Clear History !

Moj muz je na poslu toliko na kompjuteru da mu kod kuce ne pada na pamet da ga uopste koristi.
Nema FB, nikada nije pisao na forumima, niti chatu. Kao computer freak protiv je svih tih vidova komunikacije i otkrivanja privatnosti na taj nacin.

Mrzi ga da se javi na sopstveni telefon, pa mu ja glumim sekretaricu :confused:

Ako se promeni i postane kao kretenoidi o kojima ti cesto pises, javicu ti.
 
Moj muz je na poslu toliko na kompjuteru da mu kod kuce ne pada na pamet da ga uopste koristi.
Nema FB, nikada nije pisao na forumima, niti chatu. Kao computer freak protiv je svih tih vidova komunikacije i otkrivanja privatnosti na taj nacin.

Mrzi ga da se javi na sopstveni telefon, pa mu ja glumim sekretaricu :confused:

Ako se promeni i postane kao kretenoidi o kojima ti cesto pises, javicu ti.

:lol:
 
Moj muz je na poslu toliko na kompjuteru da mu kod kuce ne pada na pamet da ga uopste koristi.
Nema FB, nikada nije pisao na forumima, niti chatu. Kao computer freak protiv je svih tih vidova komunikacije i otkrivanja privatnosti na taj nacin.

Mrzi ga da se javi na sopstveni telefon, pa mu ja glumim sekretaricu :confused:

Ako se promeni i postane kao kretenoidi o kojima ti cesto pises, javicu ti.

sve jasno..zna čovek znanje :mrgreen:

- - - - - - - - - -

ako je on freak tesko da ces ti moci da ga porvalis. :lol:

- - - - - - - - - -

cak i mene s amojim krhkim znanjem i osnovama je tesko navatati, narocito kada sve drzim otovreno. :lol:

- - - - - - - - - -

biti orvoren..to je najbolja maska. :mrgreen:

to tedo reći :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ne, sram ga bilo! :evil:

koji derpe..iebe samo svoju ženu..:roll:
 
ako je on freak tesko da ces ti moci da ga porvalis. :lol:
- - - - - - - - - -
cak i mene s amojim krhkim znanjem i osnovama je tesko navatati, narocito kada sve drzim otovreno. :lol:
- - - - - - - - - -
biti orvoren..to je najbolja maska. :mrgreen:

I kod mene moze da uprati svako sve sto ga interesuje, i onako sve glasno komentarisem, ako hoce detalje nek se potrude. :lol:

- - - - - - - - - -

koji derpe..iebe samo svoju ženu..:roll:

...i ona samo njega! :roll:
 
Svojevremeno dok je j bio supermod, banuje klon nalog jednom korisniku
Stize pp od tog lika sa molbom da mu vrati taj nalog jer je to samo za ljis pdf, ima jedan na kome bleji po krsti i za taj zena zna, a ovaj drugi koristi da bleji na ljis i za taj zena ne zna
I aj vratio mu, sta ce hbg :rotf:

Elem nikad nisam ja kopala po telefonu kompu i ostalim sokocalima partneru, ne interesuje me, ulazim i ja na razne sajtove saram svuda, da mi neko proverava istoriju mogo bi svasta da zakljuci pogresno, ispadnem pedofil recimo :lol:
 
Ne postoji komp ni telefon koji zena nece da provali,
bez namere, volje ili sumnje, ali da zaviri mora.

E, gospodje koje misle da muzevi ne obracaju paznju sta ona radi na kompu
koji je u njegovoj mrezi lako mogu da dozive iznenadjenje u vidu kompletne istorije
od njenog rodjenja na netu do dana kad mu se smuci ili treba da se opravda. :)
 
Svojevremeno dok je j bio supermod, banuje klon nalog jednom korisniku
Stize pp od tog lika sa molbom da mu vrati taj nalog jer je to samo za ljis pdf, ima jedan na kome bleji po krsti i za taj zena zna, a ovaj drugi koristi da bleji na ljis i za taj zena ne zna
I aj vratio mu, sta ce hbg :rotf:

Elem nikad nisam ja kopala po telefonu kompu i ostalim sokocalima partneru, ne interesuje me, ulazim i ja na razne sajtove saram svuda, da mi neko proverava istoriju mogo bi svasta da zakljuci pogresno, ispadnem pedofil recimo :lol:

Ma bas me briga u sustini, svako ima svoj komp i nek radi na njemu sta hoce...nego me sam zvao da nadjem neku adresu, zaboravio a trebala hitno i 'ajde, listaj...:lol:

- - - - - - - - - -

čuj da li smem :mrgreen: pa ne idem u rat.
Da pogledam kada je legao da spava i kad je ustao i da li laže.Ćutim samo :zcepanje:

:lol:
 

Back
Top