Zdravstveni problem

DraganEurope

Početnik
Poruka
3
Molio bih vas izdvojite par minuta i procitajte moj problem, hvala.

Pozdrav ljudi. Vec dugo pratim Krstaricu ali sam se danas odlucio registrovati, da bi potrazio neke savaete i pomoc upravo od vas clanova koji ste ovde vec duze.
Zapravo o cemu se radi. Vec evo 3 godine da kazem mucim problem sa aknama na licu a imam i po koju na ledjima, ali ugvalnom akne na licu su ozbiljne i vec je postao ozbiljniji problem bas zbog toga sto se ne osecam bas najbolje kada recimo odem negde sa drustvom ili kada sam recimo negde u gradu. Pomoc sam prvo potrazio u ''cuvenoj klinici'' ''Dzordza Vasingtona'' medjutim svaki put kada bih otisao oni bi mi prepisivali neke kreme, losione i ko zna sta vec i tako jedno 7-8 puta BEZ IKAKVOG pomaka, znaci nijedan trentman kod njih mi nije pomogao niti je moje lice napredovalo ka boljem. E posle toga sam zatrazio uput svog doktora opste prakse da mi prepise isti za neku kliniku. Prepisalo mi je ''Klinicki Centar Srbije''. Kod njih je situacija blia slicna. Prepisivali su mi neke kreme i losione medjutim kada se terapija zavrsi akne i bubuljice ponovo izadju i lice mi bude haos. Kada sam otisao na kontrolu doktorica za KCS-a mi je ponudila lek ''Roakutan'' ako se ne varam. Medjutim kada mi je dala onaj sadrzaj da ja procitam sta lek moze da izazove i kada sam video sta je sve moguce tipa (Osteta jetre, bubrega, pankreasa, pa cak se negde spominje da lek moze uticati i na sterilitet) ja sam bio veoma iznenadjen i odbio sam to. Jer ajde realno ako je to sve tacno da moze izazvati neku od tih kontra-indikacija da li bi vi uzeli taj lek da se nalazite na mom mestu. E sada meni je komsija kiz kraja koji kaze da je imao 2 puta gore lice nego moje tako da moezete misliti, preporucio kliniku u 'Avalskoj, tacnije to se sada od skoro zove ''Ulica Nikolaja Krasnova'' kod hrama Sv. Save. Ja sam otisao juce bas tamo medjutim to vise ne radi ili je negde premesteno. Njega je navodno tada izlecio doktor Rokvic sa nekim specijalnim tretmanom i ako je za verovati evo ja gledam sada njegovo lice je cisto skroz. E po sto ta klinika ne radi mene zanima da li imate neku preporuku za mene samo da to nisu neke kreme losioni i melemi po sto od toga sam probao 4t456764 prozivoda i nista nije pomoglo. Da li znate neko ko radi te tretmane po sto sam zvao Konzilijum medjutim oni se bave samo laboratorijskim nalazima. Hvala unapred i nadam se da cete mi odgovoriti. Pozdrav
 
Koliko imas godina ???

Kad tad moraju da prodju samo nemoj da ih cedis da ti ne bi ostale rupe ..

Druze 3 godine mucim ovaj problem skoro moda malo manje. Imam 19 godina ali to ''proci ce same'' ne znam kada ce se ostvariti. Pokusavam da ih ne cedim tacnije retko kada ih cedim ali bas je to problem iritiraju me opasno. Po sto ima i potkoznih akni i ovih koje izbijaju na povrsinu. Zato pokusavam da nadjem neku adekvatnu kliniku po sto stvarno nemam volje da mi ovi iz Dzordza Vasingtona prave jos veci problem od ovog koji sad imam.
 
Meni se jednom lice inficiralo, pila sam antibiotike i sve se ocistilo.

Da li ti pratis to stanje u smislu od cega se poboljsava ili pogorsava stanje?
Da li znas da li je problem samo kozmeticki ili sistematski?
Da li si probao eliminacionu dijetu?
 
Meni se jednom lice inficiralo, pila sam antibiotike i sve se ocistilo.

Da li ti pratis to stanje u smislu od cega se poboljsava ili pogorsava stanje?
Da li znas da li je problem samo kozmeticki ili sistematski?
Da li si probao eliminacionu dijetu?

1. Stanje se nije poboljsalo nimalo a sad nisam primetio da se nesto ni pogorsalo ali uglavnom nisam zadovoljan
2. E sad doktori su rekli tada ''to je sve pubertet proci ce''. Da li je proslo ? Nije. Pa imam ja i drugare i drugarice koji su u pubertetu pa nemaju toliki problem sa licem kao ja
3. Nisam pokusavao neke dijete sem sto sam smanjio tipa cokolade, sokove itd
 

Back
Top