Vučić o svojim kritikama Tadićeve inauguracije: Čovek uči

DDR3fqAWAAM0htb.jpg
 
Počeo je on svoje bauljanje,
po srpskoj političkoj kaljuzi ...
Samo da odgledamo poslednji čin.
Kako će se odigrati pederski zaplet !?

Чек, чек, а "рукољуб" крвавом Билу? :rumenko:

- - - - - - - - - -

Каквог генија смо добили за председника.Не слаже се сам са собом.

Добра стара стаљинисттичка времена.
 
svojevremeno u Šveckoj Muja drži govor i ***** na fatove . Pita ga jedan iz mase , pa šta sada kenjaš kada si pre 5 godina govorio suprotno .....Muja mrtav ladan reče , takva je onda bila politika .....inače nije vic , nego stvaran dogaćaj iz nedavne prošlosti .

politicaru je posao da cvrsto stane iza stava stranke i da ga brani


pa recimo primer

casa je malo manje od pola puna

jedna stranka brani da je casa polupuna a druga da je poluprazna

i obe varijante su validne i SKORO TACNE

ali su ipak NETACNE
 
На свако новинарско питање новинара који нису његови, обавезно мора прво да попљује "неке тамо" а онда да извређа новинара (или новинарку).

- - - - - - - - - -

http://rs.n1info.com/a278979/Vesti/Vesti/Vucic-o-svojim-kritikama-Tadiceve-inauguracije.html

Vučić o svojim kritikama Tadićeve inauguracije: Čovek uči

BG-VUCIC-SOT-ZA-WEB-JPZ-20170627-151554201-.mxf.Still002.jpg


Govorio sam 2004. mnoge stvari s kojima danas nisam saglasan, kazao je predsednik Aleksandar Vučić odgovarajući na pitanje Insajdera o svojim tadašnjim kritikama na račun inauguracije Borisa Tadića.

Na pitanje Insajdera kako je 2004. tokom inauguracije predsednika Tadića pitao po kom to ustavu se organizuje takva svečanost, a sada kritikuje predstavnike opozicije koji komentarišu njegovu inauguraciju, Vučić je kazao da inauguracija svakako nije suprotna ustavu:

„Tad sam govorio i mnoge druge stvari s kojima danas nisam saglasan. Čovek u međuvremenu stekne nova znanja, nova saznanja, za razliku od nekih koji ne napreduju nikad i u tome je velika razlika. Svakako nije suprotna Ustavu, a to što morate da podignete ton, neće vašoj... to kad vi vičete znači da me vi ni ne slušate, i ne podižete ton zbog toga što vi ne čujete, već zbog toga što hoćete da se politički prepirete. Ja nemam nikakav problem s tim jer su svi argumenti na mojoj strani“, kazao je on.


:hahaha: :rotf:

Него, комшо, шта твоји извори из БИје кажу, откуд овај Ђорђевић да постане високи државни функциојонер? Чија је он швалерка?
 
Каквог генија смо добили за председника.Не слаже се сам са собом.

Али НИЈЕ САМО ТО - него осим што се не слаже САМ СА СОБОМ ОН ТРАЖИ ДА СЕ ЦЕЛА СРБИЈА СЛОЖИ СА ЊИМ КОЈИ СЕ НИ САМ СА СОБОМ НЕ СЛАЖЕ..... па јбт..........:dash::dash::dash:.............:dontunderstand:
 
Pita Vučić slučajnog prolaznika:

– Da li ste zadovoljni svojim životom?

– Jesam. Iako ste nam smanjili plate, nije loše, guramo nekako…

Posle mesec dana opet su se sreli.

– Kako ide? Evo, ja dajem sve od sebe da vama bude bolje…

– Ne žalim se. Ostao sam bez posla, isekli mi struju zbog neplaćenih računa, ali snalazim se nekako, skupljam plastične flaše da prehranim porodicu… Nije loše u suštini…

– A, da li biste na sledećim izborima glasali za mene?

– Da, naravno, jedino vi radite nešto za dobrobit svih nas.

– A, da li bi zbog mene skočio s desetog sprata?

– Da, skočio bih. ***** ovakav život!
 

Back
Top