Ko ume bolje sa ženama

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.565
Drage moje, oslanjajući se na vaše ne tako malo iskustvo u odnosima sa nama muškadinima, interesantan sam znati ..posle koje pesme vam se čini kao da..:eek:

:sad2:


..elem....interesuje me ko vam se bolje dojmio u sveukupnom (a naročito erotskom) odnosu prema vama kao ženi:

- muškarac koji je odsrastao sa mlađom sestrom (sestrama) ?

- muškarc koji je odrastao sa starijom sestrom (sestrama) ?

- muškarac koji je odrastao sa bratom ili braćom (stariji mlađi) ?

- muškarac jedinac ?

i zašto?

Zahvaljujem
 
Onaj ko zene tretira tako sto ume sa njima, ustvari ne izrazava sebe nego zavlaci zene iz neke koristi...
To se zenama cesto svidja, smatraju to normalnim pristupom, pa nisi sa nekim zbog resavanja ukrstenice, nego zbog neke koristi..

Kamo srece da je pitanje ko ume bolje da pronadje onu zenu koja mu odgovara?

Ali to bi pokazalo sasvim drugacije gledanje na odnose M i Z....
 
davno jos u srednjoj, profesor nam je reko da se mi zene pazimo muskaraca koji imaju sestre, i da biramo one koji nemaju sestru
razlog: ako je sestra neka kucka ili kurrva mrzece se, pa ce to preneti na sve zene, tehnicki posmatrace sve zene kao kucke/kurrve

namece se pitanje a sta cemo ako je mama kucka/kurrva, jel da biramo ipak siroce, po sisemu sto je sigurno sigurno je :lol:

tezak genije bio taj profa :lol: zoro da nisi ti taj genije :lol:
 
Drage moje, oslanjajući se na vaše ne tako malo iskustvo u odnosima sa nama muškadinima, interesantan sam znati ..posle koje pesme vam se čini kao da..:eek:

:sad2:


..elem....interesuje me ko vam se bolje dojmio u sveukupnom (a naročito erotskom) odnosu prema vama kao ženi:

- muškarac koji je odsrastao sa mlađom sestrom (sestrama) ?

- muškarc koji je odrastao sa starijom sestrom (sestrama) ?

- muškarac koji je odrastao sa bratom ili braćom (stariji mlađi) ?

- muškarac jedinac ?

i zašto?

Zahvaljujem

ne znam baš dal će onaj ko je odrasto sa sestrom i ribe tretira ko sestru da se ovajdi međ ženama
 
jedno moje zapažanje, kada su u pitanju muškarci koji nisu rasli sa sestrama, već sa bratom, braćom.

Njima je žena večita misterija.
Oni se ce život upinju da upoznaju žensko biće i, za razliku od muškaraca koji su rasli npr sa sestrom, i kojima je dosta toga još u ranom periodu jasno, ovi se dosta muče da preko filmova, knjiga, literature, čak i iskustvom, odgonetnu tu misteriju.

Jedna prijateljica mi je čak pričala da njen dečko (koji je dabome rastao sa bratom) kada je seks u pitanju, voli da joj se polako i detaljno bavi genitalijama, kao maltene ginekolog.

Pa gleda, pa posmatra, pa pipka, ispituje isl...
 
a sta ako ga je mladja sestra nervirala, pa ju je lemao na dnevnoj bazi? :mrgreen:

drugo zapažanje

jednog mog druga je sestra nervirala.
Bila je mlađa godinu dana od njega, praktično su bili generacija, i kuća im je uvek bila puna njenih drugarica.
On je odrastao u ženskom društvu i vrlo brzo mu se sve to smučilo

Danas živi sam, nikada se nije oženio, a mislim da nikada nije ni imao devojku.
Čak sam slobodan da dam okvirnu dijagnozu da je latentni homos.
 
drugo zapažanje

jednog mog druga je sestra nervirala.
Bila je mlađa godinu dana od njega, praktično su bili generacija, i kuća im je uvek bila puna njenih drugarica.
On je odrastao u ženskom društvu i vrlo brzo mu se sve to smučilo

Danas živi sam, nikada se nije oženio, a mislim da nikada nije ni imao devojku.
Čak sam slobodan da dam okvirnu dijagnozu da je latentni homos.

zar se latentni homosi obicno ne slazu dobro sa zenama? :lol:
 
ja nesto nisam odusevljena tom idejom da se spandjam sa sirocetom u pravom smislu te reci
to su strasna ostecena, treba to trpeti...a da ispravljas krive drine ne mozes, ne moze ni horda psihijatara

nema veze i ja sam puna ostecenja, pa dodjemo na isto. :mrgreen:

ja sam uvek bezala od muskaraca sa velikom familijom...ne snalazim se u tome, nisu mi bitni ti porodicni odnosi. ne mogu to da uhvatim ni za glavu, ni za rep ko je ko kome tu rod.

- - - - - - - - - -

drugo zapažanje

jednog mog druga je sestra nervirala.
Bila je mlađa godinu dana od njega, praktično su bili generacija, i kuća im je uvek bila puna njenih drugarica.
On je odrastao u ženskom društvu i vrlo brzo mu se sve to smučilo

Danas živi sam, nikada se nije oženio, a mislim da nikada nije ni imao devojku.
Čak sam slobodan da dam okvirnu dijagnozu da je latentni homos.

to je predrasuda da su muskarci sa mladjim sestrama nezniji i pazljiviji.
 
to je predrasuda da su muskarci sa mladjim sestrama nezniji i pazljiviji.

ne znam zna nežnost i pažljivost..to zavisi od još nekih okolnosti verovatno

ali kada je seksualnost u pitanju, dečak koji je imao mlađu sestru (namerno kažem mlađu jer je ona dostupnija za informacije i ne krije ih kao što bi to radila recimo malo starija sestra) dobija informacije iz prve ruke.

A od toga kakav će odnos između brata i sestre da bude zavisi u mnogome od odnosa samih roditelja, vaspitača kako međusobno tako i prema deci što zajedno što ponaosob.
 

Back
Top