Demokratski blok

rdeki

Elita
Poruka
17.948
Čestoo čujem pojam "demokratski blok", pa me zanima šta to zapravo značu u državi Srbiji, Koje stranke su deo tog takozvanog demokratskog bloka i čime se karakterišu? U čemu se te stranke razlikuju od ostalih, a pre svega od SNS,, SPS i ovih što su u vladajućem bloku?
 
Čestoo čujem pojam "demokratski blok", pa me zanima šta to zapravo značu u državi Srbiji, Koje stranke su deo tog takozvanog demokratskog bloka i čime se karakterišu? U čemu se te stranke razlikuju od ostalih, a pre svega od SNS,, SPS i ovih što su u vladajućem bloku?

Упореди време Тадића [кога не волим јер је ћосићевац i.e. политичка дилеја која је смешно изгубила власт и сноси огроман део кривице за долазак нео-радикалске фаланге на власт у Србији] и садашње и биће ти јасно.
 
Čestoo čujem pojam "demokratski blok", pa me zanima šta to zapravo značu u državi Srbiji, Koje stranke su deo tog takozvanog demokratskog bloka i čime se karakterišu? U čemu se te stranke razlikuju od ostalih, a pre svega od SNS,, SPS i ovih što su u vladajućem bloku?

ne znači ništa

SNS-ovci su aktuelna gamad, a ovi su jedna druga neaktuelna gamad koja su ranije gamadisala

- - - - - - - - - -

ovde je potrebno duboko oranje i zadrljavanje...a ko će to da izvede i kada ne znam
bojim se da to neće ni da se desi i da će ova zemlja za izvesno vreme da nestane
 
Poslednja izmena:
[кога не волим јер је ћосићевац i.e. политичка дилеја која је смешно изгубила власт и сноси огроман део кривице за долазак нео-радикалске фаланге на власт у Србији]

Smesan si decko, ovo sto si naveo je plakanje. :D . A Djilas na prst u b..u sa Vucicem, Saper i Krstic Vucicevi ljudi. Svi kljucni ljudi oko Tadica sad oko Vucica. Stvarno sa tobom vise ne treba polemisati, treba te ignorisati maksimalno
 
Čestoo čujem pojam "demokratski blok", pa me zanima šta to zapravo značu u državi Srbiji, Koje stranke su deo tog takozvanog demokratskog bloka i čime se karakterišu? U čemu se te stranke razlikuju od ostalih, a pre svega od SNS,, SPS i ovih što su u vladajućem bloku?

По томе што су пре ових они били на власти и тад крали, а сад краду ови нови.
Закључак: Разлика је у прошлом и садашњем времену
 
Čestoo čujem pojam "demokratski blok", pa me zanima šta to zapravo značu u državi Srbiji, Koje stranke su deo tog takozvanog demokratskog bloka i čime se karakterišu? U čemu se te stranke razlikuju od ostalih, a pre svega od SNS,, SPS i ovih što su u vladajućem bloku?

То твоје питање је веома сложено иако изгледа на први поглед да је прсто и једноставно. Покушаћу да ти објасним али веруј ми да то није ни мало лако.


Историјски, прва жртва демократског терора био је Сократ 04.06.460.пне.-399.пне., грчки филозоф који је осуђен на смрт из политичких разлога а највише због свог виђења демократије.

Сократ је први рекао ... један човек један глас, то је страшно, већина људи је глупа и покварена и они ће увек надгласати оне мудре и поштене и ми ће мо увек имати покварењаке на врху који одлучују о нама и друштву.
Тада се појавила и прва права дефиниција демократије ...
Демократија је терор глупаве и покварене већине над паметном мањином.

Та „глупава и покварена већина“ у пракси се показало да итекако зна одлично да процени где постоји лака зарада а то би код нас од прилике изгледало овако.

Створим партију са префиксом „демократска“ и онда се лажима, преварама, поткупљивањем, рекетом претњама и убиствима докопам врха власти јер само то обезбеђује велико богатство, власт и моћ.

У пракси се показало да је тај „врх власти“ заправо само служење страним обавештајним службама које у овом моменту у Србији воде скот и девенпорт уз пар помоћника мањег ранга.
Онда када си тек засео на врх власти видиш да тобом почињу да управљају разни помоћници помоћника заменика помоћника и тако даље али да би дао привид своје самосталности и значаја почињеш да играш њихову игру јер су паре, моћ и власт изнад свега. И тако владаш све док те неки помоћник помоћника не шутне у дупе или ти се партија распадне а онда идеш поново све из почетка или можеш просто да се на кварно ушалташ у неку другу „демократску“ партију која већ увелико гради свој рејтинг а тебе као већ искусан и проверен кадар одмах ставе у сам врх те нове партије. Данас све партије чине демократски блок изузев оне која влада а и она ће ући у њега чим је скот отпусти са посла.

На твоју срећу има још један начин који је далеко делотворнији. Одеш право рецимо код скота и кажеш му :
ШТА ТРЕБА ДА УРАДИМ ЗА ВАС ДА БИХ ВЛАДАО ?

У том случају ако скот процени да си довољно повозит, кваран, подмитљив, љажљив, педофилан, педерас ... одмах те експресно убацује у све врсте јавних, новинских, радио и ТВ програма и преко ноћи ти створи име, рејтинг, поштовање и славу. На следећим изборима улазиш у најужи круг оних који су довољно „способни“ да управљају Србијом.

У овом моментом, за бављење политиком у Србији морају да се испуне три основна услова и један предуслов.
Предуслов је да си лако манипулативан, подложан подмићивању, бескичмењак, љигавац и без икаквог осећаја за морал осим за лак новац и лаку зараду. А услови су :
1. Да имаш много и премного новца.
2. Да поседујеш лично у свом власништву бар једну телевизију, радио и новине.
3. Дозволу за бављење политиком у Србији дају америчка, енглеска и мало мање немачка амбасада. У том случају ако не поседујеш средства из тачке 1 и 2 обезбедиће ти они.

Данас у Србији партије немају више никакав значај. Оне се преко ноћи стварају и преко ноћи нестају. Најбољи пример ти је ДС или још боље СНС кој је створен за дан и трајаће највише још 5 година а после тога више неће ни постојати. Једино су значајни довољно лако манипулативни људи. Њима није потребна никаква школа, чак ни паре, не треба им ни звање, ни знање ни стручност, ни ауторитет. Треба само да поседују дар да су кварни, дволични, склони пљачки и тероризму, похлепни, довољно кварни да су спреми чак и на индустријско убијање људи. Све остало добиће од скота и девенпорта.


Лумпер интелигенција је врхунац западне цивилизације.
 
Poslednja izmena:
(...) A Djilas na prst u b..u sa Vucicem, (...)

Аууу да баш сам глуп - Ђилас је на прст у буљу са Вучићем јер га Ђилас поразио два пута на изборима за градоначелника Београда (Вучићев неостварен сан), није хтео да саучествује у криминалу тј у операцији прања новца који се зове "Београд на води", па Вучић на све начине гледао да га стрпа у цезеану; о сатанизацији друга Ђида у Вучићевим медијима да и не причамо.
 

Back
Top