REAL SE RASPADE!

KOWYNUXX

Aktivan član
Poruka
1.299
Evo novog debakla...Pet minuta pre kraja tekme gube 2-0 od Sosijedada.Luxemburga hoce da oteraju, ali se on ne da...Ronaldo i Beckham su se vec posvadjali sa njim, prema navodima spanskih listova, a ni Arigo Saki nije ravnodusan.Svaki cas izjavljuju kako su jaci i solidarniji nego ikad,kako ce osvojiti titulu, a ovamo Robi Karlos somina kaze da mu je dosta svega i da se vraca u Brazil, a Zidan da ga je sramota...Stvarno sramota za tim sa onolikim budzetom...zaostaju sedam bodova za vodecim...Smesno....

BARCA, BARCA, BARCA!!!
 
Ljudi,ja ne volim taj Real uopste,ali oni ce da se izvuku. Eno i prosle sezone su grcali,pa su se na kraju umesali i u borbu za titulu.
Secam se pre par godina kada je Real na pocetku sezone uzasno grcao...nije mogo lako da izbuje u gornji deo tabela. I na kraju postadose prvaci Spanije i Evrope. Samo odjednom krenuli i nanizali 7-8 pobeda.
Takvi su veliki klubovi. Zna uprava takvih klubova kako da izadje iz krize.
A sto se tice Reala kao ekipe...igraci...
To je gomila para za nista. Ne moze jedan tim da funkcionise dobro, ako su mu pola tima ili ceo tim zvezde kojima je bitnije da snimaju reklame i da se slikaju za casopise itd,nego da igraju fudbal.
Onaj Bekam nije fudbaler...on je maneken. Bukvalno! Pa vise zaradjuje od reklama nego od fudbala. Nema tu igre.
 
Vudgejt se 4 puta zesce slomio...Ako je nesto i vredeo, sad vredi samo onoliko koliko lekovi koje je pio i injekcije....Ali, ne znam kako vi tumacite ovaj potez: prodaju Samjuela strvinu i udaraca i za duplo vise para kupe onu bebicu Ramosa koji nije mogao ni da stigne Ronaldinha na derbiju da ga faulira, nego ga je samo gledao....Meni je to stvarno za zonu sumraka....
 
Ljudi Real ima Ronalda,ali on je trenutno povredjen....
Ali i kad se bude Roni oporavio Realu ce pored njega trebati jos 10 igraca,ovi sto sad igraju ne vrede nista,mozda ne bi imali mesta ni u Realu B.,ali kaosto rekoste ima mnogo manekena pa tako Perez zaradjuje pare,a ovi sto vole Real--ma ko ih sisa [ kaze Perez ].
Da ne pominjem prodaju Makelelea pre dve sezone....blammmmm.
Pa kupovina ovog maloggg Robinja,pa Gravesena,pa Wudgejta,pa Ramosa,pa Baptista,----------uzassssss.
Jos da napomenem prodaju Morientesa.
Ko ce razumeti Peresa,mozda ni on sebe ne razume.
Zaboravih da napomenem Bekama-----idiotinjo.
 
PLESsitnihDEMONA:
Ljudi,ja ne volim taj Real uopste,ali oni ce da se izvuku. Eno i prosle sezone su grcali,pa su se na kraju umesali i u borbu za titulu.
Secam se pre par godina kada je Real na pocetku sezone uzasno grcao...nije mogo lako da izbuje u gornji deo tabela. I na kraju postadose prvaci Spanije i Evrope. Samo odjednom krenuli i nanizali 7-8 pobeda.
Takvi su veliki klubovi. Zna uprava takvih klubova kako da izadje iz krize.
A sto se tice Reala kao ekipe...igraci...
To je gomila para za nista. Ne moze jedan tim da funkcionise dobro, ako su mu pola tima ili ceo tim zvezde kojima je bitnije da snimaju reklame i da se slikaju za casopise itd,nego da igraju fudbal.
Onaj Bekam nije fudbaler...on je maneken. Bukvalno! Pa vise zaradjuje od reklama nego od fudbala. Nema tu igre.
Ja stvarno ne razumem zbog cega imas pik na BEkama...On je super igrac,nije nista gori od bilo koga tamo...Zasto ne bi snimao reklame to sa fudbalom nema nikakve veze..Jedini problem Reala je sto vise igraju pojedinacno nego kao tim...A Bekam je super...
 
JekaiGeorge:
Ja stvarno ne razumem zbog cega imas pik na BEkama...On je super igrac,nije nista gori od bilo koga tamo...Zasto ne bi snimao reklame to sa fudbalom nema nikakve veze..Jedini problem Reala je sto vise igraju pojedinacno nego kao tim...A Bekam je super...
Bekam je šminker.On se na terenu uopšte ne trudi.Samo ima precizan šut.Bekam je bio bolji dok je igrao za mančster.
 
Luxemburgo je otpusten nakon slabe igre Reala protiv Getafea, a na njegovo mesto je postavljen dosadasnji trener B tima Lopez Caro.Neki spanski mediji spominju Antica kao moguceg trenera Reala u bliskoj buducnosti, pa me zanima da li je neko od vas cuo nesto vise o tome....
 
On jeste idiot,ali steta je sto ce on uvek igrati jer ce perez to zahtevati-on je realu zaradi toliko para...on je maneken a nije fudbaler,zato real lose i igra jer ima vise takvih,ali ne brinu se oni za igru kad imaju love ko blata od reklama.
Sta ti je fudbal danas...Zalosno
 
Iako me bas zabole za Real,ipak mislim da otkaz nije trebao da dobije Luxemburgo,vec Bekam,Zidan,Salgado,Elgera,Raul...i jos gomila shabana koja zaradjuje milione a veze nema. Tri x bolje ja igram od njih.
Real nije fudbalski klub,vec je postao marketinska agnecija.
Sto se tice Antica...nisam cuo nista. Ne verujem da ce on biti trener. Citao sam da merkaju Kapela...i jos nekog,ne mogu da se setim sad.
 
Ma ja sam cuo da sa Realom dovode u vezu petnaestak poznatih trenera, a na toj listi je i Antic.Mislim da velike sanse ima del Bosque da se vrati, ako ne probaju i sa Fernandezom....Naravno, mislim na drugi deo ove sezone...
 

Back
Top