""NA ŠTA VAM JA LIČIM" Palma o glasanju za vladu Ane Brnabić i raskidu koalicije ..."
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: ""NA ŠTA VAM JA LIČIM" Palma o glasanju za vladu Ane Brnabić i raskidu koalicije ..."

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1144

Exclamation ""NA ŠTA VAM JA LIČIM" Palma o glasanju za vladu Ane Brnabić i raskidu koalicije ..."

""NA ŠTA VAM JA LIČIM" Palma o glasanju za vladu Ane Brnabić i raskidu koalicije sa SPS

Članovi vladajuće koalicije koji ne glasaju za vladu Ane Brnabić trpeće određene posledice, zapretio je Aleksandar Vučić, predsednik Srbije i lider SNS, a povodom izjave Dragana Markovića Palme da Brnabićeva ne može da bude njegov premijer. Da li je lider JS promenio mišljenje, preti li mu izbacivanje iz koalicije i šta će biti sa savezom sa socijalistima?

http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/...TBmNi5wbmcHwgA

Dragan Marković Palma jedini se iz aktuelne vladajuće koalicije usprotivio izboru Ane Brnabić za premijera, a njegova "doslednost", pre svega zbog odnosa prema LGBT populaciji, mogla bi ozbiljno da ga košta.

Prvi čovek najveće stranke u Srbiji Aleksandar Vučić izjavio je da svako ima pravo na svoje stavove, ali i da svaki potez u politici donosi određene posledice.

http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/...TBmNi5wbmcHwgA

- „Ne možete da budete i popularni, a i da delite ono što je dobro sa onima koji su povlačili ne samo popularne poteze. Ako ste u timu i kada se donose odluke o smanjenju plata, onda je fer da budete u timu kada te plate budu mnogo veće. Nije fer da delite to sa nama kada smo morali da donosimo odluku svojevremeno, a da se onda posle tri meseca hvalite kada budu značajno uvećane plate, kada budu najveće u srpskoj istoriji - predočio je Vučić.

O kakvim se posedicama radi, Vučić nije precizirao. Ipak, funkcioneri naprednjaka su u više navrata rekli da uskraćivanje podrške Ani Brnabić znači i izlazak iz vladajuće koalicije.

Da li se zbog pretnji o mogućim posledicama Palma predomislio?

http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/...MGY2LnBuZwfCAA

- Pa, na šta vam ja ličim - navodi za "Blic" lider JS nakon najave Vučića da će trpeti konsekvence.

Izvor "Blica" navodi da je Marković spreman na sve što bi Vučića uverilo da podržava aktuelnu vlast, ali nije spreman da da glas Ani Brnabić, zbog njene seksualne orjentacije. Naš sagovornik navodi da je obećao predsedniku Srbije da će glasati za svaki zakon koji nova vlada pošalje u Skupštinu Srbije i sve druge njene poteze. Pitanje je samo da li je to Vučiću dovoljno.

Ukoliko SNS odluči da povuče najdrastičniji korak, a to bi bilo raskid svake saradnje sa JS, dovodi se u pitanje i opstanak Palminog saveza sa socijalistima.

- Marković misli da može da ne glasa za Brnabićevu, a da podržava Vučića i vladu. Sve svoje aktivnosti sada zasniva na tome da se "provuče". To je teška pozicija za vladajući koaliciju, da takvu jednu nedoslednost prihvati. Ukoliko tu bude došlo do zaoštravanja odnosa na liniji SNS - JS, upitna je i koalicija sa SPS - kaže naš sagovornik iz vladajuće koalicije.

(Nataša Latković)" .

Sa:
    http://www.blic.rs/vesti/politika/na-sta-vam-ja-licim-palma-o-glasanju-za-vladu-ane-brnabic-i-raskidu-koalicije-sa-sps/zj0k30k

Uskoro bi trebalo da se vidi "ko na sta lici" ...!
    Ili Palma koji je rekao i ne porice ili "pametni lik" kojem nije ni prvi , ali , po svoj prilici , ni poslednji put "da koriguje iskaz ili da ga novinari ne shvataju ili lose prevode njegove Bisere" ...!
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Moderator skura58 (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    625
    Reputaciona moć
    15617

Podrazumevano Re: ""NA ŠTA VAM JA LIČIM" Palma o glasanju za vladu Ane Brnabić i raskidu koalicije

Palmu mozemo voleti ili ne,
    ali Jagodina je najbolji grad za zivot u Srbiji
    Dobro vidimo samo srcem. Suština je nevidljiva očima.

Poznat Veliki pirat (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano Re: ""NA ŠTA VAM JA LIČIM" Palma o glasanju za vladu Ane Brnabić i raskidu koalicije

Citat Original postavio skura58 Pogledaj poruku
    Kol'ko je dobar, .....možeš i da bez života ostaneš, ko onaj novinar,......i uj'o vuk ceku....
    Poslednji put ažurirao/la Veliki pirat : 28.06.2017. u 09:18

Elita Громовик (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    593

. Ako ste u timu i kada se donose odluke o smanjenju plata, onda je fer da budete u timu kada te plate budu mnogo veće. Nije fer da delite to sa nama kada smo morali da donosimo odluku svojevremeno, a da se onda posle tri meseca hvalite kada budu značajno uvećane plate, kada budu najveće u srpskoj istoriji - predočio je Vučić.
    Ако сам добро разумео, Шемса из Бугојна је упоредила Брнабића са смањењем плата?

Ističe se REMOVE KEBAB (avatar)
    Učlanjen
    03.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Cuj ti njega pita na sta vam ja licim!
    Sekirom u glavu, a glava na panju, u krvavom stanju!Osećaj je ludi što ti neko sudi od običnih ljudi!Ko visoko leti taj nisko pada, čak i ako vlada,A ja sam samo tu da pružim podršku!

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1144

Nisu Mocart i Brams "svirali na uvce" bas svakom ...

Poznat haeul (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    165

На добро утоварно прасе, ако баш питаш.
    「一死固知忠義在」 · Србија никада неће ући у ЕУ. Помирите се с тим.

Veoma poznat zemunski kej (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    263

Citat Original postavio haeul Pogledaj poruku
    Bad tako.Na prasca, A ovaj sto pise da je Jagodina dobra za zivot i ja sam mislio dok nisam pitao jednog momka koji tamo zivi, Cist marketing ,nezaposlenih koliko hoces, I onaj akva park mu je u minusu i muzej vostanih figura,

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1144

To , mozda , odkako mu ne "pomaze BoTa" ...?

Domaćin Боб Метјуз (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Citat Original postavio bakonja Pogledaj poruku
    Pa, na šta vam ja ličim
    na Kingpina!

Ime:  MLFO1Kingpin.jpg
Pregleda: 156
Veličina:  83,8 KB
    blood vs gold

Poznat haeul (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio zemunski kej Pogledaj poruku
    Bad tako.Na prasca, A ovaj sto pise da je Jagodina dobra za zivot i ja sam mislio dok nisam pitao jednog momka koji tamo zivi, Cist marketing ,nezaposlenih koliko hoces, I onaj akva park mu je u minusu i muzej vostanih figura,
    Све је у Србији маркетинг. Шта очекивати од некога ко људе шаље на бесплатне екскурзије. Какво је то управљање јавним финансијама? Није ли боље употребити тај новац за постављање нове бандере, куповину књига за библиотеку или финансирање јавних кухиња? Шта је то, ако не куповина гласова државним новцем?

Iskusan јанпи (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Citat Original postavio skura58 Pogledaj poruku
    Било можда некад давно док се редовно пљачкала Колубара са приватним камионима(лажне фактуре,лажне сатнице)...
    наиме,тај Палма је један од директних узрочника зашто струја поскупљује 3 пута годишње

милиоооне је тај покрао.
    Пиштаљка ти се позлатила Милораде !

Poznat haeul (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio јанпи Pogledaj poruku
    Било можда некад давно док се редовно пљачкала Колубара са приватним камионима(лажне фактуре,лажне сатнице)...
    наиме,тај Палма је један од директних узрочника зашто струја поскупљује 3 пута годишње

милиоооне је тај покрао.
    Палма је, нажалост, само још један у дугом нису лажних српских патриота

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1144

http://www.kurir.rs/vesti/politika/2872619/palma-odgovorio-krkobabicu-na-pitanje-od-milion-dolara-nisam-u-vlasti

"http://www.kurir.rs/data/images/2017/06/30/14/1226559_palma-marina_ls-s.jpg

PALMA ODGOVORIO KRKOBABIĆU NA PITANJE OD MILION DOLARA: Nisam u vlasti!

JAGODINA - Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma izjavio je danas da nije u vlasti i tako razrešio nedoumicu lidera PUPS i ministra bez portfelja Milana Krkobabića, koji je jutros izjavio da je to "pitanje od milion dolara" i da ga treba uputili predsedniku SPS Ivici Daciću.

"Nisam u vlasti, ali ćemo podržati sve što je dobro za Srbiju", rekao je Marković posle sednice Skupštine grada Jagodine, kojoj je predsedavao.

"Naš stav o tome zašto nismo glasali za premijerku Anu Brnabić je poznat odavno, a danas ni kancelarka Nemačke Angela Merkel nije glasala za Zakon o istopolnim brakovima", rekao je Marković.

"U JS su porodični ljudi i nismo glasali za one koji nemaju porodicu. U redu je ako neko nema porodicu zbog neke medicinske kontraindikacije, ne daj bože, ali, ovde je nešto drugo u pitanju", dodao je Marković.".

Domaćin Amuletum (avatar)
    Učlanjen
    28.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Veoma poznat hakim bej (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    179
    Reputaciona moć
    946

Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
    Makar završio u lancima.
    Jedini način da se osećaš kao čovek.

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1144

Elita Роло Томази (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    53
    Reputaciona moć
    330

Цитираћу- Урнебесна трагедија...
    Нема слободе за слабе...
    Мередит

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1144

Jos je dobro !

Kako moze da bude ...

Veoma poznat hakim bej (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    179
    Reputaciona moć
    946

Citat Original postavio bakonja Pogledaj poruku

Jos je dobro !

Kako moze da bude ...
    To su reči čoveka koji pada sa zgrade i prolazi treći sprat.
    Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
    Makar završio u lancima.
    Jedini način da se osećaš kao čovek.

Statler and Waldorf nije na forumu
    I must be cruel only to be kind: thus bad begins, and worse remains behind.
    Moderator Statler and Waldorf (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1461

мени Палма личи на угојену свињу.
    Искони бе Слово

Aktivan član
    Učlanjen
    07.02.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Statler and Waldorf Pogledaj poruku
    мени Палма личи на угојену свињу.
    Барем је лепши од Ане Брнабић.

Buduća legenda Lepi Bora (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3708

Licis na bizona i na bagru koja je podrzala Tadica uz reci : ,, Ne sipa se patriotizam u traktore ,, ...... pa sada nema ni traktora , ni patriotizma ,a zemlju prodadosmo strancima ..... Fukso debela pokvarena .....
    Eсли драки невозможно избежать, бей первым...

Prosto mi je neprijatno kako nam dobro ide !

Ističe se Стари Хусар (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2016.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio haeul Pogledaj poruku
    Мени је увек личио на Буду
    ХЕРЦЕГ-БОСНА ЗЕМЉА СРБСКА НИКАД НЕЋЕ БИТИ ТУРСКА

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Ispred Ruske Ambasade, u redu za rusku radnu vizu
    Reputaciona moć
    595

Vrhunski

Citat Original postavio Amuletum Pogledaj poruku
    Uzorni građanin EvroAzijske Imperije.

Jevgenij Zamjatin "MI" i Džorž Orvel "1984" su naša svakodnevnica.

Slične teme

1. Odgovora: 385
    Poslednja poruka: 29.03.2012., 16:16
  2. "ZAUVJEK MOJA" PLAGIJAT "NO VOY A LLORAR"
    Autor toodles u forumu Muzika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 10.03.2005., 22:41
  3. Šta je dobro i interesantno u seriji "seks i grad"
    Autor Tuzni_patak u forumu Muškarci
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 09.02.2005., 16:55

Pravila za slanje poruka