Vaš najveći strah?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: Vaš najveći strah?

Moderator Black Baron (avatar)
    Učlanjen
    19.08.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Vaš najveći strah?

Koji je vaš najveći, onaj životni strah? Čega se najviše bojite?
    "People will die young but it will be fun. We will burn the corpses of the heroes." - Limonov

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3955

Podrazumevano Re: Vaš najveći strah?

da će mi trebaju pampersi pod stare dane, da će moraju da me okreću u krevetu kako ne bi zaradio dekubituse
    mukami

Aktivan član DaksiDaksi (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    136

Bolest

Buduća legenda Miller (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    954

saobracajna nesreca

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

kad kad sam bio tinejdz? pa da docekam ove godine,,,

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6224

veliki stomak
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.09.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Sta znam da se izblamiram,tj da napravim neku gresku a ja inace greske svoje preuvelicavam,ne volim ni nepredvidive situacije..

Veoma poznat Baaanzaaji! (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    638

neispunjenje ambicija, gubljenje istih

God is busy, may I help you?

小苇, 别忘了

Zainteresovan član dakinho (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    12

Definitivno da me zivog sahrane, bukvalno najgore nesto sto moze da ti se desi ikada

Edit: Nisam trebao da gledam Kill Bill-a ko klinac

Ostala mi trauma.

Elita Direkt (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    341

Javljam sutra posle shroom tripa
    Sve je nestvarno dok traje i diše
    Stvaran je cvet čija odsutnost miriše.

Veoma poznat Mil00rad (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    180

"Biti tolerantan prema zlu isto je što i činiti ga".
    "Your country's not worth your tears!"

TalaWolf nije na forumu
    Eşti secretul discret, secretul perfect. Care se ţine, care mă ţine.
    Aktivan član TalaWolf (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Da neću moći da imam decu.
    Normal is an illusion. What is normal for the spider is chaos for the fly.

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    2708

Da ću da živim vječno . Probudim se a oko mene samo jehovini svjedoci . Stigao Isus i pobio sve grešnike
    a ostavio samo jehovine svjedoke i mene sa njima greškom .

Učlanjen
    19.08.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Moj najveći strah je življenje nekog šablonskog života, tipa da ostarim, sazrim, sredim se, kravata, poslić, porodica, letovanja, ekskurzije... imam nenormalnu fobiju od svega toga, znam da je priličnom broju ljudi to san ali mene to plaši jer smatram takve ljude robovima i robotima sistema. Nekako bih se osećao kao da sam promašio život, ma šta da imam u takvom rasporedu životnih okolnosti bih poludeo.

Pored toga najveći strah mi je strah od starenja, što je opet negde povezano sa ovim gore, iskreno ne znam šta bih radio kao starkelja pored kog prolazi život. U čemu pronaći utehu, u unucima, u pecanju pokraj reke, u penziji? Užas živi, metak u čelo i ćao, realno sve samo ne to

I samo da dodam, smrti se uopšte ne plašim, štaviše ona me fascinira i uzbudjuje negde. Smrt nije najgora stvar koja može da se desi čoveku, ima mnogo gorih stvari, smrt je čak spas u neku ruku i daje smisao životu.
    "People will die young but it will be fun. We will burn the corpses of the heroes." - Limonov

Elita Direkt (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    341

Sukhoi, ali ako ti već godinama imaš to mišljenje o životu, prezir prema tom 'šablonu', zar ne znači da si već paradoksalno upao u jedan takav šablon gde na isti način razmišljaš već neko vreme?

Ovo je samo pitanje, ne shvati pogrešno, možda ja nemam dovoljno uvida u tvoj život da vidim sve promene

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    176.757
    Reputaciona moć
    18397

da necu uspeti da uradim sve sto sam zamislila i neke bolestine i zemljotresa..fuj.
    Ako nemas izlaz , izadji na ulaz

Učlanjen
    19.08.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Direkt Pogledaj poruku
    Sukhoi, ali ako ti već godinama imaš to mišljenje o životu, prezir prema tom 'šablonu', zar ne znači da si već paradoksalno upao u jedan takav šablon gde na isti način razmišljaš već neko vreme?

Ovo je samo pitanje, ne shvati pogrešno, možda ja nemam dovoljno uvida u tvoj život da vidim sve promene
    Svakako si u pravu da je ovo moje razmišljanje često kliše i šablonsko, ima mnogo ljudi koji ne žele da prihvate tu neku rutinu i običan život itd pa pričaju o tome i glume da su posebni. Medjutim to ne menja činjenicu da je to tako i da ja tako razmišljam, makar to samo po sebi bilo šablon bolje je od ovog drugog, mnogo goreg i prisutnijeg šablona u kom većina ljudi živi. Stvar je u tome što ja ne mislim da sam poseban i drugačiji, moj prezir prema toj rutini i opšteprihvaćenom načinu življenja je čisto ljudski i bez nekih preteranih ego tripova, ja sam tom rutinskom stilu života davao mnogo šansi i nikad to nije šljakalo za mene, odnosno nikad mi se nije svidelo, guši me itd. Ne bih imao problem sa drugim ljudima kad bih ja sam živeo onako kako želim, problem je u tome što ne mogu da živim kako želim jer nemam sredstava i jer bih morao da se borim godinama za ta sredstva, a dotad odoše život i mladost u pm. Plus što ovi koji žive neki običan život uvek nameću svoju viziju istog dok ja nikom ništa ne namećem, pa onda dolazi do sukoba.

Jbg sad ću početi da zvučim kao Krang ali negde i njega kapiram, bez obzira što je on objektivno dileja i u teškom ego tripu ne mogu da se otmem utisku da je u pitanju lik koji je pod stalnim negativnim pritiskom okoline, pa otud taj revolt i tripovanje. Živimo u matriksu, ako čovek ne živi kako želi nego se povinuje zahtevima vremena onda nije živeo, nego životario.

Učlanjen
    27.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    180

Zaboravio sam samoću,u tim trenucima se ne ponašam baš racionalno.

Učlanjen
    27.09.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    12

Citat Original postavio Black Baron Pogledaj poruku
    Moj najveći strah je življenje nekog šablonskog života, tipa da ostarim, sazrim, sredim se, kravata, poslić, porodica, letovanja, ekskurzije... imam nenormalnu fobiju od svega toga, znam da je priličnom broju ljudi to san ali mene to plaši jer smatram takve ljude robovima i robotima sistema. Nekako bih se osećao kao da sam promašio život, ma šta da imam u takvom rasporedu životnih okolnosti bih poludeo.

Pored toga najveći strah mi je strah od starenja, što je opet negde povezano sa ovim gore, iskreno ne znam šta bih radio kao starkelja pored kog prolazi život. U čemu pronaći utehu, u unucima, u pecanju pokraj reke, u penziji? Užas živi, metak u čelo i ćao, realno sve samo ne to

I samo da dodam, smrti se uopšte ne plašim, štaviše ona me fascinira i uzbudjuje negde. Smrt nije najgora stvar koja može da se desi čoveku, ima mnogo gorih stvari, smrt je čak spas u neku ruku i daje smisao životu.

Isto, jeziva mi je pomisao da cu nekad imati 50+.

Javi obavezno, ja se jos nisam usudio da ih probam, citao sam razna iskustva o bad tripovima i ne smem.

Mada to je sve nula za DMT.

Anonymous man nije na forumu
    ٠ૐ٠"As above, so below, as within, sowithout, as the universe, so the soul"
    Domaćin Anonymous man (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2014.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    206

Sve sam go narkoman,hehe
    Elem,i ja sam hteo da ih probam,tako da,javljaj iskustva
    An old friend once told me something that gave me great comfort. Something he read. He said Mozart, Beethoven and Chopin never died. They simply became musicૐ

Elita Direkt (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    341

Evo sad ću pokušati i Sukhoiu i ostalima da dam odgovor, kroz moje iskustvo sa pečurkama

Naime, nije prvi put da probam, uzimao sam pre dve i četiri godine, međutim pre dve godine sam takođe bio u gadnom tripu i redovno sam uzimao nešto što se prodavalo kao esid kod nas a zapravo je potpuno sintetički halucinogen koji još nije dovoljno istražen, i za koji se vezuju nekoliko smrti. Tada sam skapirao da moram da prestanem s time jer mi ne donosi ništa, a bilo je baš hevi, imao sam gadne napade panike, bukvalno najgori strah od umiranja, otežano disanje i paranoja. Ne želim nikome da se to desi, bukvalno je doživljaj pakla. Ništa drugo u životu ne mogu da poredim s time, ni smrt bližnje osobe čak.

Elem, ovaj shroom trip je došao kao provera toga da li sam napredovao u odnosu na ove dve godine. A i čurke su mnogo blaže, prirodnije. Jesu i dalje halucinogen, i dalje potpuno menjaju stanje uma, i dalje vas apsolutno ništa ne može dovoljno pripremiti za takav trip.
    Što ne znači da priprema nije značajna.
    McKena je lepo govorio, dobar trip garantuje dobar set & setting. Stanje uma i okruženje. Treba se mentalno pripremiti za trip, ne treba biti u lošem emotivnom stanju, treba biti načisto sa sobom i svojim problemima. I setting - treba naći dobro i sigurno okruženje..

Meni je bila prazna gajba ovih dana tako da je to bilo idealno. Imao sam male probleme sa šemom, jer sam se uzdao u drugaricu al na kraju je nabavila, to me je nerviralo, najviše mrzim neodgovorne lerdije ali sve je na kraju ispalo kul i dobio sam punu porciju.
    Nisam uzeo celu, recimo da sam od 3g sušenih gljiva pojeo 3/4.

Brzo sam već osetio prva dejstva, i na početku samo što me nije uhvatila panika, pitao sam se zašto sam to uradio, hteo sam da zovem ribu da dođe do mene, al onda sam sebe smirio, rekao da ne želim ni na koga da prenosim odgovornost, drugi imaju obaveze, a ovo sam sebi obavezao. Setih se nekog dokumentarca o halucinogenima sa Netflixa, uključio ga na deo o pečurkama i to me je smirilo jer je bilo inspirativno i pozitivno. Plejlista muzike koju sam spremio nije mi odgovarala, pa sam pustio neki slideshow pejzaža s opuštajućom muzikom na tjubu. To je bilo gotiva.
    Veći deo tripa proveo sam ležeći u krevetu, i više sam žmurio, i tada su prisutne halucniacije, možda i jače nego s otvorenim očima. One se svode na efekat disanja zidova i predmeta, njihovoo blago lelujanje, stapanje, boje su izraženije, kreću se u ritmu muzike, pojavljuju se određene geometrijske figure koje se prepliću.
    Deo tripa mi jeste bio maglovit, ali iako izrazito pozitivian (dva puta sam došao do euforičnih suza sreće), bilo je i slika koje mogu delovati negativno ali ja ih nisam tako prihvatio. Nisam ni hteo da ih sklanjam, već sam pustio da mi se prikažu. One uključuju prizore nekih ljudi koje znam, samo što su im u mojim vizijama koža i meso bili poderani sa lica, video sam kroz te površinske slojeve. Video sam i neke ogromne insekte, skoro pa čudovišta iz Lavkraftovih priča, sa pipcima, amoralna bića koja prete. Ne bih znao da li mogu da ih shvatim kao neke više entitete, ali jesu nekakva izrazito jaka sila. U jednom trenutku sam video i maske koje su me podsetile na maske sa zidova meksičkih piramida. to je bila Jaka slika koja se zadržala. Takođe, video sam i jedno drvo, iz kojeg sam ja izrastao, ili koje je izrastalo iz mene.

Trip je trajao nekih 6 sati, i bogami, puna 4 sata je bio jak. Poimanje vremena i prostora se poništava. Zapisivao sam dejstva kako su mi se dešavala, i videh tek posle da je razmak između dva zapisa bio tek jedan minut, a meni je to delovalo kao pola sata.
    To nije nešto što bih preporučio svima, jer nije za sve. Nema svako mentalnu snagu da se suoči s time. Bukvalno se suočavate sa svojom senkom, i svime onime što ste potiskivali. Emotivno je u vidu tobogana, ko što rekoh, došao sam od suza euforije do najvećih dubina nepoznatog, i straha. Drugačije je kad se uzme s nekim, možda je tad i manja šansa da se doživi loš trip, osim ako vas taj neko drugi ne ubaci u loš trip (zato se to radi s poverljivim i prisnim osobama). Međutim, možda je trip zaista trip samo ako radite sami

Teško je opisati taj osećaj izmeštenosti u neki potpuno drugi svet koji zadržava obličja ovog, ali znate da to nije isto. Ali nekad je i to možda potrebno da biste cenili svakodnevnicu.

Za Sukhoja, ono što sam hteo da mu odgovorim kroz ovaj opis tripa jeste to da je zapravo nebitno da li neko živi šablonski ili ne, pitanje je - da li se odlučio da tako živi. Jer nema ništa loše u šablonskom životu ako je sve što radiš po određenom šablonu tvoja ideja i tvoja odluka I pored toga, svako je sam odgovoran za sve što čini i sve što mu se dešava, i njegovo je da se s time suoči kako dolikuje.

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    416

Citat Original postavio Black Baron Pogledaj poruku

Pre ili kasnije ti to ne gine.
    Inace zivot proseka danas u Srbiji je drugaciji od toga sto ti zamisljas, to tvoje je idealan zivot u Srbiji, a ne obican zivot. Obican zivot je deset puta brutalniji od toga.

- - - - - - - - - -

Evo sad ću pokušati i Sukhoiu i ostalima da dam odgovor, kroz moje iskustvo sa pečurkama

Naime, nije prvi put da probam, uzimao sam pre dve i četiri godine, međutim pre dve godine sam takođe bio u gadnom tripu i redovno sam uzimao nešto što se prodavalo kao esid kod nas a zapravo je potpuno sintetički halucinogen koji još nije dovoljno istražen, i za koji se vezuju nekoliko smrti. Tada sam skapirao da moram da prestanem s time jer mi ne donosi ništa, a bilo je baš hevi, imao sam gadne napade panike, bukvalno najgori strah od umiranja, otežano disanje i paranoja. Ne želim nikome da se to desi, bukvalno je doživljaj pakla. Ništa drugo u životu ne mogu da poredim s time, ni smrt bližnje osobe čak.

Elem, ovaj shroom trip je došao kao provera toga da li sam napredovao u odnosu na ove dve godine. A i čurke su mnogo blaže, prirodnije. Jesu i dalje halucinogen, i dalje potpuno menjaju stanje uma, i dalje vas apsolutno ništa ne može dovoljno pripremiti za takav trip.
    Što ne znači da priprema nije značajna.
    McKena je lepo govorio, dobar trip garantuje dobar set & setting. Stanje uma i okruženje. Treba se mentalno pripremiti za trip, ne treba biti u lošem emotivnom stanju, treba biti načisto sa sobom i svojim problemima. I setting - treba naći dobro i sigurno okruženje..

Meni je bila prazna gajba ovih dana tako da je to bilo idealno. Imao sam male probleme sa šemom, jer sam se uzdao u drugaricu al na kraju je nabavila, to me je nerviralo, najviše mrzim neodgovorne lerdije ali sve je na kraju ispalo kul i dobio sam punu porciju.
    Nisam uzeo celu, recimo da sam od 3g sušenih gljiva pojeo 3/4.

Brzo sam već osetio prva dejstva, i na početku samo što me nije uhvatila panika, pitao sam se zašto sam to uradio, hteo sam da zovem ribu da dođe do mene, al onda sam sebe smirio, rekao da ne želim ni na koga da prenosim odgovornost, drugi imaju obaveze, a ovo sam sebi obavezao. Setih se nekog dokumentarca o halucinogenima sa Netflixa, uključio ga na deo o pečurkama i to me je smirilo jer je bilo inspirativno i pozitivno. Plejlista muzike koju sam spremio nije mi odgovarala, pa sam pustio neki slideshow pejzaža s opuštajućom muzikom na tjubu. To je bilo gotiva.
    Veći deo tripa proveo sam ležeći u krevetu, i više sam žmurio, i tada su prisutne halucniacije, možda i jače nego s otvorenim očima. One se svode na efekat disanja zidova i predmeta, njihovoo blago lelujanje, stapanje, boje su izraženije, kreću se u ritmu muzike, pojavljuju se određene geometrijske figure koje se prepliću.
    Deo tripa mi jeste bio maglovit, ali iako izrazito pozitivian (dva puta sam došao do euforičnih suza sreće), bilo je i slika koje mogu delovati negativno ali ja ih nisam tako prihvatio. Nisam ni hteo da ih sklanjam, već sam pustio da mi se prikažu. One uključuju prizore nekih ljudi koje znam, samo što su im u mojim vizijama koža i meso bili poderani sa lica, video sam kroz te površinske slojeve. Video sam i neke ogromne insekte, skoro pa čudovišta iz Lavkraftovih priča, sa pipcima, amoralna bića koja prete. Ne bih znao da li mogu da ih shvatim kao neke više entitete, ali jesu nekakva izrazito jaka sila. U jednom trenutku sam video i maske koje su me podsetile na maske sa zidova meksičkih piramida. to je bila Jaka slika koja se zadržala. Takođe, video sam i jedno drvo, iz kojeg sam ja izrastao, ili koje je izrastalo iz mene.

Trip je trajao nekih 6 sati, i bogami, puna 4 sata je bio jak. Poimanje vremena i prostora se poništava. Zapisivao sam dejstva kako su mi se dešavala, i videh tek posle da je razmak između dva zapisa bio tek jedan minut, a meni je to delovalo kao pola sata.
    To nije nešto što bih preporučio svima, jer nije za sve. Nema svako mentalnu snagu da se suoči s time. Bukvalno se suočavate sa svojom senkom, i svime onime što ste potiskivali. Emotivno je u vidu tobogana, ko što rekoh, došao sam od suza euforije do najvećih dubina nepoznatog, i straha. Drugačije je kad se uzme s nekim, možda je tad i manja šansa da se doživi loš trip, osim ako vas taj neko drugi ne ubaci u loš trip (zato se to radi s poverljivim i prisnim osobama). Međutim, možda je trip zaista trip samo ako radite sami

Teško je opisati taj osećaj izmeštenosti u neki potpuno drugi svet koji zadržava obličja ovog, ali znate da to nije isto. Ali nekad je i to možda potrebno da biste cenili svakodnevnicu.

Za Sukhoja, ono što sam hteo da mu odgovorim kroz ovaj opis tripa jeste to da je zapravo nebitno da li neko živi šablonski ili ne, pitanje je - da li se odlučio da tako živi. Jer nema ništa loše u šablonskom životu ako je sve što radiš po određenom šablonu tvoja ideja i tvoja odluka I pored toga, svako je sam odgovoran za sve što čini i sve što mu se dešava, i njegovo je da se s time suoči kako dolikuje.
    Jbt kao da sam dosao na VICE.com a ne na krstaricu.
    Audi, vide, tace, si vis vivere in pace

Učlanjen
    27.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    180

Citat Original postavio User Friendly Pogledaj poruku
    Inace zivot proseka danas u Srbiji je drugaciji od toga sto ti zamisljas, to tvoje je idealan zivot u Srbiji, a ne obican zivot. Obican zivot je deset puta brutalniji od toga.
    Ovo.Lik kao da opisuje Disneyland.Sa kakvim sam sve preduzetnicima bio u poslu i kontaktu,da me snađe prosek koji pominje zapitao bih se jesam li živ ili prevremeno dospeo u raj.

Znate li vi ko je idealan radnik?Mator čovek sa iskustvom,šutnut iz preduzeća gde je imao solidnu platu tako da žena nije morala da radi a pored nje ima i decu.Taj zna i hoće da radi za siću ne bi li preživeo,možeš mu bukvalno raditi šta hoćeš i ucenjivati ga na svaki mogući način.Sve će izdržati jer mora.Mladi uglavnom ne moraju i ne trpe a kako ništa nemaju nemaš ih ni čime uceniti.Kada to povežeš sa razmišljanjem naših preduzetnika dobiješ razlog velike nezaposlenosti.

Osim njih robuju i siđoši jer moraju.Siđoši se uglavnom venčavaju i dobijaju decu odma' nakon srednje jer je to najnormalnije u njihovih zabitima.Gomilu takvih sam imao u srednjoj i tužno mi je gledati kako njihova deca rastu u najgoroj bedi i kaubojstvu jer im roditelji češće koriste polni organ no mozak.Šta očekivati od te dece kada porastu?Najdalji domet su im umetnosti ili društvene nauke,jezici i slična s**nja a tu napretka nema.Bio sam u Sloveniji,gledao kako klinci prave ozbiljne industrijske robote u selu manjem nego ja odakle sam.Za to vreme naš predsednik bodri klince da postanu varioci ili vodoinstalateri i sve rade peške,kao da je WWII tek završen.Zabit je zabit sa razlogom,siđoši će ostati siđoši koliko god se obrazovali i putovali svetom.Pomak naprave preseljenjem i zato sam zahvalan precima što su se micali sa svog kamena inače bih verovatno bio kao oni.

Ukratko-ako nećeš da radiš zameniće te istog dana iskusnim matorcem ili siđošem jer mogu da ih ucenjuju.
    Poslednji put ažurirao/la Mil00rad : 01.07.2017. u 15:46

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    416

Inace, bio sam prekjuce u Sapcu na razgovoru za posao. Dodjoh u neki objekat gde sve rade mladi, pitase me i za kafu da mi skuvaju, fin neki narod. Ja pomislio skrivena kamera.
    Dodjose posle vlasnici firme, opustencija neka, dosli ljudi na razgovor u sandalama, sorcevima, boli ih *****, sve opusteno. Iznenadio se kad se niko nije izdrao na mene i kad nisu bili nakurceni. Pricali i o kafanama, zivotu ovako, zajebancija, kao da nisam na razgovoru za posao.
    Ulazi neka zenska, pocinje pricu sa mnom, sedaju ljudi oko mene iako imaju brdo slobodnog mesta i sl. U Va bi pobegli od mene i cutali bi kao da sam sugav. A ljudi u gradu bajo opusteni, to je cisto, puno fabrika, uredjeno, ljudi bez stresa, niko ti ne trubi na semaforu, sve laganeze. Kao da si dosao u neku Eu drzavu jbt.

Ovi Vojvodjani su druga rasa, samo se zovu Srbi. Izgleda da nema gore stoke od Sumadijske, **** nam pas mater. Jako fin narod ovi severnjaci, pozitivno sam iznenadjen.

- - - - - - - - - -

+ sam dobio poklon od firme i zahvalili mi se sto sam konkurisao.
    Audi, vide, tace, si vis vivere in pace

Učlanjen
    27.09.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    12

Ma nije ni vamo gore nista bolje, al opet ima izuzetaka

Slične teme

1. Najveći strah