Da li mozete da zamislite Srbina homoseksualca na celu hrvatske vlade???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nema sanse
hrvati nemaju ni izdajnika ,tamo su svi domoljubi a srbija je prepuna natasa kandic,blajbingera,sonji biserko,teofila pancica,canaka,ceda jovanovica i gomile drugog sljama
to je sve zbog ogromog uticaja vatikana i rimskog pape koji od malena oblikuju svijest nacionalizmom i antisrpskim sofinizmom kroz katolicku vjeronauku preko katolickog svestenstva
nema sanse da vatikan dozvolio ovakvo ponizavanje u hrvatskoj
 
Poslednja izmena:
Ма није она Хрватица, деда јој је Хрват.

Е свашта, мајко моја...... па деда јој је 'рват..... и отац јој је 'рват син деде и бабе... и чим јој је отац 'рват - и она је 'рватица... носи њихово презиме... презиме по деди и оцу - а не по баби или мајци..... може она да се зеза и да изјави да је Српкиња..... има на то право по закону... исто и ја могу значи да кажем да сам Кинез иако се из авиона види да нисам......:cool:
 
Е свашта, мајко моја...... па деда јој је 'рват..... и отац јој је 'рват син деде и бабе... и чим јој је отац 'рват - и она је 'рватица... носи њихово презиме... презиме по деди и оцу - а не по баби или мајци..... може она да се зеза и да изјави да је Српкиња..... има на то право по закону... исто и ја могу значи да кажем да сам Кинез иако се из авиона види да нисам......:cool:

I sta onda ako je i Hrvatica?

Da li to znaci da neko ko je Hrvat, rodjen u Srbiji ne moze biti na politickim funkcijama?

Sada moderatori ne primecuju da je ovakvo isanje DUBOKO ANTIUSTAVNO jer u Ustavu pise....Sta pise i prvom clanu Ustava Srbije?
 
Neću uopšte da ga zamišljam :lol:

- - - - - - - - - -



A baka?

Немам појма за бакутанера.

- - - - - - - - - -

Ma treba joj prebrojavati krvna zrnca....Srpski nacionalizam opet jase.

А зашто је национализам кад некоме кажеш даје Хрват, Бугарин, Румун, Циганин?

Шта сад, треба да се правимо блесави?

- - - - - - - - - -

Е свашта, мајко моја...... па деда јој је 'рват..... и отац јој је 'рват син деде и бабе... и чим јој је отац 'рват - и она је 'рватица... носи њихово презиме... презиме по деди и оцу - а не по баби или мајци..... може она да се зеза и да изјави да је Српкиња..... има на то право по закону... исто и ја могу значи да кажем да сам Кинез иако се из авиона види да нисам......:cool:

Мито, шалим се, бре, шта си се навадио на мене, зезала сам Блајбија :zcepanje:

- - - - - - - - - -

Odakle oni u Srbiji
Mora da joj je deda bio neki ustasa koji je 1944 zarobljen u domobranima a onda presao u partizane i postao ********* i kao komunisticki iprdak radio u saveznim organima SFRJ

Доселило се то у време братства и јединства.

Али кућа на Крку остала њој и бати.
 
Немам појма за бакутанера.

Cfrc, kad ne pratim porodično stablo. Dakle, ima ovog brata što mu je uvalila posao da ga mi plaćamo, onda ima još jednog ili čak dvojicu rođene braće, a negde sam preleteo u nekim boođavim novinama, kakave jesu sve, odrasla negde u nekom selu po Srbiji dok je bila mala, verovatno bila 2x, a leta provodila na Krku.
 
Немам појма за бакутанера.

- - - - - - - - - -



А зашто је национализам кад некоме кажеш даје Хрват, Бугарин, Румун, Циганин?

Шта сад, треба да се правимо блесави?

Da li se slazes da u Srbiji i Hrvati i druge nacije mogu biti u vrhu vlasti, ili su ta mesta samo rezervisana za Srbe?
 
Da li mozete da zamislite Srbina homoseksualca na celu hrvatske vlade???

Правог Србина не, али Србина пeдера да.

- - - - - - - - - -

Е свашта, мајко моја...... па деда јој је 'рват..... и отац јој је 'рват син деде и бабе... и чим јој је отац 'рват - и она је 'рватица... носи њихово презиме... презиме по деди и оцу - а не по баби или мајци..... може она да се зеза и да изјави да је Српкиња..... има на то право по закону... исто и ја могу значи да кажем да сам Кинез иако се из авиона види да нисам......:cool:

Она и бата су хрватица и хрват које су Срби асимиловали.
 
Trebalo bi da je iz Užičke Požege. Pretpostavljam Srpkinja.

Aha, znači tako, hvala mađarski državljanine. Msm, čisto me zanima informativno.

Pazte, ona je išla u moju gimnaziju i sve ono kad priča, kao afektira, to vam je to.. odatle....,sad ne znam kakve su ove generacije, verovatno slične :lol:

Kakav je prijem u SIV-u, onda ona kaže 3 x... ma fantastično..toeto..
 
moze li neki njemac kojem je deda vjerovatno bio nacista biti premijer izraela

УСТАВ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ


ПРВИ ДЕО

НАЧЕЛА УСТАВА


Република Србија

Члан 1.

Република Србија је држава српског народа и свих грађана који у њој живе, заснована на владавини права и социјалној правди, начелима грађанске демократије, људским и мањинским правима и слободама и припадности европским принципима и вредностима.

==============================================================================

Drzava Srbija je drzava Srba, ali i svih ostalih koji u njoj zive!

Znaci i Roma i Hrvata i Slovaka i Bugara i Albanaca i SVIH OSTALIH ISTO KOLIKO I SRBA!

Svi i maju iste obaveze i prava i svi mogu biti birani NA BILO KOJE MESTO U DRZAVI!


STA VAM JE TU NEJASNO?

Ne dopada vam se Ustav?

Hteli bi nacionalnu DISKRIMINACIJU, tako da samo Srbi mogu biti na polozaju, a svi drugi da ciste obucu?
 
Da li se slazes da u Srbiji i Hrvati i druge nacije mogu biti u vrhu vlasti, ili su ta mesta samo rezervisana za Srbe?

Не слажем се да неко може волети Србију и радити боље за њу од Србина.

Прави Србин, ко ће своју земљу доживљавати као своју кућу, а грађане као чланове породице.

Колико год да то звучи утопијски.

- - - - - - - - - -

УСТАВ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ


ПРВИ ДЕО

НАЧЕЛА УСТАВА


Република Србија

Члан 1.

Република Србија је држава српског народа и свих грађана који у њој живе, заснована на владавини права и социјалној правди, начелима грађанске демократије, људским и мањинским правима и слободама и припадности европским принципима и вредностима.

==============================================================================

Drzava Srbija je drzava Srba, ali i svih ostalih koji u njoj zive!

Znaci i Roma i Hrvata i Slovaka i Bugara i Albanaca i SVIH OSTALIH ISTO KOLIKO I SRBA!

Svi i maju iste obaveze i prava i svi mogu biti birani NA BILO KOJE MESTO U DRZAVI!


STA VAM JE TU NEJASNO?

Ne dopada vam se Ustav?

Hteli bi nacionalnu DISKRIMINACIJU, tako da samo Srbi mogu biti na polozaju, a svi drugi da ciste obucu?

Да, за промену.

Јер до сада су сви остали били на власти, а ми смо чистили обућу.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top