Oprema za muzički studio!?

A-man

Aktivan član
Poruka
1.532
Pozz !
Molio bih audiofile dobre volje da mi malo pomognu.
Za 30 EU, došao sam u posed 2 nova Bas drajvera po 16 Cm pa bih hteo napraviti kutiju po fabričkim specifikacijama ili ako neko ima neki predlog...
Interesuju me dimenzije i debljina stranice original kutije te razmak centar-centar bas-visoki.
Tannoy Mercury M2
Hvala...
 
Planiram nabavku A/V risivera koji bi najviše služio za gledanje filmova sa višekanalnim zvukom, pa mi iz tog razloga treba neki sa podrškom za sve aktuelne zvučne standarde...

E sad, moje pitanje je da li je pametnije kupiti neki osnovni model nov kao npr. Pioneer VSX-322-K za nekih cca 200€ ili potražiti kvalitetniji polovan i platiti ga više?

Napominjem da nisam neki preterani audiofil, već samo želim da napravim pristojan kućni bioskop sa mogućnošću puštanja svih audio formata koji su trenutno u opticaju... naravno tu je i onaj finansijski momenat, ne mogu da potrošim više od 300-350€ za njega :roll:

Zvučnike već imam, tako da se sve ovo odnosi samo na risiver...
 
Druže, imaš sasvim dovoljno sredstava da kupiš potpuno nov A/V Harman Kardon 151s u Subotici za 260 Eu. LAN priključak, moderan, prelep, izuzetan...
Inače, kod nas u radnjama je 40-50 hilljada novaca. Donose iz Mađarske sa važećom garancijom, plaćanje kešom i to je to.
Budi pametan i prouči oglase sedaj u auto i peglaj u SU. Uostalom, preko P.P. ti izdiktiram br. telefona od dilera

https://www.avmarket.rs/harman-kardon-avr-151s-av-risiver.html
 

Back
Top