Preporučite avanturističke 2D igre za PC

Donny

Zainteresovan član
Poruka
149
Igrao sam jednu igru, gde ja igram strelca, idem kroz šumu ubijam strelama medvede i čudovišta, penjem se, vrlo zabavna igra, šteta što ne mogu da se setim kako se zvala.

Vrlo je teško naći dobru 2d igru, u poslednje vreme nema nekog kvaliteta.

Nemojte mi slati link na neki bezvezni sajt sa online igricama, jer tamo nema dobrih igara i 99% tih igra su smeće ili su za dečurliju.

Tražim neku igru koja može da se instalira.

Zanimaju me herojske igre gde možeš da možeš da nosiš oklop, sekire, mačeve, istražuješ mesta, uzimaš blago, ubijaš čudovišta, gadjaš lukom i strelom.

Ne bih želeo da igram igru koja je previše kliše ili koja je bazirana na anime i koju je pravio kinez ili japanac, jer mnogi od njih prave anime igrice.

Vrlo mi je važno da igra ne izgleda dečije, pogotovo ne želim da ima karaktere od piksela, tipa Terraria ili Pokemon.
 
Poslednja izmena:
TETRIS

nikad ne znaš kad će da se završi, a što dalje stigneš bude sve teže

- - - - - - - - - -

Vrlo mi je važno da igra ne izgleda dečije, pogotovo ne želim da ima karaktere od piksela, tipa Terraria ili Pokemon.

Igrice na PC-ju su seljana, imam nintendo
tako da ćeš malo ti da izvineš za Pokemone - em je studiozno uradjena em donosi nenormalnu zaradu svake godine
A ako želiš da odskačeš od sveta - tvoje pravo

ne znam ja šta je to CRACK, PATCH ili SERIAL za džabe
to treba luzerima
 
Igrao sam jednu igru, gde ja igram strelca, idem kroz šumu ubijam strelama medvede i čudovišta, penjem se, vrlo zabavna igra, šteta što ne mogu da se setim kako se zvala.

Vrlo je teško naći dobru 2d igru, u poslednje vreme nema nekog kvaliteta.

Nemojte mi slati link na neki bezvezni sajt sa online igricama, jer tamo nema dobrih igara i 99% tih igra su smeće ili su za dečurliju.

Tražim neku igru koja može da se instalira.

Zanimaju me herojske igre gde možeš da možeš da nosiš oklop, sekire, mačeve, istražuješ mesta, uzimaš blago, ubijaš čudovišta, gadjaš lukom i strelom.

Ne bih želeo da igram igru koja je previše kliše ili koja je bazirana na anime i koju je pravio kinez ili japanac, jer mnogi od njih prave anime igrice.

Vrlo mi je važno da igra ne izgleda dečije, pogotovo ne želim da ima karaktere od piksela, tipa Terraria ili Pokemon.

Realno, to što si ti opisao zvuči veoma, veoma detinjasto.

Najbolje je da pitaš na nekom sajtu. Recimo na 4chan u odeljku /vg/ tamo će ti pomognu.
 

Back
Top