Zakovao na preparing automatic repair.

ktre

Zainteresovan član
Poruka
160
Poz ljudi, ne znam da li sam na dobrom mestu na forumu za ovu temu ali kako god, pitacu. Naime imam jedan hp laptop star par godina. Kad podjem da ga startujem pojavi mi se hp logo i pise ispod preparing automatic repair i zatim samo pocrni monitor, bez da se ugasi i tako sedi. Trazio sam po netu resenje ali nista od toga nije pomoglo. Radio sam short testove za hardver kao i za softver, svuda pisalo passed. Probao sam da pretisnem startup button sa f11 da bih ga resetovao na fabricko stanje, ali samo prikaze na trenutak f11... system recovery u donjem desnom uglu pa zatim mi kaze da sacekam i onda umesto da mi prikaze neki meni sa opcijama samo pocrni i opet se nista ne desava... ako mozete pomagajte. Fala. :)
 
Poz ljudi, ne znam da li sam na dobrom mestu na forumu za ovu temu ali kako god, pitacu. Naime imam jedan hp laptop star par godina. Kad podjem da ga startujem pojavi mi se hp logo i pise ispod preparing automatic repair i zatim samo pocrni monitor, bez da se ugasi i tako sedi. Trazio sam po netu resenje ali nista od toga nije pomoglo. Radio sam short testove za hardver kao i za softver, svuda pisalo passed. Probao sam da pretisnem startup button sa f11 da bih ga resetovao na fabricko stanje, ali samo prikaze na trenutak f11... system recovery u donjem desnom uglu pa zatim mi kaze da sacekam i onda umesto da mi prikaze neki meni sa opcijama samo pocrni i opet se nista ne desava... ako mozete pomagajte. Fala. :)

kada se pokrene pritisni alt+F10 ,drzi tako.probaj
 
kada se pokrene pritisni alt+F10 ,drzi tako.probaj

Probao, otvara bios. Trebalo bi sa f11 da otvori program za resetovanje, refresh i td, ali samo izbaci please wait, pocrni i zatim ne reaguje.

- - - - - - - - - -

napišeš nešto...

hi there

znam da se više ne drkaš sa Windowsom nego sa GMO ranom, pa ako može mala pomoć za GMO operativni sistem - hubrid Unixa

Mislim da su iluminati umesali svoje prste. Bil je posten covek.
 
Нађи бутабилни инсталациони диск за ос који користиш и убоди га одмах након укључења компа.

Ако ти се подигне виндовс и буде радио екран лаптопа изврши скан и поправку са тим инсталационим диском...;)

Али... ако ти о5 поцрни екран... или ти је рикнула графичка..или је тако пуна прашине да се " одмах прегреје и искључи "...:think:
 
Poslednja izmena:

Back
Top