Koje drzave su postale americki otirac? Katastrofa UK u UN.

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.790
Pre neki dan je bilo glasanje u UN oko problema izmedju Mauricijusa (na kojem je btw svojevremeno bio smesten Milan Stojadinovic) pre boravka u Argentini i UK. Naime UK imaju i dalje kolonijalne povrsine u Indijskom okeanu. Ovde se radi o arhipelagu Cagos koji danas jedino naseljavaju vojnici SAD i UK u vojnoj bazi. Pre njihovog dolaska tu je stanovalo nekoliko stotina domorodaca koje toboze demokratska i civilizovana UK proterala silom.

Sada je bilo glasanje u UN u kojem Mauricijus trazi da UN na Haskom sudu ispita proterivanje i vrati arhipelag pravim vlasnicima.

U tom glasanju je UK sramno porazena sa 94 prema 15 dok je cak 65 bilo uzdrzaniih a medju njima gotovo cela EU koja se sveti zbog Brexita.

Naravno sada kada ni Nemacka ne podrzava UK, mozemo jasno da vidimo koji su to narodi pali najnize na lestvici istorijskog morala.

DC8ICLBXYAErXLC.jpg


Afganistan
Albania
Australia
Bugarska
Hrvatska
Madjarska
Izrael
Japan
Litvanija
Maldivi
Crna Gora :hahaha:
Novi Zeland
Juzna Koreja
UK
USA
 
Najnize su pali jer su tu vlast izabrali.

1. Kakve veze ima Hrvat iz Bačke ili Mađar iz Zakarpatja sa vlastima država Hrvatske ili Mađarske.
2. Vlast bira većina onih koji izađu na izbore. A i to je samo teortski zbog drugog kruga glasanja.
3. Ponuda na izborima u Mađarskoj ili Hrvatskoj je tipa ponude u Srbiji. Sve moj do moga ...
 
и који ку-рац је требало овим нашим сомовима да подрже ову резолуцију--чак су се и руси уздржали:idea::!::?::nono3:
бтв сутра ће та британија да нам удари кајлу само тако па нек наши сомови иду да плачу маурицијусу на раме--све сам го дебил и дилетант у српској"дипломатији"
 
Туце Срба се подсмева и руга неким другим државама у којима се, углавном, боље живи него у Србији. Стара прича.

и државама које размишљају на дуже стазе
бтв сутра ће та хрватска,албанија... да направе неко зло србима али ће они да оду и кажу британцима --знате ми смо вас подржали око тог питања тражимо да нам вратите услугу--и они ће да је врате.а после тога еј они нас мрзе ,па не мрзе нас него нашу глупост--то овде гомила ликова на форуму не разуме нити ће да разуме јербо су учили титоусташке несврстане Чколе
 
Dabome da ce mi glasati da im se sudi, to je bjelosvjetski olos!

оће мало сутра да им суде
бтв није само британија 1 глас и глас са правом вета--енглеску краљицу као свог суверена принају-канада,аустралија,н. зеланд+земље комонвелта--сутра када тзв косово буде тражили пријем у унеско шта мислиш за кога ће да гласа британија и ове земље које сам навео--имај у обзир да је албанија гласала против
--глава сем за шишање служи још за по нешто али не свима.....разумешили слабо:think:
 

Back
Top