POTRESNO PISMO MAJKE MRTVOG HEROJA S KOŠARA: Vođa Vučić baš zna sebi da ugodi!

Mackich

Domaćin
Poruka
3.014
POTRESNO PISMO MAJKE MRTVOG HEROJA S KOŠARA: Vođa Vučić baš zna sebi da ugodi!

Majka ubijenog Vladimira Radoičića oštro je reagovala na ponašanje predsednika Srbije, koji je srdačno primao čestitke od „svojih NATO prijatelja“ baš na dan kad je njen sin otišao u vojsku i tamo nastradao



Lozanka Radoičić, majka Vladimira (19), mrtvog heroja s karaule Košare, oštro je reagovala na postupak predsednika Aleksandra Vučića, koji je na dan kad je njen sin postao vojnik primao čestitke od svojih „NATO prijatelja“, istih onih koji su bombama pružali pomoć dok je 2.500 terorista OVK jurišalo na manje od 100 momaka, dece od 18 i 19 godina.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...ja-s-kosara-vodja-vucic-bas-zna-sebi-da-ugodi

1221147_25.6.2017.naslovna_ff.jpg


Брука и срамота болесног издајника!
 

Strasno je bilo.Sjecam se Pretisa u Vogosci u plamenu.Zadesila sam se u blizini.
Mnoge danasnje neizljecive bolesti i poremecaji su posljedica toga.Al niko nece da kaze ni da rezonuje stvari.
Narod je stoka neviđena.Samo mu preusmjeris mozak na nesto lijevo.I pokorno spusta glavu i prodaje obraz i dusu
Za saku dolara.....
 
brisu mi se postovi na ovoj temi gde sam jasno postvio pitanje?

GDE JE SAD MARINAC DA NARUZAVA OVO NESRETNU MAJKU I NAZOVE JE STRANIM PLACENIKOM?

OCE LI I SADA SVIM SRCEM STATI U ODBRANU GOSPON VUCICA?

gosn marinac, jel i ova majka izdajnik i sorosov placenik?


nista ovo ne cudi, cim je vucicu vladu sstavljo TONI BLER, a KLINTON GA tapso po ramenu , neki dan mu glvni gost bio SREDER, ovo nist ne cudi sve je jasno!

majka je i sama to uvidela i uzsno se osetila , a vucicu rekla kako jeste! dok je njen sin ostavio kosti na kosovu za srbiju vucko sa srpskim dusmanim orgija po partijima ...

MOLIM DA MI SE NE BRISU POSTOVI OVDE, JER SVE SU CINJENICE TACNE

to sto gosn marinac prijavljuej postove na koje nema ni jedan dekvatan odgovor nije nikakav razlog da mi brisete post!

GOSN MARINAC, kako to da ove teme bezis ko djavo od krsta? jel i majka ova nesrecna strani placenik?
 

Back
Top