: 064 Call centar radi vise od godinu dana, ali se ne reklamira. Pre 2 meseca je bio otvoren konkurs za operatere u tom cc-u, i od kako su povecali broj radnika, trude se, usavrsavaju, ali uglavnom rade automatizovano. A 063 Call centar radi od 1998. godine i mnogo je "uigraniji" tako da iz tog razloga funkcionise bolje. Operateri MORAJU da prodju "dobru" obuku da bi mogli da se javljaju korisnicima, a i u toku rada se radi monitoring tako da su (zahvaljujuci velikom delu i toj kontroli) sve informacije koje dobijete na 063/9863 100% tacne. Ako budem u mogucnosti, nastavicu, zurim...

Operater 063 Call centra

PS. Hvala za komplimente za rad u ime svih kolega
    I ja se zahvaljujem u ime svih operatera :wink:

Slične teme

1. Telekom Srbija kupio Telekom Srpske
    Autor Kira Neris u forumu Politika
    Odgovora: 234
    Poslednja poruka: 17.06.2009., 20:39
  2. Najgora stranka?
    Autor Randy u forumu Politika
    Odgovora: 212
    Poslednja poruka: 13.08.2008., 18:27