Jerkov: Uloga Ane Brnabić da nastavi pogubnu politiku Vučića
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Jerkov: Uloga Ane Brnabić da nastavi pogubnu politiku Vučića

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    846

Thumbs up Jerkov: Uloga Ane Brnabić da nastavi pogubnu politiku Vučića

http://rs.n1info.com/a277900/Vesti/Vesti/Jerkov-Vukadinovic-i-Cabradi-o-Ani-Brnabic.html

Jerkov: Uloga Ane Brnabić da nastavi pogubnu politiku Vučića

Aleksandra Jerkov iz Demokratske stranke izjavila je u Danu uživo da demokrate neće glasati za Anu Brnabić jer je, kako kaže, očigledno da ima samo jednu ulogu - da nastavi pogubnu politiku Aleksandra Vučića.

"Smatramo da je svaka stvar u toj politici bila pogrešna. Interesuje me šta Ana Brnabić misli o prebijanju novinara na dan zakletve predsednika Aleksandra Vučića, šta misli o tome da će je podržati poslanici koji smatraju da su ti batinaši heroji i šta misli o tome da ju je predložio čovek koji je u prethodnih pet godina pokazao da nema nikakvu toleranciju prema svakome ko misli drugačije", izjavila je ona.

Dodaje da se u prethodnih pet godina pokazalo da niko ko radi, kako je sama Ana Brnabić rekla, pod mentorstvom Vučića, bez obzira na lične kapacitete nije u stanju da uradi mnogo.

"Uzgred, DS nije fasciniran ni njenim ličnim kapacitetima, političkim dostignućima, profesionalnim i političkim uspesima. Nisam primetila uspehe njenog ministarstva u proteklom periodu", ocenjuje Jerkov.

Jerkov navodi da se od svih može čuti kako će izgledati vlada, osim od same buduće predednice vlade i dodaje da veruje da će sastav biti takav da se zadovolje interesi Socijalističke partije Srbije.

Na pitanje da li veruje da će vlada biti izabrana u zakonskom roku, Jerkov je rekla da "preko noći sve u Skupštini Srbije može da se uradi".

Vukadinović: Skandal način na koji je predložena

Član poslaničkog kluba "Za spas Srbije - Nova Srbija" Đorđe Vukadinović smatra da je skandal način na koji je Ana Brnabić predložena za mandatarku.

"Ona je neadekvatan izbor po raznim osnovama. ali je pre svega skandal način na koji je predložena. Pokazalo se da su konsultacije bili obična farsa, jer sigurno niko od članova poslaničkih klubova sa kojima je razgovarao Aleksandar Vučić nije predložio Anu Brnabić. On je odabrao nekom svojom kombinatorikom", podseća Vukadinović.

Drugi skandal ili neistina, dodaje Vukadinović, je to što je Vučić rekao da ga je Brnabić obavestila da ima većinu, a onda je "farsično išao i ubeđivao svoje poslanike".

"Mediji su potom širili lažnu neizvesnost da li će biti većine. Kad vidite sve to skupa zato sam rekao skandal. Ali ni stručne kvalifikacije i njeno političko iskustvo je ne kvalifikuju da bude predsednik Vlade Srbije", ocenjuje Vukadinović.

On kaže da mu "ne pada na pamet da ide na svečani prijem Vučića u petak" i dodaje da je "manir da se od svega pravi parada i cirkus".

- - - - - - - - - -

Buduća legenda Kerkyra (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    646

Podrazumevano Re: Jerkov: Uloga Ane Brnabić da nastavi pogubnu politiku Vučića

Potpuno su u pravu i to pitanje svakoga muci. Jedino sto bih dodala to je da mislim da SPS nikako nece biti u prednosti vec da ce se utopiti u tu "bezlicnu masu".
    "Svi smo mi u istoj provaliji, samo neki gledaju u pravcu zvezda"

Stara legenda Atomic™ (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1548

Atomic™

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2602

Citat Original postavio Kerkyra Pogledaj poruku
    Potpuno su u pravu i to pitanje svakoga muci. Jedino sto bih dodala to je da mislim da SPS nikako nece biti u prednosti vec da ce se utopiti u tu "bezlicnu masu".
    Cudim se da ti ovo pises...Pa ti NE ZNAS KO JE ANA?
    Ajde sto me laze vaga, ali sada je pocelo i ogledalo!

Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    646

Citat Original postavio BLAJBI Pogledaj poruku
    Cudim se da ti ovo pises...Pa ti NE ZNAS KO JE ANA?
    Ne razumem?

SPS-ovac sigurno nije.

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    846

Citat Original postavio Kerkyra Pogledaj poruku
    А ја бих само на то додао да се надам да ће се Тончев одвојити и направити ПРАВУ левичарску странку.

Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    646

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku
    А ја бих само на то додао да се надам да ће се Тончев одвојити и направити ПРАВУ левичарску странку.
    Ja i ne znam ko je taj Toncev.

Veoma poznat Sotir zvani djubre (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    171

Ova Jerkov je dobra samo za trpanje ..
    Rakija mi i godi i skodi , taj te drugi svojoj kuci vodi . . https://www.youtube.com/watch?v=PlmF49LdYDU ! !

Moderator Straks92 (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    235

Pametna je Jerkov, kada bi ona vodila DS verovatno bi imali više od 6%.

Ima više harizme od Pajtica i Šunatovca.

Sa Šunatovcem mogu imati samo 3% pa im je jedini spas Jankovic.
    Čekajući novi geopolitički vjetar.

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jerkov je izgovorila istinu !
    Tako svi misle.
    Dajući mandat premijera Brnabićevoj,
    Vučić bira sebe ....

Slične teme

1. Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 22.06.2017., 15:06
  2. Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 02.08.2012., 18:56
  3. Vojislav Koštunica:Nastavićemo dosadašnju politiku
    Autor _Milanche_ u forumu Politika
    Odgovora: 22