VUČIĆ UVEO STRAHOVLADU: Najgrublja zloupotreba policije!

комшија

Stara legenda
Poruka
90.804
http://www.kurir.rs/vesti/politika/2868671/vucic-uveo-strahovladu-najgrublja-zloupotreba-policije

VUČIĆ UVEO STRAHOVLADU: Najgrublja zloupotreba policije! ČITAJTE U KURIRU

1218769_marina-kurir_ls-s.jpg


Zloupotreba vlasti i državnih institucija od strane tiranina je doživela kulminaciju!

Aleksandar Vučić je svojim najnovim potezom, privođenjem Aleksandra Rodića na saslušanje, pokazao da najgrublje zloupotrebljava policiju i da mu ne treba nikakav dokaz da bi svoje neistomišljenike progonio.

Potezom u maniru kardinala Rišeljea diktator je celoj državi pokazao da je legitimno objaviti da Aleksandar Rodić treba da bude ubijen, i da nikakva istražna radnja ne bude preduzeta kako bi se istražilo stavljanje mete na čelo predsedniku Adrija medija grupe.

Sve o državnoj torturi i tiraniji Aleksandra Vučića, kao i istinu sa saslušanja Aleksandra Rodića SBPOK ČITAJTE U KURIRU.

1218857_23.6.2017.naslovna_ff.jpg
 
Advokat predsednika "Adrija medija grupe" Aleksandra Rodića, Jasmina Mikić ocenila je da njegovo saslušanje u SBPOK pokazalo da pravosuđe i policija rade po direktivi i da nisu nezavisni.

1218523_medija-centar_ls-s.jpg


"Moj klijent je dao izjavu u svojstvu građanina, a po pozivu koji je prethodno primio. Frapantno je da se SBPOK bavi čaršijskim pričama i poziva građane da daju izjavu o nečemu za šta ne postoji nijedan dokaz. S druge strane, protiv istih lica koja su prijavila navodne pretnje koje im je uputio Aleksandar Rodić, mi smo prošle godine podneli krivičnu prijavu zbog ugožavanja sigurnosti u Višem tužilaštvu uz koju smo priložili brojne dokaze, ali je ista odbačena jer je tužilaštvo našlo da nema osnova za vođenje postupka.

I nakon nedavnih navoda Joce Amsterdama da će Rodića ubiti trovanjem ili u saobraćajnoj nesreći, tužilaštvo nije pokrenulo istragu iako se ovde radi o ozbiljnim pretnjama objavljenim u medijima. Ovo pozivanje na razgovor u SBPOK radi ovakve besmislene stvari govori u prilog tome da pravosuđe i policija rade po direktivi i da isti nisu nezavisni. Ovakvo postupanje najviših državnih organa je sramno i usmereno je na prikrivanje ozbiljnih propusta u njihovom radu", izjavila je Jasmina Mikić.

Podsetimo, Aleksandar Rodić saslušan je danas u policiji zbog izmišljenih pretnji urednicima Srpskog telegrafa.

Već nedeljama traje hajka i medijski linč na predsednika Adrija medija grupe Aleksandra Rodića preko režimskih televizija i novina, a najmonstruoznija bila je najava ubistva Aleksandra Rodića u novinama Vučićevog kuma Gorana Veselinovića. http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/2...a-ce-rodica-ubiti-trovanjem-ili-u-saobracajki
 
Али пази што су прослеђене изјаве Вождонових људи из опорбе.

Бунда коме општина Палилула треба да сачува земљиште уз мутно Дунаво (виђен у згради општине како чека милостињу), Шунтави који има досије због јавних набавки из Министарства одбране, и диско Санда која је по налогу Вождона растурила ДСС.
 
Одавно је познато да су "саобраћајке" и тровање УЖА СПЕЦИЈАЛНОСТ НАШИХ СЛУЖБИ..... тако да је тај Јоца Амстердам само логично наговестио...

"il' sudar il' srcani udar" sto bi rekao jedan kolega odavde. Sve u svemu, jezivo, ali mislim da se ovde pravi veca drama nego sto jeste, Rodic je poznati privrednik pa mora i da ocekuje inspekcije raznih vrsta. Ne treba prebrzo zakljucivati, ali slazem se da ovde u globalu kao da i dalje vlada komunisticka parola "ako nisi s nama onda si protiv nas" sto je pogubno po ljude i demokratiju.
 
Али пази што су прослеђене изјаве Вождонових људи из опорбе.

Бунда коме општина Палилула треба да сачува земљиште уз мутно Дунаво (виђен у згради општине како чека милостињу), Шунтави који има досије због јавних набавки из Министарства одбране, и диско Санда која је по налогу Вождона растурила ДСС.

Kako je to Sanda rasturila DSS kad ga je vratila u parlament?
 
Kako je to Sanda rasturila DSS kad ga je vratila u parlament?

Тако што је прекршила Статут странке и покушала да преузме све страначке органе.

Па је попила педалу од Милоша Јовановића, кога је чак и Коштуница подржао.
 
Тако што је прекршила Статут странке и покушала да преузме све страначке органе.

Па је попила педалу од Милоша Јовановића, кога је чак и Коштуница подржао.

Ne znam za te stranacke razmirice, ali znam cinjenice a to je da je ubrzo posto je DSS vratila u parlament, i sama dala ostavku kao Kostunica.

Sad, sta je pozadina ne zanima me sve dok sam Kostunica ne kaze zasto je napustio stranku.
 
:hahaha:.....Komsija i Kurir idu zajedno ruku pod ruku,Komsija koji je do juce pljuvao ,ako te novine nesto objave u vezi Rusa i Srba,ili bilo sta sto bi MOZDA bilo realizovano,sada za divno cudo koristi te iste novine da pljuje.
Kurir,primitivne novine ,koje stalno imaju potrebu da u svojim vestima ,ma kakve god da su vesti objave kako su ''prvi objavili,prvi nasli,prvi od svih javili vest o tome i onome....''Novine ,koje se okrecu kao znak petla na krovu kuce pri udarima vetra. Ponasaju se danas ovako sutra onako,ali isticu da su narodne novine
 
Одавно је познато да су "саобраћајке" и тровање УЖА СПЕЦИЈАЛНОСТ НАШИХ СЛУЖБИ..... тако да је тај Јоца Амстердам само логично наговестио...

kad pomenu TROVANJE odmah mi padnu na pamet: Matijević, YUHOR, Carnex, Neoplanta...
 

Back
Top