Ovo su imena 21 ministra u novoj vladi Ane Brnabić

Milos 13

Iskusan
Poruka
6.075
ymnktkqTURBXy84YTJkNGNiNzI2NDNiZDk3YmRiNWUwMTVlZTBkOTBiYS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

MVRktkqTURBXy8zOWYxYTU5YjBjNmIzZGZkMTJjNzczNTc4M2RhNmUwYi5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


http://http://www.blic.rs/vesti/politika/potvrdjeno-pisanje-blica-ovo-su-imena-21-ministra-u-novoj-vladi-ane-brnabic-sutra/0f0bqc6
 
Poslednja izmena:
Sta rade ovi bez portfelja?

Штроје муве као и остали, само им дају титулу да не буде сувише провидно да су непотребни декор




Иначе.. доктор смрт поново јаше :(

Фали само Гашић па да се понови епизода хеликокококоптер
 
Opet ce deci trovati mleko.
knezevic-mleko.jpg
Ovog vec u'vatilo.

A doktor smrt ce potpisivati.

SPS= Sve Po Starom

Шта рећи а не исповраћати се !!!

Potpredsednik naprednjaka
OVAKO SAM POČEO Goran Knežević (SNS): Popio sam pivo, a zatim otišao da se učlanim u DS


Politika 27.05.2016. 22:53h

Družili smo se posle sporta i uglavnom kritikovali režim Miloševića, pa sam predložio da nešto preduzmemo, kaže Knežević

Potpredsednik SNS Goran Knežević prve političke korake napravio je u DS, stranci u koju se, kako kaže, učlanio tokom devedesetih posle piva s prijateljima na malom fudbalu. Ipak, prvi partijski zadatak mu nije bio lepljenje plakata, već je išao od vrata do vrata i ubeđivao ljude da glasaju za demokrate.

Knežević kaže da je devedesetih u Zrenjaninu svakog petka rekreativno igrao mali fudbal i odbojku s prijateljima svakog petka, a posle utakmice uglavnom bi ćaskali o politici uz pivo.

- Već sam bio direktor u jednoj firmi. Moja generacija družila se jednom nedeljno posle sporta. Uz pivo smo uglavnom kritikovali Miloševića iz nedelje u nedelju. Onda sam najednom predložio da nešto preduzmemo, a ne samo da kritikujemo i sedimo. Odmah sam se dogovorio s prijateljem da se učlanim u DS, a on u SPO. On nije stigao da se upiše, a ja sam otišao u DS i vrata mi je otvorio moj nekadašnji razredni starešina i profesor matematike, pokojni Sredoje Mihajlov - priseća se Knežević političkih početaka.

Prema njegovim rečima, odmah je i počeo da se aktivno bavi politikom.
- Ipak sam preskočio onaj deo lepljenja plakata, ali sam zbog izbora 1996. bio samo stepenik iznad toga i išao od vrata do vrata, na mitinge i propagirao politiku protiv Miloševića - navodi Knežević.

U DS je ostao do 2008, kad je uhapšen, nakon čega je i napustio stranku.
- I pored toga se nisam pokajao što sam ušao u politiku, ali sam se mnogo razočarao. Razočarao sam se odnosom ljudi i idejama koje su bile prodavane lako, razočarao sam se zbog zlobe, sujete i podmetanja s kojim sam se susretao. Ali politika nije mnogo drugačija od života u bilo kojoj drugoj firmi - kaže naš sagovornik.

Posle toga, učlanio se u SNS i ubrzo postao jedan od najviših funkcionera te stranke.
- Bio sam dirnut ljudskim odnosom Aleksandra Vučića i Tomislava Nikolića. „Kupili“ su me odmah jer je to sve bilo posle svih mojih golgota. Pozvali su me u stranku, ali nije bilo reči o politici, već o tome da li mi nešto treba, kako živim, kako mogu da mi pomognu da prehranim porodicu i da ostanem zdrav pri glavi u narednom periodu. Tek smo na nekom sledećem sastanku počeli o politici, ali tad sam već bio „skuvan“. Zato osećam ne samo političku nego i ljudsku zahvalnost prema njima - kaže nekadašnji demokrata.

POLITIČKI CV

2000. - Predsednik IO Skupštine opštine Zrenjanin
2003. - Poslanik DS Skupštine Srbije
2004. - Predsednik opštine Zrenjanin
2008. - Gradonačelnik Zrenjanina
2010. - Učlanio se u SNS
2012. - Gradonačelnik Zrenjanina
2012 - Ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede
 
Oduvek mi je tragikomicno "ministar bez portfelja" ,u smislu sta te osobe rade,
kao ovo troje od 19-21, osim sto sede u foteljama i vuku ministarske plate i privilegije

pa ili su oni ucenili nekoga da im da ministarsko mesto, ili su ucenjeni da završe neki posao
i eto mora da im se da to mesto, a svi resori zauzeti
 
Poslednja izmena:
Штроје муве као и остали, само им дају титулу да не буде сувише провидно да су непотребни декор




Иначе.. доктор смрт поново јаше :(

Фали само Гашић па да се понови епизода хеликокококоптер

i on i Kertes i Mišković i Karić i Dinkić (ali iz senke)...zato ja na nekoj temi maločas rekoh sve ista bagra, samo se radi rokada funkcija
 
Штроје муве као и остали, само им дају титулу да не буде сувише провидно да су непотребни декор




Иначе.. доктор смрт поново јаше :(

Фали само Гашић па да се понови епизода хеликокококоптер

Neverovatno je kako pojedini opstaju u ministarskim foteljama i pored afera, prosto da se ljudima zgadi
 
Neverovatno je kako pojedini opstaju u ministarskim foteljama i pored afera, prosto da se ljudima zgadi

te džukele je najlakše držati na kratkom lancu . Pošten svet je teško uceniti za razliku od ovih drugih kojima je dovoljno otpevati , Znas li dragi onu sljivu ranku i oni oma skidaju gaće i pitaju još jel treba i mamu da zovu .
 
Poslednja izmena:
Oduvek mi je tragikomicno "ministar bez portfelja" ,u smislu sta te osobe rade,
kao ovo troje od 19-21, osim sto sede u foteljama i vuku ministarske plate i privilegije

Ненад Поповић, председник Српске народне партије, у влади Ане Брнабић биће министар без портфеља, задужен за иновације и технологије, потврђено је Танјугу у два извора.

http://www.politika.rs/scc/clanak/383801/U-vladi-jos-jedan-ministar-bez-portfelja-Nenad-Popovic
 

Back
Top