Prvi put u Srpskoj istoriji.......

Karpoš11

Elita
Poruka
23.440
da pijem braon vodu cesmovacu :mrgreen:

ako veceras operem ves mozda sutra dobijem braon odecu,hvala predsednice ustedeli ste mi da ne placam farbanje:mrgreen:

Da li su ovi normalni od januara kad je pukla cev od hladnoce nemamo pritisak uopste,cekamo dva ujutro da bi prali ves i da bi se tusirali :mrgreen:(srecom blizu Ada pa mozemo da se plaknemo) :lol:

Bas su napredni ,gde je sad vesic i mali,kod slavije preliva a na Cukarici nestasica mesecima :P
od 5 oktobra potop,sve neznalica do neznalice :P

Ima te li vi narode neki problem po prvi put u Srpskoj istoriji :D
 
Kolega, kako si tako ljut dosao ovde na Beograd? Ovo je mirno mesto :aha2:

Nego, zaista kazes da vam je cev pukla jos januara?!?!? Prijavite, pobogu... barem da ne bacamo pijacu vodu u zemlju.

da pukla cev u januaru nesto kao sanirali a od tada vode u toku dana na kasikicu pogotovo vislji spratovi..
prijavljivali sto puta,dolazili ,gledali i stanje isto....
juce nismo imali uopste vode danas voda braon,razumeo bi da je to od cevi ali da ceo dan bude braon kako da voda prolazi kroz neku zemlju :lol:
 
da pijem braon vodu cesmovacu :mrgreen:

ako veceras operem ves mozda sutra dobijem braon odecu,hvala predsednice ustedeli ste mi da ne placam farbanje:mrgreen:

Da li su ovi normalni od januara kad je pukla cev od hladnoce nemamo pritisak uopste,cekamo dva ujutro da bi prali ves i da bi se tusirali :mrgreen:(srecom blizu Ada pa mozemo da se plaknemo) :lol:

Bas su napredni ,gde je sad vesic i mali,kod slavije preliva a na Cukarici nestasica mesecima :P
od 5 oktobra potop,sve neznalica do neznalice :P

Ima te li vi narode neki problem po prvi put u Srpskoj istoriji :D

Pukla je i nama u Zemunu zimus i opravili su je za jedan dan.
 
vidiš beogracka voda...

ovde svako živi ili došo ali malo ko razmišlja

maločas sam se ispišao povuko vou sad će to da hemijski obrade i nazad u česmu

poljubi ili ostavi

- - - - - - - - - -

Kolega, kako si tako ljut dosao ovde na Beograd? Ovo je mirno mesto :aha2:

Nego, zaista kazes da vam je cev pukla jos januara?!?!? Prijavite, pobogu... barem da ne bacamo pijacu vodu u zemlju.

kolega objasnite rezigiraom korisniku da je jedina REALNA PROIZVODNJA u Beogradu - 500T govana dnevno, izvoz za Rumuniju preko NBGD
 
Kolega, kako si tako ljut dosao ovde na Beograd? Ovo je mirno mesto :aha2:

Nego, zaista kazes da vam je cev pukla jos januara?!?!? Prijavite, pobogu... barem da ne bacamo pijacu vodu u zemlju.

Ali, zato fontana na Slaviji samo piči !
Niti se cevi zapušuju, niti pucaju...
I da se nešto desi, istog trena bi se stvorila četa vodoinstalatera !
Turisti ne znaju da ovom mučeniku gore curi braon voda,
ali na Slaviji se to ne sme dopustiti !
 
da pijem braon vodu cesmovacu :mrgreen:

ako veceras operem ves mozda sutra dobijem braon odecu,hvala predsednice ustedeli ste mi da ne placam farbanje:mrgreen:

Da li su ovi normalni od januara kad je pukla cev od hladnoce nemamo pritisak uopste,cekamo dva ujutro da bi prali ves i da bi se tusirali :mrgreen:(srecom blizu Ada pa mozemo da se plaknemo) :lol:

Bas su napredni ,gde je sad vesic i mali,kod slavije preliva a na Cukarici nestasica mesecima :P
od 5 oktobra potop,sve neznalica do neznalice :P

Ima te li vi narode neki problem po prvi put u Srpskoj istoriji :D

Imamo naravno, namnozilo se klonova koji su pljackali u ime drugih,

kao recimo ti, karpos je bio iz panceva,

a ti si mu uzeo nick da muvacis po forumu ljude koje je on poznavao.

Kao covek bi mozda imao neku moralnu kocnicu kao klon mozes da kenjas do besvesti.
 
Mislis neke stvari se ne pricaju.

Pricaju se kad su ljudi klonovi, a predstavljaju se ljudima.

Sta znaci misljenje nekoga ko mora da se predstavlja kao neko drugi?

Nista ili gore prevaru u najavi i otvorenu laz.


prica se naravno kad bi bila istina to sto pricas :lol:
imas super moderaciju pa prijavi :P
cim pricas o starom karposu znaci ti si klon :hahaha:
bas me nasmeja sam sam sebi klon :hahaha:
 
procurila je cev na radijatoru. zvali smo beogradske toplane. ekipa je izašla na teren i konstatovala kvar. zavrnuli su ventil pred vratima i sanirali curenje uz obrazloženje da njihova služba hitnih intervencija ne radi bakarne cevi.
morate sami da zovete i platite majstora rekli su i otišli.....
tri dana sam telefonirala, čitala uredbu o održavanju stambenih zgrada i stanova, zakon o stanovanju u stambenim zgradama i alarmirala inspekciju da saznam zašto moj problem nije rešen jer na to imam prava plaćajući račun za objedinjene naplate za uslugu koju ne mogu da dobijem kad mi je potrebna.
rekli su mi da je grad beograd osnivač objedinjenih naplata i da oni samo postupaju prema odluci grada. a grad beograd je rekao ne održavamo bakarne cevi snađite se sami ko vas ebe....

da li bi ja mogla gradu da poručim
ne plaćam porez odlučili smo na nivou familije snađite se sami za budžet ko Vas ebe?
 
da pijem braon vodu cesmovacu :mrgreen:

ako veceras operem ves mozda sutra dobijem braon odecu,hvala predsednice ustedeli ste mi da ne placam farbanje:mrgreen:

Da li su ovi normalni od januara kad je pukla cev od hladnoce nemamo pritisak uopste,cekamo dva ujutro da bi prali ves i da bi se tusirali :mrgreen:(srecom blizu Ada pa mozemo da se plaknemo) :lol:

Bas su napredni ,gde je sad vesic i mali,kod slavije preliva a na Cukarici nestasica mesecima :P
od 5 oktobra potop,sve neznalica do neznalice :P

Ima te li vi narode neki problem po prvi put u Srpskoj istoriji :D


Da ste pozvali Stubio B, do sad bi imali i poplavu, a ne kuku-lele :lol:
 
da pijem braon vodu cesmovacu :mrgreen:

ako veceras operem ves mozda sutra dobijem braon odecu,hvala predsednice ustedeli ste mi da ne placam farbanje:mrgreen:

Da li su ovi normalni od januara kad je pukla cev od hladnoce nemamo pritisak uopste,cekamo dva ujutro da bi prali ves i da bi se tusirali :mrgreen:(srecom blizu Ada pa mozemo da se plaknemo) :lol:

Bas su napredni ,gde je sad vesic i mali,kod slavije preliva a na Cukarici nestasica mesecima :P
od 5 oktobra potop,sve neznalica do neznalice :P

Ima te li vi narode neki problem po prvi put u Srpskoj istoriji :D

Imam i ja problem... ali prvo :zag: pa :cmok2: pa jos jedan :zag: pa ..e jesmo dobri ali necemo preterivati...:lol: a i vruce je ... : pafunesvest: :lol:

Volela bih da je Palic more a ne jezero i to budjavo i smrdljivo, ne mos ni plaknuti se...ti si barem u boljoj situaciji..Vi's i od goreg ima gore... Cccc..kakvi smo, samo kukamo...:rtfm::lol:... Tema: Zasto nije? Buuu, smrc smrc..pomoc...:D
 
Zasto naziv teme pa prvo :cmok: i opet :cmok: i jos jednom iako je vruce :cmok: :lol:

zato sto imamo fontanu koja preliva i jarbole od dvesta miliona a narodne muke niko ne gleda i to po prvi put u Srpskoj novijoj istoriji :lol:gde cveta med i mleko a mi u 21 veku hocemo da se digitalizujemo a nemamo kanalizaciju u svakom mestu a o smecu da ne pricam.Opsta kultura nam je bas na nivou :D
I ne kukam vec saopstavam sta nam se desava po prvi put u novijoj srpskoj istoriji :lol:
 
Zasto naziv teme pa prvo :cmok: i opet :cmok: i jos jednom iako je vruce :cmok: :lol:

zato sto imamo fontanu koja preliva i jarbole od dvesta miliona a narodne muke niko ne gleda i to po prvi put u Srpskoj novijoj istoriji :lol:gde cveta med i mleko a mi u 21 veku hocemo da se digitalizujemo a nemamo kanalizaciju u svakom mestu a o smecu da ne pricam.Opsta kultura nam je bas na nivou :D
I ne kukam vec saopstavam sta nam se desava po prvi put u novijoj srpskoj istoriji :lol:

E pa sad, ne mos imati bas sve...:lol:

- - - - - - - - - -

Ovo je Beograd, Vojvodina je drugo skretanje desno :lol:
:cmok2: :D
A cekaj, sad je to kao razlog?
Oooo, onda imam dva problema, Palic i pogresno skretanje... pa jbte, uopste ne pomazes... :besna::lol::lol:
 
Zasto naziv teme pa prvo :cmok: i opet :cmok: i jos jednom iako je vruce :cmok: :lol:

zato sto imamo fontanu koja preliva i jarbole od dvesta miliona a narodne muke niko ne gleda i to po prvi put u Srpskoj novijoj istoriji :lol:gde cveta med i mleko a mi u 21 veku hocemo da se digitalizujemo a nemamo kanalizaciju u svakom mestu a o smecu da ne pricam.Opsta kultura nam je bas na nivou :D
I ne kukam vec saopstavam sta nam se desava po prvi put u novijoj srpskoj istoriji :lol:

Kad ulaziš u Beč imaš mrežu vetrenjača koje prave struju pomognute snagom vetra
Kad ulaziš u Beograd imaš šumu bespravno sazidanih objekata u naselju Kaluđerica nesvakidašnjoj naseobini koja je školski primer za urbanistički haos kakav vlada u Srbiji.
na svu sreću po prvi put u srpskoj istoriji imamo premijerku koja je rešila da dobar deo svoje vladavine posveti obrazovanju balvana zaposlenih po ministarstvima i institucijama....:lol:
 
zato sto imamo fontanu koja preliva i jarbole od dvesta miliona a narodne muke niko ne gleda i to po prvi put u Srpskoj novijoj istoriji :lol:gde cveta med i mleko a mi u 21 veku hocemo da se digitalizujemo a nemamo kanalizaciju u svakom mestu a o smecu da ne pricam.Opsta kultura nam je bas na nivou :D
I ne kukam vec saopstavam sta nam se desava po prvi put u novijoj srpskoj istoriji :lol:

Za sve ovo što si napisao postoji tema : NEGATIVA...ali, ti hoćeš temu samo za svoj problem, ccccc :lol:
Nemoj da nam ljutiš Platina :ljutka:


- - - - - - - - - -

Jeste tema Beograd .da bi dosli do Beograda moramo preko Subotice i Palica :lol:

Drugi razlog je sto se u Beogradu resavaju svi problemi a nas predsednik zna sve i svasta moze da resi :lol:


Politika : prva vrata pravo ! :hahaha1:
 
E pa sad, ne mos imati bas sve...:lol:

- - - - - - - - - -


:cmok2: :D
A cekaj, sad je to kao razlog?
Oooo, onda imam dva problema, Palic i pogresno skretanje... pa jbte, uopste ne pomazes... :besna::lol::lol:

Jeste tema Beograd .da bi dosli do Beograda moramo preko Subotice i Palica :lol:

Drugi razlog je sto se u Beogradu resavaju svi problemi a nas predsednik zna sve i svasta i moze da resi sve probleme :lol:

- - - - - - - - - -

Za sve ovo što si napisao postoji tema : NEGATIVA...ali, ti hoćeš temu samo za svoj problem, ccccc :lol:


- - - - - - - - - -




Politika : prva vrata pravo ! :hahaha1:

Ne bre Kiki ovo je tema kao sto i pise za sve probleme po prvi put u Srpskoj istoriji :lol:

kod mene nema negative samo pozitiva :lol:
 
Poslednja izmena:
E pa sad, ne mos imati bas sve...:lol:

- - - - - - - - - -


:cmok2: :D
A cekaj, sad je to kao razlog?
Oooo, onda imam dva problema, Palic i pogresno skretanje... pa jbte, uopste ne pomazes... :besna::lol::lol:


A ko je zagadio to lepo jezero, aaaaa ? Nismo mi iz BG-a sigurno :lol:

I da...samo pravo, ne skrećite s puta :lol:

- - - - - - - - - -

verovatno je mali citao juce ,pa je danas intervenisao i sad je voda ponovo bela a za pritisak sacekacemo jos koji mesec kada budu sredjivali i postavljali novi asfalt :lol:

E sad tražiš dlaku u jajetu, dobio si lepu čistu vodu a sad bi i pritisak :rotf:
 
A ko je zagadio to lepo jezero, aaaaa ? Nismo mi iz BG-a sigurno :lol:

I da...samo pravo, ne skrećite s puta :lol:

- - - - - - - - - -



E sad tražiš dlaku u jajetu, dobio si lepu čistu vodu a sad bi i pritisak :rotf:

E pa jbga, sad, nisam ni ja majke mi.. ja sam dodjos... zatekla takvo stanje.:p....:lol:

- - - - - - - - - -

Jeste tema Beograd .da bi dosli do Beograda moramo preko Subotice i Palica :lol:

Drugi razlog je sto se u Beogradu resavaju svi problemi a nas predsednik zna sve i svasta i moze da resi sve probleme :lol:

- - - - - - - - - -



Ne bre Kiki ovo je tema kao sto i pise za sve probleme po prvi put u Srpskoj istoriji :lol:

kod mene nema negative samo pozitiva :lol:

Jest majku mu, sve sto mi treba moram Za Beograd, i to firmom Krstic, naravno..:lol:

- - - - - - - - - -


:lol:
 

Back
Top