ДВЕРИ: Вучић је више пута понизио Ану Брнабић, али она ће све да истрпи

Mackich

Domaćin
Poruka
3.014
Данас, у понедељак 26 јуна, у Скупштини Србије Српски покрет Двери имао конференцију за штампу на којој је лидер те странке, Бошко Обрадовић, говорио о будућем мандатору Владе Србије, Ани Брнабић.

Данас, у понедељак 26 јуна, у Скупштини Србије Српски покрет Двери имао конференцију за штампу на којој је лидер те странке, Бошко Обрадовић, говорио о будућем мандатору Владе Србије, Ани Брнабић.

Ана Брнабић је понижена више пута, од стране Александра Вучића. Али, она ће све да истрпи, јер је политички каријериста, рекао је први човек Двери Обрадовић

 
Доста тих теорија завере.

Цела историја људске цивилизације је заснована на заверама. На удицу "Теорија завере" пецају се само сомови и лоши ђаци...
 
Никако да схватите да је човек победио на изборима. Пљас, освестите се.

jeste pobedio, ali se dosta kralo...uostalom kad pogledaš procenat izašlih, pa procenat od izašlih koliko je glasalo za njega, dobiješ nešto ispod 20%...i pripadne ti muka
taj izborni zakon bi trebalo da se promeni, ali svim strankama odgovara, tako da nema ništa od toga
 
Pobedio koga? Zdrav razum možda. I Hitler je pobedio 1932. pa znamo kako se završilo

Жао ми је, то је твој народ.

- - - - - - - - - -

jeste pobedio, ali se dosta kralo...uostalom kad pogledaš procenat izašlih, pa procenat od izašlih koliko je glasalo za njega, dobiješ nešto ispod 20%...i pripadne ti muka
taj izborni zakon bi trebalo da se promeni, ali svim strankama odgovara, tako da nema ništa od toga

Ти који не излазе па се после лупају по челу...Мислим да ме не занимају.
 
Цела историја људске цивилизације је заснована на заверама. На удицу "Теорија завере" пецају се само сомови и лоши ђаци...

Уколико под цивилизацијом подразумеваш ратове, убиства и тровања - у праву си.
 
Жао ми је, то је твој народ.

- - - - - - - - - -



Ти који не излазе па се после лупају по челу...Мислим да ме не занимају.

Nije to narod, to je plebs zatucan, funkcionalno nepismen lakoveran i očajan, koji živi od doznaka onog plebsa koji je shvato kakav je ovaj prvi, pa je pobegao glavom bez obzira po vukojebinama širom sveta, samo da ne gleda da li će prvog u mesecu moći da plati državni harač na otimačinu vođe i njegovog klana. Ipak, biologija će učiniti svoje.
 
Nije to narod, to je plebs zatucan, funkcionalno nepismen lakoveran i očajan, koji živi od doznaka onog plebsa koji shvato kakav je ovaj prvi, pa je pobegao glavom bez obzira po vukojebinama širom sveta, samo da ne gleda da li će prvog u mesecu moći da plati državni harač na otimačinu vođe i njegovog klana. Ipak, biologija će učiniti svoje.

Ако они чине већину, шта ћемо онда?

Мислим да ти имаш илузије о властитом народу.
 
nije ona nikakav karijerista nego je ovde poslata po zadatku
mene zanima jel neko stvarno veruje da je ona njegov izbor

Наравно да НИЈЕ његов избор - једноставно је ИНСТАЛИРАНА ПО НАРЕДБИ НАШЕМ БЕСКИЧМЕЊАКУ...
али она се већ као министарКА окористила од буџета ЈЕР ЈЕ СВОМ БРАТУ ИГОРУ БРНАБИЋУ КОЈИ
ИМА IT фирме намештала државне послове око дигитализације... и зато је тај део и повукла са собом
да и о томе одлучује као премијерКА...

Иначе, најсмешније ми је ШТО ОНА НЕМА БИЛО КАКВО ЗАНИМАЊЕ, БИЛО КАКВУ ПРОФЕСИЈУ, БИЛО КАКВО ЗНАЊЕ - јер је менаџер ... кхм.... па да видимо шта то чудно звање/знање значи:

Руковођење или менаџмент у свим пословима и организационим активностима је понашање окупљања људи у циљу постизања одређеног циља ефектним коришћењем доступних ресурса. То обухвата планирање, организовање, вођење, контролисање организације да се постигне одређени циљ.
Сама реч менаџмент потиче од енглеске речи management која води корен од француско-енглеске речи ménage што у изворном значењу има смисао бити способан (кадар) учинити нешто, управљати нечим, те је најбоље превести као управљање или руковођење.
Првобитно, власници капитала уложеног у предузеће били су носиоци функције управљања и руковођења. Они су чак учествовали у извршним пословима. То је било могуће у мањим предузећима и у условима једноставних делатности. Међутим, развојем привреде и друштвеног живота уопште дошло је до делегирања управљачких и руководилачких надлежности и одговорности на професионалне менаџере.

Менаџмент се посматра, с једне стране, као вештина управљања и руковођења организационим системима као и носиоци те функције, а с друге стране, као теорија која изучава овај феномен и доприноси његовом усавршавају. У том смислу, менаџмент као феномен може да се посматра са три аспекта и то као:


  • вештина управљања,
  • теорија о управљању и
  • управљачка структура.
С обзиром на комплексност области коју обухвата, није лако дати прецизну, ваљану и свеобухватну дефиницију менаџмента. Мери Паркер Фолет сматра да менаџмент представља вештину обављања посла преко (или посредством) других људи. Суштина рада менаџера огледа се у настојању да запослени у предузећу квалитетно, рационално и благовремено обаве своје задатке који су у функцији постављених циљева предузећа. Наведена дефиниција има један недостатак, а то је што нигде не истиче да је процес доношења одлука о послу који треба да се обави у предузећу такође једна од веома значајних функција менаџмента.
Аутор Стенли Венс менаџмент дефинише и као процес доношења одлука и контроле рада људи на остваривању постављених циљева. Виљем Спрајгел сматра да менаџмент представља такву функцију предузећа која се састоји у усмеравању и контроли различитих активности у предузећу ради постизања постављених циљева. Један од најзначајнијих аутора из области менаџмента Питер Дракер сматра да се суштина менаџмента огледа у функцијама које он обавља, а то су планирање, организовање, запошљавање, утицање и контролисање.
***********
Другим речима ова полно недефинисана особа ће да РУКОВОДИ тј. да РУКОБЛУДИ......:lol:
 
Ти који не излазе па се после лупају по челу...Мислим да ме не занимају.

da, to i ja tvrdim...narod ima vlast kakvu zaslužuje

- - - - - - - - - -

Normalno da će sve da istrpi, ne bi bila tu gde jeste da nije spremna da proguta svaku žabu...

ona je robot zapadnih struktura koja se ne obazire na kevtanje ovdašnjih lopina
 
Ако они чине већину, шта ћемо онда?

Мислим да ти имаш илузије о властитом народу.

Nemam ja više nikakve iluzije, iluzije su otišle u vražju mater još pre 15 godina. A za još 15, ostaće tri, četiri zgrade pored save, šest kupatila po 380 evra po močvarama Ovče, dva tri praga pruge prema Budimpešti, i portirnica fabrike mikročipova. Možda još koja Sisa u Priboju, narodu dosta za doživotni mandat tada već ostarelog i oronulog vođe.
 
da, to i ja tvrdim...narod ima vlast kakvu zaslužuje


И сам знаш да један добар део народа врло комотно живи. Можда у њима треба тражити те Вучићеве гласаче.

Нису сви искрени кад их питаш за кога су.

- - - - - - - - - -

Nemam ja više nikakve iluzije, iluzije su otišle u vražju mater još pre 15 godina. A za još 15, ostaće tri, četiri zgrade pored save, šest kupatila po 380 evra po močvarama Ovče, dva tri praga pruge prema Budimpešti, i portirnica fabrike mikročipova. Možda još koja Sisa u Priboju, narodu dosta za doživotni mandat tada već ostarelog i oronulog vođe.

Мени кажеш...
 
ne bih rekao da su oni glasali za njega...pre bi rekao da su to penzioneri i onaj donji sloj stanovništva koji slepo veruje medijima

Нисам сигурна да су само такви.

- - - - - - - - - -

Уосталом, најбогатији и најсиромашнији нису заинтересовани за одлазак на бирачко место.
 
ona je robot zapadnih struktura koja se ne obazire na kevtanje ovdašnjih lopina

Ona je samo još jedna u nizu beznačajnih likova iz Vučićeve palete, čak i ta priča o tome kako ju je zapad ovde postavio mi ne pije vodu, pošto zapad već ima apsolutnu moć u Srbiji preko Vučića. Pre bih rekao da je ta priča amortizer za Vučićevu odluku o premijeru, po već oprobanom principu "zli zapad nas naterao"...
 
Никако да схватите да је човек победио на изборима. Пљас, освестите се.

Где у нормалним земљама председник Владе може да постане неко ко није изашао на изборе и победио?


Има случајева, онај Монти у Италији, Пленковић у Хрватској, али у нормалним земљама - јоцк.

У Немачкој је Меркелка, у Британији Тереза, у Русији Путин, у Америци Трамп (добро, председници, ал' они су тамо на челу Владе), а у Србији, Хрватској, Италији и Сомалији се на чело владе постављају тзв. ехперти.
 

Back
Top