Da li znate gde su vam cerke?

Daleko je do njegovih izlazaka u grad... :)

Da li je musko dete po tom pitanju manja briga?

Moji su bili dosta konzervativni. Tata bi mi velikodusno ponudio da u toku letnjeg raspusta izaberem 3 dana kada cu izaci u grad. Do 23:30. Jer nije "za devojcicu da do ponoci sedi u kafani". A kada mu kazem da to nije kafana on samo odmahne rukom:"Isto je to. Samo se drugacije zove."
... :)
Posle je malo popustio. :)
 
moji su branili sestri u pocetku, ali ona se izborila za sebe pa je izlazila kolko je htjela
meni od starta nisu nista branili, jedino su zeljeli da znaju gdje sam, sto sam im i govorio
a sa 15 godina mi je tata ustajao u 3 ujutro da mi servira veceru, nisam imao nikakva ogranicenja
 
Daleko je do njegovih izlazaka u grad... :)

Da li je musko dete po tom pitanju manja briga?

Moji su bili dosta konzervativni. Tata bi mi velikodusno ponudio da u toku letnjeg raspusta izaberem 3 dana kada cu izaci u grad. Do 23:30. Jer nije "za devojcicu da do ponoci sedi u kafani". A kada mu kazem da to nije kafana on samo odmahne rukom:"Isto je to. Samo se drugacije zove."
... :)
Posle je malo popustio. :)

Naravno da si u pravu muska su veci problem narocito od kada mogu da polazu vozacki sa 16 godina.

Medjutim, ako izadjes na ulicu posle 23 sata, videces kako iz sela prema gradu ide kolona devojcica maloletnih
sa ponekim decacicem jos mladjim.
 
Tu srece bas i nema, danas devojcice u gradu koriste te mladice kao pokrice,

narocito ako su dobrostojeci, a oni kao zevzeci trce na komandu.

- - - - - - - - - -

Doslo je dotle da se decaci i devojcice ne druze, pa ovi "muskarci" od 18 do 30 godina i nemaju pojma s kim se vidjaju

ni kako te devojcice razmisljaju u najboljem (ili najgorem) slucaju imaju sestre, pa izvuku vrlo lose zakjljucke iz njihovog ponasanja.

- - - - - - - - - -

Vecina klubova radi posle 22 sata deca ranije i ne izlaze.
 
Ja sam mogla dokle hocu kad hocu, ali je moralo da se zna s kim i gde, i smatram da je to vaznije od "do koliko" pa bih i svoje dete ucila isto

Drugarici su branli posle 11, al su zaboravili da je vaspitaju da do tih 11h ne teba da se facka na kalisu sa momkom od 24 god kad im 14....dodje ona do 11 kuci ljubi je majka poslusnu :pop:

Dzaba vam ljudi zabrane kad ste zaboravili prvo da vaspitate decu i naucite ih nekom moralu
 
Cije cerke se onda slikaju za face naguzene, cije izlaze u 23 u klubove gde se sluzi domaca devojacka,

cije idu gole po ulici nocu?

Ako neke od vas i ne znaju da se nocu izlazi, a danju sedi na faceu ko tu decu uopste vaspitava ?

- - - - - - - - - -

Na vreme iznosiš svoje stavove po raznim pitanjima, razgovarate, interesuje te kako oni vide svet i pojave u njemu...tad možeš da usmeravaš, pomažeš im da razumeju i vide suštinu.

Primerom?

- - - - - - - - - -

Kako znate da idu tamo gde vam kazu da su otisle?

Da li ste vi isle tamo gde kazete roditeljima?

Da li ste se druzile sa drugaricama sumnjivih moralnih opredeljenja?
 
moji su branili sestri u pocetku, ali ona se izborila za sebe pa je izlazila kolko je htjela
meni od starta nisu nista branili, jedino su zeljeli da znaju gdje sam, sto sam im i govorio
a sa 15 godina mi je tata ustajao u 3 ujutro da mi servira veceru, nisam imao nikakva ogranicenja


Sa 15 me izlasci nisu ni zanimali. Kasnije je sve to doslo.
Sada kada pogledam na taj period - nista nisam propustila.
Moji su dosta razgovarali samnom, ali je bilo i pravila koja su se trebala postovati. Nisam bila problematicno dete.
 

Back
Top