Kako ladite jaja?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sedi comarac na obali Dunava i ladi jaja u reci...Pita ga kolega šta to radi...
-Mani me u pič...Sinoć ja mislio u travi da je svitac i ja da ga kresnem,a ono neko bacio pikavac...Da mu ebem mater...:sad2:
 
Ako imaš zamrzivač sandučar, možeš da staviš devojku u njega na 15 minuta, pa onda da se bacite na sex. :mrgreen:
Jedina mana ovog načina hladjenja yaya je u tome da svaki put moraš da nadješ novu devojku. :(
 
ladnajaja.png


Udala sam se mlada, sad imam 18 godina i već duže vremena mislim o komšiji koji me napaljuje, on je ’80 godište. Svaki dan mi je on u glavi. Pa sam napravila lažan profil i slala mu moje gole slike, on se debelo nalozio na mene i sad cekam pravi trenutak da mu priznam da sam to ja, naravno da bi prevarila muza sa komsijom jer je on izuzetno dobro gradjen. Nikad nisam muza oralno zadovoljavala, uvek sam izbegavala ali komsiju bi oralno zadovoljavala itekako. Znam da to nije normalno,ali ne znam kako da ga izbacim iz glave.Imali smo žestoku noć, ljubio me je svugdje, a onda...
 
pronađete neku kojoj drhte ruke..ujedno da ima hladno-znojave dlanove..
naknadno je zamenite u periodu prelaznog godišnjeg doba sa nekom koja ima tople dlanove.

- - - - - - - - - -

ladnajaja.png


Udala sam se mlada, sad imam 18 godina i već duže vremena mislim o komšiji koji me napaljuje, on je ’80 godište. Svaki dan mi je on u glavi. Pa sam napravila lažan profil i slala mu moje gole slike, on se debelo nalozio na mene i sad cekam pravi trenutak da mu priznam da sam to ja, naravno da bi prevarila muza sa komsijom jer je on izuzetno dobro gradjen. Nikad nisam muza oralno zadovoljavala, uvek sam izbegavala ali komsiju bi oralno zadovoljavala itekako. Znam da to nije normalno,ali ne znam kako da ga izbacim iz glave.Imali smo žestoku noć, ljubio me je svugdje, a onda...

ko bi rekao da si se udala sa 18? meni deluješ kao da se nikada nećeš udati,jer si vakcinisana :mrgreen:
 
Jedan forumas mi je jednom nabacio na nos kako sam bila zla u komunikaciji sa x-om (video covek je l)..a to nije bio taj x, vec ti rigelu (sem ako si njegov klon)..sta god da je bilo (bilo davno, ali sigurno ne za dzabe) pljuni preko ramena i zaboravi ..ja sam vec davno zaboravila..
Pa da lepo harmonicno koegzistiramo u ovoj rupi kad se slucajno sretnemo..
 
Poslednja izmena:
Jedan forumas mi je jednom nabacio na nos kako sam bila zla u komunikaciji sa x-om (video covek je l)..a to nije bio taj x, vec ti rigelu (sem ako si njegov klon)..sta god da je bilo (bilo davno, ali sigurno ne za dzabe) pljuni preko ramena i zaboravi ..ja sam vec davno zaboravila..
Pa da lepo harmonicno koegzistiramo u ovoj rupi kad se slucajno sretnemo..

:flert:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top