BOŠKO OBRADOVIĆ KRITIKOVAO NOVI ZAKON: Priča o maloj vladi je lažno Vučićevo obećanje

Mackich

Domaćin
Poruka
3.014
BOŠKO OBRADOVIĆ KRITIKOVAO NOVI ZAKON: Priča o maloj vladi je lažno Vučićevo obećanje

"To znači da vi želite do kraja da čitavu Vladu Srbije stavite u funkciju EU. Ovo neće biti Vlada, već kolonijalna uprava EU u Beogradu", rekao je Obradović i upitao zbog čega ne postoji ministarstvo za populacionu politiku i ministarstvo za Kosovo i Metohiju, za Srbe u regionu i rasejanju ili neki sličan resor.

 
Tan2017-5-31_203345437_3.jpg
 
Ovog momka trenutno najviše cenim na srpskoj političkoj sceni....
Mnogi ga ne vole, a ja se pitam za razlog !?

Ima nazalost mnogo njih koji padaju na propagandu rezima..

- - - - - - - - - -

EGJYUkd.jpg


- - - - - - - - - -

Najveci cilj treba da nam bude spasavanje Srbije iz kandzi siptarsko ustaskog rezima,a to nazalost ne moze same Dveri da obave...

- - - - - - - - - -

 
Il si musko il si Bosko.

Ne nasedaj na naprdnjacke fore.Bosko je lepo objasnio u ovom videu iznad.Oni saradjuju sa ostalom opozicijom kad su u pitanju:
1.Obezbedjivanje slobode medija
2.Smena ove vlasti i zajednicki protesti protiv nje.
Mislim da je to OK iz dva razloga:
1.Najveci prioritet treba da bude pad naprdnjaka jer stetniju vlast nikad nismo imali
2.Nisu u mogucnosti ni oni a ni niko drugi sami da dodju do ostvarenja cilja br.1 NAZALOST..
Ove podmetacine ovog bota koji nekim slicicama hoce da unese smutnju treba da vam bude jasno kako sns operise..Ne stide se blera,sredera,klintona,tacija i kad se ljubakaju sa njima i kad im nose pare a ovamo kao Bosko treba da se stidi sto saradjuje sa opozicijom protiv siptarskog rezima.LICEMERJE naprdnjaka..
 
Ne nasedaj na naprdnjacke fore.Bosko je lepo objasnio u ovom videu iznad.Oni saradjuju sa ostalom opozicijom kad su u pitanju:
1.Obezbedjivanje slobode medija
2.Smena ove vlasti i zajednicki protesti protiv nje.
Mislim da je to OK iz dva razloga:
1.Najveci prioritet treba da bude pad naprdnjaka jer stetniju vlast nikad nismo imali
2.Nisu u mogucnosti ni oni a ni niko drugi sami da dodju do ostvarenja cilja br.1 NAZALOST..
Ove podmetacine ovog bota koji nekim slicicama hoce da unese smutnju treba da vam bude jasno kako sns operise..Ne stide se blera,sredera,klintona,tacija i kad se ljubakaju sa njima i kad im nose pare a ovamo kao Bosko treba da se stidi sto saradjuje sa opozicijom protiv siptarskog rezima.LICEMERJE naprdnjaka..

Usudio bih se da kazem da Bosko samo prica dok ne dobije parce mesa od aktuelne vlasti.
Imam i konkretne primere.
Seti se, i Vucic je mahao zatvorskim odelom pa onda pozvao Dinkaru u Vladu. Pa je lezao na nekim dzakovima sa glasackim listicima i nikom nista.

- - - - - - - - - -

Napredne ne bi komrntarisao, ipak se trudimo da ovo bude ljudska diskusija.
 
Usudio bih se da kazem da Bosko samo prica dok ne dobije parce mesa od aktuelne vlasti.
Imam i konkretne primere.
Seti se, i Vucic je mahao zatvorskim odelom pa onda pozvao Dinkaru u Vladu. Pa je lezao na nekim dzakovima sa glasackim listicima i nikom nista.

- - - - - - - - - -

Napredne ne bi komrntarisao, ipak se trudimo da ovo bude ljudska diskusija.

Ne znam zasto mislis da je tako,ja sam malo vise pratio Dveri i Boska sta rade i nisam primetio nista osim postene borbe protiv vlasti.Vreme ce pokazati,ali mislim da nisi u pravu.Pogotovo jer se taj primer odnosi na vucica a ne Boska,ako je vucic ispao siptar i lazov ne znaci da je i Bosko takav.Imam dobru intuiciju a i sve sto sam video dosad da radi ne ostavlja mesta sumnji-DVERI su jedina prava opozicija siptaru.
 
Ne treba nam ministarstvo za EU ali nam ne trebaju ni ministarstva za Kosovo, natalitet itd. niti polovina drugih ministarstava. 10 ministarstava je dovoljno (neke razvijene države imaju i manje od 10). Takođe nam ne treba ni 250 poslanika, raznorazne vladine funkcije koje samo crpe novac a nikakve koristi. Sav novac koji se može izdvojiti treba usmeriti u privredno-ekonomski razvoj umesto izmišljanja beskorisnih novih funkcija.
 
Ne znam zasto mislis da je tako,ja sam malo vise pratio Dveri i Boska sta rade i nisam primetio nista osim postene borbe protiv vlasti.Vreme ce pokazati,ali mislim da nisi u pravu.Pogotovo jer se taj primer odnosi na vucica a ne Boska,ako je vucic ispao siptar i lazov ne znaci da je i Bosko takav.Imam dobru intuiciju a i sve sto sam video dosad da radi ne ostavlja mesta sumnji-DVERI su jedina prava opozicija siptaru.

Voleo bih da se ispostavi da si ti bio u pravu.
 
Zasto Srbi vise vole siptara Vucica od Obradovica?

Ili ovih zutaca? Zutaci su EU+USA ljudi a Vucic je sve to plus siptar. Zasto onda?

I ja nemam nikakav odgovor na to pitanje.
Uputis se iz neke "zupanije" ili "kantona" ( vukojebinskog po mogucnosti ) u Srbiju, cim preplivas Drinu odes kupis diplomu i pravo u skupstinu. Klasicna politicka karijera i Srbiji!

Bacis pogled na sve one njuske u skupstini i dodjes do zakljucka da tamo sede samo 4 Srbina: Velja, Bosko, Vukadinovic i Zoran iz Nisa!!!!!!
Prvo sto mi padne na pamet je pitanje Nj. E. Konuzina: "Ima li ovde Srba?"
 
Па чек, ако критикује велику владу што онда предлаже да се место једног оснују два министарства? :mrgreen:

Предлаже укидање непотребних министарстава а увођење онога што треба Србији попут бриге о већем наталитету и породицама.
 

POGLEJ TI OVU SLICICU!


POSTOJI JOS , GDE SE DRZI ZA RUKICE I SA CEDOM...


bosko je samim tim, pokazao da je isto govn.ce ko i ostali, za svoj interes i dupe... kmecao je da prodje cenzus pa se udruzio s izdajnicima i protuvama zutim


sve to govori o njemu, isti ko i ostali!

govan.ce koj pokusava na staru foru toboz PATRIJOTA
 

Back
Top