Kako smuvati žensku a da nije seksualno uznemiravanje ?

ovo sa čekanjem da one počnu prvo mi ne deluje loše, a šta bre ako je neko ko crkveni miš,
bez pozicije, nekog uvaženog statusa...znači samo gđa Desanka dolazi u obzir !?

paaa... zavisi od zene...ako ima umetnicke preferencijale budes umetnik, ako voli muziku budes frontman, ako je istoricarka predstavis se kao zivojinicev sin :))
 
ovo sa čekanjem da one počnu prvo mi ne deluje loše, a šta bre ako je neko ko crkveni miš,
bez pozicije, nekog uvaženog statusa...znači samo gđa Desanka dolazi u obzir !?

jasno mada nekad mozes ustekati kintu za neki blowjob pala je cena

- - - - - - - - - -

recimo, izađem sa jedno 500 dindži u grad, doklatim se gradskim prevozom, ima li šanse da smuvam neku cupi ?

moze al sumnjam da imas 18 dina.... cak i u tim godinama je diskutabilno
 
ovo sa čekanjem da one počnu prvo mi ne deluje loše, a šta bre ako je neko ko crkveni miš,
bez pozicije, nekog uvaženog statusa...znači samo gđa Desanka dolazi u obzir !?

Taj ko ti je to rekao , pizdica mala...
Pazi ako se u odnosima postavi da samo jedan prilazi, onda drugi pocinje da taktizira i da se ponasa subverzivno, bez inicijative, mlakonjasto...kao crv...
Jedino sto zene onda mogu ocekivati je zena sa kitom...
Znaci dobice isto pakosno , lukavo i prepredeno stvorenje koje nikad nije iskreno, bas kao i zena...a vecito patetise , bas kao i zena, i to ne moze da podnese....dve kmekalice to je uzas...

Druga stvar, zene su nemoralne, to je opstepoznato, a to znaci ako njima das ulogu inicijatora MZ okrsaja, eto ti opste ebacine , ma ni strah od side nece tu pomoci....a videcete, ako se primi ta sugestija pasivnog ponasanja muskaraca, tj odsecanje jaja, da ce skociti broj seksa, jer zene ce krenuti u inicijativu , jeftine ponude, uz biogenetiku muskarca, imas totalni animalizam.

Treca stvar, vise ne postoji porodica, istog trenutka...
Postoji samo osemenjivanje zena.....sto ne znaci da ce smanjiti pritisak da muskarac plati godinama taj trenutak osemenjivanja iako nece imati nikakav uticaj na dete...
To se cini teskom nepravdom, ali nije....kad vec ne postoji porodica, onda drustvo postaje maticno zensko , a muskarci postaju bioloski nepotrebni, sto ih svrstava u kategoriju davalaca sperme sa ugovorom o tajnosti...
A deca postaju kucni ljubimci i posle 3 generacije takvih muskaraca i devojcica, vise se ne moze govoriti o rodnim podelama, vec ce rodno postojati samo u zenskoj varijanti i to im je nada...
Nada da inovativni muskarci nece odvojiti veci deo kapitala i novca za interne upotrebe i onda je zenski svet pukao, tj ima drustvenu vlast, a nema drustveni kapital...
 
Taj ko ti je to rekao , pizdica mala...
Pazi ako se u odnosima postavi da samo jedan prilazi, onda drugi pocinje da taktizira i da se ponasa subverzivno, bez inicijative, mlakonjasto...kao crv...
Jedino sto zene onda mogu ocekivati je zena sa kitom...
Znaci dobice isto pakosno , lukavo i prepredeno stvorenje koje nikad nije iskreno, bas kao i zena...a vecito patetise , bas kao i zena, i to ne moze da podnese....dve kmekalice to je uzas...

Druga stvar, zene su nemoralne, to je opstepoznato, a to znaci ako njima das ulogu inicijatora MZ okrsaja, eto ti opste ebacine , ma ni strah od side nece tu pomoci....a videcete, ako se primi ta sugestija pasivnog ponasanja muskaraca, tj odsecanje jaja, da ce skociti broj seksa, jer zene ce krenuti u inicijativu , jeftine ponude, uz biogenetiku muskarca, imas totalni animalizam.

Treca stvar, vise ne postoji porodica, istog trenutka...
Postoji samo osemenjivanje zena.....sto ne znaci da ce smanjiti pritisak da muskarac plati godinama taj trenutak osemenjivanja iako nece imati nikakav uticaj na dete...
To se cini teskom nepravdom, ali nije....kad vec ne postoji porodica, onda drustvo postaje maticno zensko , a muskarci postaju bioloski nepotrebni, sto ih svrstava u kategoriju davalaca sperme sa ugovorom o tajnosti...
A deca postaju kucni ljubimci i posle 3 generacije takvih muskaraca i devojcica, vise se ne moze govoriti o rodnim podelama, vec ce rodno postojati samo u zenskoj varijanti i to im je nada...
Nada da inovativni muskarci nece odvojiti veci deo kapitala i novca za interne upotrebe i onda je zenski svet pukao, tj ima drustvenu vlast, a nema drustveni kapital...


ali pazi, za svaki prilaz ona može da te prijavi ako joj se recimo ne sviđaš ili nemam pojma, PMS, puko joj nokat,
frizerka joj previše otfikarila šiške pa je nadrndana ili šta ti ja znam...

kako to izbeći ?

- - - - - - - - - -

ako je slepa grbava i zaboravna sto je izasla u grad, uspeh ti je zagarantovan :lol:

hahaha...legendo :hahaha:
 
a ljubav na prvi pogled, osetiš leptiriće i pomisliš da je ona baš Ta sa kojom bi mogao da ležeš i da se budiš do kraja života

To je najteze "muvanje"! :)
Ako joj pridjes kao pristojan, lijepo odgojen momak ( sto ti, vjerojatno i jesi), a ona je ista takva, samo prirodno i opusteno razgovaraj o obicnim stvarima!
Odredjena doza humora uvijek pomaze!
 
ali pazi, za svaki prilaz ona može da te prijavi ako joj se recimo ne sviđaš ili nemam pojma, PMS, puko joj nokat,
frizerka joj previše otfikarila šiške pa je nadrndana ili šta ti ja znam...

kako to izbeći ?

a:

Na dva nacina...
Prvo je kao kad vozis biciklu po sredini puta jer je ivica odronjena, cest slucaj kod nekih puteva (npr Krusevacki kraj).
Znaci krsis zakon ali ides na to da je logicno pa zakon gubi na primeni, osim ako zene ne sude, onda si ga naebo...tj ako su tuzilac...
A drugi nacin je da se preselis iz Srbije, ako nisi toliko bogat da ti same ribe prilaze i odmah zele da ti se podaju....
A tada njen prilaz se tumaci kao zelja za seksom, pa mozes slobodno i da silujes posle njenog prilaska, i to ce da se uspostavi kao obrazac ponasanja....naravno nece biti nasilno silovanje, nego jesi li dosla da bi se seksala, jesi, cak i kad bi pricekala, ne cekas....


A za tebe van Srbije, tvoja parohija...znaci biraj, makedonke, bosanke, hercegovke....
Iskreno sva tri su razlicita mentalieta a i ponuda....za svaciji ukus...i niko te nece gledati sa prezirom kao ovde...
 
To je najteze "muvanje"! :)
Ako joj pridjes kao pristojan, lijepo odgojen momak ( sto ti, vjerojatno i jesi), a ona je ista takva, samo prirodno i opusteno razgovaraj o obicnim stvarima!
Odredjena doza humora uvijek pomaze!

čitaš me ko bukvar..jesam, odgojen sam :cmok:

malo sam ja šeprtlja po tom pitanju muvanja pa ću već videti kako će to ići
zapletem se, zbunim...iamma jaku tremu uvek pa sad se bojim da ne uradim neki pogrešan potez da devojka
ne protumači da sam neki siledžija, manijak, šta li već :(
 
čitaš me ko bukvar..jesam, odgojen sam :cmok:

malo sam ja šeprtlja po tom pitanju muvanja pa ću već videti kako će to ići
zapletem se, zbunim...iamma jaku tremu uvek pa sad se bojim da ne uradim neki pogrešan potez da devojka
ne protumači da sam neki siledžija, manijak, šta li već :(

Naravno da svaki momak i djevojka imaju tremu kada im prilazi neko koga dugo gledaju iz prikrajka, da se ubrza dah i da se misli da sve ovisi o tih prvih desetak sekundi razgovora!
I to tvoje zbunjivanje i zaplitanje moze biti simpaticno ako i sam prihvatis da je normalno i da se iz toga izvuces uz smjesak i salu!
Samo opusteno!
Nisi pred vojnim sudom za ratne zlocine! :)
 

Back
Top