Diablo 2

OK,nisam bi davno ovde vidim da se jos prica o ovoj temi sto je fino.
Cenim sve hard core igrace,al mislim da je plakanje ipak malo preterano,zar ne?!
Ko ono rece da je igra smorila,pa evo vise od 6 godina igram serijal,naravno ne svaki dan,al i dalje volim da ga povremeno ukljucim.
Nisam jedino skontao dal je ko ovde obrno igricu na HELL,posto ostalo i nepriznajem,jer sve pre toga je samo zagrevanje za pravu igru.
Inace Carobnica je sranje,provereno,kao i Necros,Verujte mi na Hellu su bespomocni!!!(osim ako nespojis neki elite komplet,sto je malo verovatno)
JEdina dva lika koje valjaju su Varvarin i Paladin(provereno).
Inace poruka za Marka,na crtu kad god oces!!!
A neko rece da nije igrao u multiplayeru,steta,igra je totalno drugacija,i naravno nevidjeno bolja!!! Morate to probati!
A gari sto je rekao da je igra samo kliktanje levog dugmeta,verovatno nije obrno igru na hell,jer kad dodjes do arreat summita,ima i mnogo vise od toga,mada verovatno su i godine u pitanju :)
Imal li nekog ko je probio 90 clvl?
Ja sam 88 sa Barbarianom i jak sam ko zemlja:) ne ozbiljno imam ceo Immortal king komlet, tako da imam pravo da se hvalim.

Mislim da je neko pitao za zabotovanog lika. Mozes ga popraviti sa nekim Hero editorom( shadow master npr).
Idalje cekam na crti ko god sme!!!
see ya \m/
 
Zaboravih da dodam,za raleta
tabo sam sorcerke i preko 90 clvl,mada i sve ostale likove, i to bez vecih problema i uglavnom sa jednim udarcem,jedino sam paladina morao dva put udariti.
 
Ja sam 97 nivo sa Paladinom u Diablo 2 gold mozete zaradjivati tako sto cete na gamle kupovati magicne stvari i prodavati.U stit od 3 socket stavite kamenje RAL ,OR,TAl
 
Izvini ali to je najsmesniji runeword u igrici!!!!!!!!!!!!!
E da i vezna stvar koju verziju igre igrate?
JEl igra neko 1.10?
Ej,diabloki,odakle si ti?
I koliko si puta obrno igru kad si ga naguro na 97?
 
air_crew_ns:
OK,nisam bi davno ovde vidim da se jos prica o ovoj temi sto je fino.
Cenim sve hard core igrace,al mislim da je plakanje ipak malo preterano,zar ne?!
Ko ono rece da je igra smorila,pa evo vise od 6 godina igram serijal,naravno ne svaki dan,al i dalje volim da ga povremeno ukljucim.
Nisam jedino skontao dal je ko ovde obrno igricu na HELL,posto ostalo i nepriznajem,jer sve pre toga je samo zagrevanje za pravu igru.
Inace Carobnica je sranje,provereno,kao i Necros,Verujte mi na Hellu su bespomocni!!!(osim ako nespojis neki elite komplet,sto je malo verovatno)
JEdina dva lika koje valjaju su Varvarin i Paladin(provereno).
Inace poruka za Marka,na crtu kad god oces!!!
A neko rece da nije igrao u multiplayeru,steta,igra je totalno drugacija,i naravno nevidjeno bolja!!! Morate to probati!
A gari sto je rekao da je igra samo kliktanje levog dugmeta,verovatno nije obrno igru na hell,jer kad dodjes do arreat summita,ima i mnogo vise od toga,mada verovatno su i godine u pitanju :)
Imal li nekog ko je probio 90 clvl?
Ja sam 88 sa Barbarianom i jak sam ko zemlja:) ne ozbiljno imam ceo Immortal king komlet, tako da imam pravo da se hvalim.

Mislim da je neko pitao za zabotovanog lika. Mozes ga popraviti sa nekim Hero editorom( shadow master npr).
Idalje cekam na crti ko god sme!!!
see ya \m/
kakva je igra u multiju?
 
air_crew_ns obrno sam jednom redovno i dvaput na hellu na hellu upises players 8.
i onda dobijes vise experiensa kao da vas je osmorica u zajedno.
Ja sam iz St.Moravice.Poz
 
Betty:
uu....ja nisam ni probala asasina jer sam mislila da je samo spreman na fajt :lol:
vatreni golem je ok za neke nivoe, ali u Spider Forest recimo boje je da imaš milion ljudi jer su oni mali dosadni ....ima neka supe rmagija, ne znam koja je, F2 kod mene - usporava ih :) I onda ih lepo pokokaš, dok se ne osveste :P
ali vatrenoga ne možeš na ledu da furaš...sve ima svoje, tu je gvozedni za 10 + :lol:
btw. užasno sam se nastrahovalka kad sam ubijala Diabla :shock: Tresla sam se od šoka, a prvi put sam i suzicu pustila :) (ubio me je 6 puta prethodno)

ahhaha i suzu...well isnt that cute...

betty-corpse explosion mutha fu.cka (:
 
The Fury within ti je mod za Diablo 2.

The Fury within je pun iznenadjenja mozes da pravis svoje oruzije armor i sve sto ti treba!

Novi setovi za sve karaktere
novi neprijatelji jedan od neprijatelja je Diablo iz prvog dela i BUcher!

Sta kazes na to?
 
Hm.. :shock:
Pa jel napravi oružje i s tvojim potpisom? :P
Kako je to dobro :D Pantocrator's ring of might :P :P :P
Strava :P

pokrenula sam original, sad sam tek 13. nivo..za jedno veče, doduše, brzo napredujem 8)
Vidimo se uskoro u multiplayeru :lol:
 
Da napravi oruzje sa tvojim potpisom!

Nemogu na mulitplayer jer nije original.

Probaj The Fury Within isplati se veruj mi mnogo je bolji od obicne verzije i mnog bolje napredujes!!!
 

Back
Top