Postrojenja i solarni paneli na Google-Mars

markocheda

Iskusan
Moderator
Poruka
5.264
Koliko je moguće, da na Marsu ima ljudska postrojenja i solarni paneli?
Ispod je google-mars link i još jedan link,na tu temu.
https://www.google.com/maps/space/mars/@-4.5608072,137.3932037,2785m/data=!3m1!1e3

http://www.disclose.tv/news/what_human_martian_facilities_exposed_by_google_mars/139451

700_9a4296c5655699f45401d893b3471df3.jpg
 

Ne razmem se u dizajn raznih panela,imam dva panela, koje sam kupio prošle godine,vrše radnju..po meni,na oko,svi su isti,ili slični,razlika se primeti tek na kraju dana,koliko sakupe sunčeve energije..ali ta razlika nije prevelika..kad kažem prevelika,msm,izmedju jednog jeftinog solarnog panela,i jednog skupog,iste veličine,nećeš naći duplu razliku u skupljanju sunčeve energije,a kvalitet izdržljivosti,može da se primeti samo u blizini,ali ja to ne mogu,samo neko sa iskustvom raznih solarnih panela.
 
zasto bi to neko krio?

Пази, вероватно ово није истина. Али ако узмемо у обзир да си кмет, онда се поставља питање зашто би се теби неко правдао? Мислим, не теби него нама. ;)

- - - - - - - - - -

Kada bi jasno i glasno prizli da u svemiru postoji zivot - na Zemlji vise nista ne bi bilo isto.

А Зашто не би било?

- - - - - - - - - -

solarni paneli madein kina :)

Види се на слици ко има 4к монитор.
Треба купити 4к монитор. :)
 
Пази, вероватно ово није истина. Али ако узмемо у обзир да си кмет, онда се поставља питање зашто би се теби неко правдао? Мислим, не теби него нама. ;)
Sve je to ok, ali opet mi nije jasno zasto bi neko krio takvo dostignuce.. sigurno bi kmetovi podrzali tako nesto a ne ratove i gluposti..
Ali ocigledno je da nije istina
 
Sve je to ok, ali opet mi nije jasno zasto bi neko krio takvo dostignuce.. sigurno bi kmetovi podrzali tako nesto a ne ratove i gluposti..
Ali ocigledno je da nije istina

Postoje i lična dostignuća,koja ne želiš da drugi postigne,da bi kod kuće vodio ratove i slične gluposti.

- - - - - - - - - -

Пази, вероватно ово није истина. Али ако узмемо у обзир да си кмет, онда се поставља питање зашто би се теби неко правдао? Мислим, не теби него нама. ;)

- - - - - - - - - -



А Зашто не би било?

- - - - - - - - - -



Види се на слици ко има 4к монитор.
Треба купити 4к монитор. :)

Meni je monitor 32 inča..ali ako kažeš,verovatno,ne razumem se dovoljno u panele. Po meni je ovo podvala,ali zašto sebe guraju u blato? Nije kao,da im je neko to podvalio,lično je od njih..
 
Ma kakav Mars, imate solarni grad na Zemlji... vidite o čemu se radi...

Solarni grad na Fruškoj Gori


Hteo sam da naslovim temu kao “Solarni grad na Balkanu”, ali pošto se Vojvodina ne nalazi na Balkanu naslovio sam je kao “Solarni grad na Fruškoj Gori”.

O čemu se zapravo radi?

Neki prilično opičen tip “namerava” da izgradi “solarni grad” na Fruškoj Gori, u koji će da stane 1.000.000 (i slovima milion) ljudi, a koji će biti nekakva “Nojeva arka” (valjda “Nojeva barka”), i leteće nad Novim Sadom i roniti u Dunavu, “po potrebi”. Opširnije ovde:




P.S. Da li postoji neki uređaj koji bi izvršio uticaj na čakru koja se tiče strahova, konkretno na strah od zubara, pošto vidimo da “guru” koji stoji iza ove priče još nije sredio zube? Šta vi mislite o svemu ovome?
 

Back
Top