tuzno

Ja sam sinoc procitala, ali posto je Jenova to obrisala ..samo da kazem da jeste tuzno (mnogo).:(

Jenova, neces verovati, ali mnogim zenama se to desilo.
Glavu gore, trudi se da ne razmisljas o tome i bice ti automatski lakse.
Sve najbolje

Pozdrav
 
pikax:
Ja sam sinoc procitala, ali posto je Jenova to obrisala ..samo da kazem da jeste tuzno (mnogo).:(

Jenova, neces verovati, ali mnogim zenama se to desilo.
Glavu gore, trudi se da ne razmisljas o tome i bice ti automatski lakse.
Sve najbolje

Pozdrav
Obrisala sam jer sam pomislila da je kekica u pravu i da je bolje da se priklucim veselijoj temi. Bas zato sto se o tome jako retko govori ja stvarno nisam znala da se to desava cesto. Jos uvek sam sokirana.
Puno hvala!
 
Nisam napomenula da je ovo jedan predivan forum, i da se u ovo tesko vreme po mom misljenju treba sto vise baviti porodicom i domom, jer je to najvece bogatstvo.
Iz tog razloga mi je zao sto je prvo sto sam ovde postavila nosilo naslov - tuzno, ali nema veze mozda se drugacije ne bih ni prikljucila.
 
Imam osecaj tj.predpostavku o cemu se radi.Ako je to ono sto ja mislim onda je zaista tuzno.Nikad ne reci nikad i nemoj da odustajes,mozda je resenje blize nego sto ocekujes.
 
Заиста, поломисмо се у покушају да ти помогнемо, јер овде, колико видим, има стварно добрих људи, па подели са нама.
 
Mene je ustvari lakse od kada sam videla da ovde ima ljudi kojima je stalo do razgovora i koji su u svako doba spremni na lepu rec. Obrisala sam samo zbog sebe, jer mi se ucinilo da je to zacaran krug i ako nastavim da se bavim tom tugom nece biti kraja, i necu moci da zaboravim. A ovde sam u samo par odgovora cula neke toliko ljudske reakcije, potpuno drugacije od onih stereotipa sa kojima sam se dosada susrela, da sam dirnuta.
 
jenova:
Mene je ustvari lakse od kada sam videla da ovde ima ljudi kojima je stalo do razgovora i koji su u svako doba spremni na lepu rec. Obrisala sam samo zbog sebe, jer mi se ucinilo da je to zacaran krug i ako nastavim da se bavim tom tugom nece biti kraja, i necu moci da zaboravim. A ovde sam u samo par odgovora cula neke toliko ljudske reakcije, potpuno drugacije od onih stereotipa sa kojima sam se dosada susrela, da sam dirnuta.

jenova,
da znas da si mozda i u pravu...
s jedne strane, svi smo imali raznorazne lomove u zivotu; ja sam odavno primetila da me razmisljanje o "tom necemu", vracanje filma unazad, jos dugo jednako boli, a - sa druge strane, da MENE drzi tamo negde, da nisam u sadasnjosti za moje voljene tu okolo, izgubljena za njih na sat ili dva, na mesec ili dva, cak...
a - sa druge strane, ponekad je potrebno "premestiti naglas teret unutar sebe se jednog mesta na drugo", najbolje ovako - online, negde gde ljudi mozda ipak imaju jos "ono malo dushe", mozda neko i shvati...
ti znas bolje.

jos jednom, sve najbolje. meni je drago ako je onaj moj osmeh makar malko pripomogao, i to je nesto :).
 
indigo:
jenova,
da znas da si mozda i u pravu...
s jedne strane, svi smo imali raznorazne lomove u zivotu; ja sam odavno primetila da me razmisljanje o "tom necemu", vracanje filma unazad, jos dugo jednako boli, a - sa druge strane, da MENE drzi tamo negde, da nisam u sadasnjosti za moje voljene tu okolo, izgubljena za njih na sat ili dva, na mesec ili dva, cak...
a - sa druge strane, ponekad je potrebno "premestiti naglas teret unutar sebe se jednog mesta na drugo", najbolje ovako - online, negde gde ljudi mozda ipak imaju jos "ono malo dushe", mozda neko i shvati...
ti znas bolje.

jos jednom, sve najbolje. meni je drago ako je onaj moj osmeh makar malko pripomogao, i to je nesto :).

Potpuno se slazem.

Verujem da je vec bolje, Jenova .
Drago mi je ako sam imalo pomogla :)
 

Back
Top