Jugoslav Petrušić: Soroševi plaćenici prebacivali leševe u Batajnicu

Mortimer

Veoma poznat
Poruka
11.366
Jugoslav Petrušić: Soroševi plaćenici prebacivali leševe u Batajnicu
Kategorički tvrdite da u Srebrenici genocida nije bilo...
- Da se sprema diverzija u Srebrenici znalo se još 1993. kada je grupa Franca Kosa i Dražena Erdemovića, koji su tada ratovali za Hrvate, iz Tuzle trebalo da bude ubačena u Srebenicu i da napravi krvavi pir. Nisu uspeli 1993. i pojavili su se 1995. Takođe, bio sam u helikopteru sa pomoćnikom šefa francuske obaveštajne službe, od 13. do 19. jula, koji je "pretresao" 38 kilometara borbi oko Srebrenice i prebrojali smo i slikali 484 leša na više lokacija, koji su tu namerno ostavljeni. Iste te slike imaju i u NATO. To nije genocid.
* Bili ste i na Kosovu 1999?
- Od 1997. do 24. marta 1999. u Parizu sam bio kontakt francuske obaveštajne službe sa Mišom Marjanovićem, srpskim obaveštajcem u ambasadi. Na poziv Obaveštajne službe VJ došao sam u Beograd i već 6. aprila otišao na izviđanje u inostranstvo, u Albaniju. Odatle sam 13. aprila doneo izveštaj da je glavni NATO igrač u VJ kapetan Nik Peraj, potonji glavni čovek za montiranje slučaja "Batajnica". Bio sam na Košarama, i ja sam minirao karaulu. Učestvovao sam u borbama i doneo prvi vesti o vađenju organa zarobljenim Srbima. To mi je svedočio Jan Tofaj, njihov borac koga sam ranio i ostavio u sobi 115 prvog sprata Pećke bolnice. Oteli su ga njegovi i ubili da bi se njegovo telo u bolničkoj pidžami pojavilo na Juničkom groblju.
* Kažete da su leševi u Srbiju sa KiM preneti posle 1999, kada više nismio imali kontrolu nad pokrajinom.
- U zaveri su učestvovali tadašnji najvažniji srpski obaveštajci i za to su debelo nagrađeni. Iskopavanja grobnica vršile su osobe koje nisu sertifikovane za to - svi odreda dugogodišnji Soroševi službenici. Moji eksperti iz inostranstva, koje sam lično platio da naprave analize posmrtnih ostataka, tvrde da je 90 odsto ovih ljudi čuvano u hladnjačama pre prebacivanja u Batajnicu, odnosno da njihovi posmrtni ostaci nisu mogli biti u stanju u kakvom su nađeni. Nedirnuti truljenjem.
http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...sevi-placenici-prebacivali-leseve-u-Batajnicu

Nista novo nije otkrio sto se odavno vec zna!
 
одавно је познато да сорошевци имају великог удела и у пласирању наркотика по српским земљама, обрачун с њима значи и директан удар на неке стране обавештајне службе, првенствено албанску и хрватску
 
одавно је познато да сорошевци имају великог удела и у пласирању наркотика по српским земљама, обрачун с њима значи и директан удар на неке стране обавештајне службе, првенствено албанску и хрватску

A one su pod direktnim upravom CIA-e koja je najveci diler droge!

Od tih para finansiraju razne drzavne udare i prevrate po svetu!

Kao 5 listopad!
 
А који су ти?


George-SoroshZoran-DjindjicVesna-PesicJovan-Cirilov..png
 
Југослав Петрушић: Сорошеви плаћеници пребацивали лешеве у Батајницу

jugoslav-petrusic-660x330.jpg


Коме је била потребна афера „Паук“?

Сорошевим плаћеницима који су после хапшења Милошевића хтели да заувек намакну омчу српском народу. У осам гробница Батајнице тако је нађено и 15 лешева из Вуковара и седам из Сребренице. Поседујем доказе да су сви лешеви из 42 наводне гробнице са КиМ донете после 2000. године, односно после хапшења Милошевића. Морамо расветлити тајне батајничких гробница и тако скинути кривицу са српског народа. Све то је Сорошево масло и постоји довољан број људи у свету који ће то потврдити.

Кажете да су лешеви у Србију са КиМ пренети после 1999, када више нисмио имали контролу над покрајином.

У завери су учествовали тадашњи најважнији српски обавештајци и за то су дебело награђени. Ископавања гробница вршиле су особе које нису сертификоване за то – сви одреда дугогодишњи Сорошеви службеници. Моји експерти из иностранства, које сам лично платио да направе анализе посмртних остатака, тврде да је 90 одсто ових људи чувано у хладњачама пре пребацивања у Батајницу, односно да њихови посмртни остаци нису могли бити у стању у каквом су нађени. Недирнути труљењем.

https://www.srbijadanas.net/jugoslav-petrusic-sorosevi-placenici-prebacivali-leseve-u-batajnicu/

Soros i svi koji rade za njega su zakleti i krvni neprijatelji Srbije i srpskog naroda.

Soros nam je i doveo Anu Brnabic za premijera....
 
Југослав Петрушић: Сорошеви плаћеници пребацивали лешеве у Батајницу

https://www.srbijadanas.net/jugoslav-petrusic-sorosevi-placenici-prebacivali-leseve-u-batajnicu/

Soros i svi koji rade za njega su zakleti i krvni neprijatelji Srbije i srpskog naroda.

Soros nam je i doveo Anu Brnabic za premijera....

Ја сам се надао - АЛИ ИЗГЛЕДА УЗАЛУД да ће тај ЧИВУТСКИ ВЕШТАЦ БИТИ ВЕЋ ЈЕДНОМ УЋУТКАН када Трамп дође на власт ...... изгледа да од тога нема ништа.......:(
 

Back
Top