Tramp sa Porošenkom pričao samo 6 minuta!

KESH

Buduća legenda
Poruka
36.213
"Dužina" obeležila susret dva lidera u Vašingtonu. I Ukrajinci se smeju jer je tema bilo za višesatni razgovor

09AP%20PhotoEvan%20Vucci_620x0.jpg


MOSKVA: OD STALNOG DOPISNIKA

POSETA ukrajinskog predsednika Petra Porošenka Beloj kući 20. juna biće zapamćena po tome što je to do sada bio najkraći susret Donalda Trampa sa predsednikom neke države. Susret je ukupno trajao desetak minuta, tek toliko da ga ovekoveče fotografi i da se razmeni par rečenica. Novinari su izračunali da je, kad se oduzme vreme za rukovanje i slikanje, Tramp sa Porošenkom razgovarao - samo šest minuta!

Uprkos velikim očekivanjima u Kijevu i gromoglasnim najavama Petra Porošenka, nije to bio "klasični" susret dvaju predsednika. Tramp je u Beloj kući razgovarao sa savetnikom za nacionalnu bezbednost Herbertom Makmasterom i kad je došao Porošenko sa američkim potpredsednikom Majklom Pensom, oni su se nakratko pridružili.Razmenjene su samo kurtoazne rečenice.

Zbog kratkoće razgovora u Vašingtonu Porošenka je već ismejao jedan broj ukrajinskih političara jer je uoči odlaska u SAD satima pričao šta će sve reći Trampu. Na kraju je ispalo da je imao čast da se sa njim samo slika!

Jedina razlika između njega i predsednika malih država je što se oni često slikaju sa američkim predsednikom na hodniku ili na nekom prijemu. Uoči odlaska u Vašington Porošenko je slavodobitnički govorio da je veoma važno što će se on sresti sa Trampom pre Putina. Susret Putina i Trampa planiran je 7. ili 8. jula u Hamburgu na samitu G-20.

U želji da se predstavi mirotvorcem Petar Porošenko je pred odlazak u Vašington najavio svoj plan "mirne reintegracije okupiranih teritorija". Na njegovu žalost Tramp nije imao želje da ga o tome sluša.

Mnogo toga škripi u odnosu između dve zemlje. U Kijevu su kritikovali Amerikance da im šalju stare bespilotne letelice koje sa lakoćom obaraju njihovi protivnici. Tražili su Ukrajinci da im Pentagon pokloni protivtenkovske rakete FGM-148 "jevelin" čiji je domet dva i po kilometra, ali Obamina administracija se nije saglasila. Amerikanci su se pravdali da ne mogu Kijevu dati modernije oružje jer će ono brzo završiti u ruskim rukama.


MANjA VOJNA POMOĆ

VAŠINGTON je već informisao Kijev da Amerika neće više davati bespovratnu vojnu pomoć Ukrajini nego kredite kojima će moći da kupuje vojnu tehniku i naoružanje. Nova američka administracija uskratiće bespovratnu pomoć ne samo Ukrajini već i Libanu, Kolumbiji, Tunisu, Vijetnamu i Filipinima. Još u martu u Vašingtonu se govorilo da će skresati vojnu pomoć Ukrajini za 2018. sa paniranih 570 miliona na 177 miliona dolara.

 
Пази иза кулиса се говори да је заправо Украјина, државна служба Украјине , учествовала у целој заврзлами и лажи да је Русија умешана у изборе и намештање избора у Америци

говори се да иза свега стоји Укрјаина која се петљала и то на страни Клинтонове .то ме не изненађује Украјиници су опасне психопате .

Украјиници су направили и заврзламу у Црној Гори .то је све било дело Укрјаинске службе

Са Украјином веома опрезно .

Трамп га је због тога и позвао .верујем да су му Руси доставили документе везано да Украјинску умешаност

- - - - - - - - - -

Украјински балетан је недавно извео представу у Њујорку у којој је стимулира убиство Трампа од стране сенатора .представа о убиству Цезара ,главни покровитељ је био ЦНН
 
Чињеница да га је Трамп угостио говори сама по себи да Американци неће пустити Украјину низ воду. То што Путин има времена да са сваком шушом расправља сатима није одраз његове моћи.
 
Чињеница да га је Трамп угостио говори сама по себи да Американци неће пустити Украјину низ воду. То што Путин има времена да са сваком шушом расправља сатима није одраз његове моћи.

Dok Tramp ugoscuje propale luzere propalih drzava, Putin se sastaje sa liderima nuklearnih sila :D

POPQFlBfXE8ACofTQkiqAG2EzOcYQhDZ.jpg


BN-EU285_0930cp_P_20140930164214.jpg
 
Ali ovo me oduševljava:

"VAŠINGTON je već informisao Kijev da Amerika neće više davati bespovratnu vojnu pomoć Ukrajini nego kredite kojima će moći da kupuje vojnu tehniku i naoružanje. Nova američka administracija uskratiće bespovratnu pomoć ne samo Ukrajini već i Libanu, Kolumbiji, Tunisu, Vijetnamu i Filipinima. Još u martu u Vašingtonu se govorilo da će skresati vojnu pomoć Ukrajini za 2018. sa paniranih 570 miliona na 177 miliona dolara."

:hahaha:
 
Dok Tramp ugoscuje propale luzere propalih drzava, Putin se sastaje sa liderima nuklearnih sila :D

Па и Трамп се састаје са овима. Састаје се и Вучић. Нормална ствар. Али способност лоодака је да од нормалне и уобичајене свакодневнице прави сензацију.

Зато си ти једна таблоидна личност. :mrgreen:
 
Па и Трамп се састаје са овима. Састаје се и Вучић. Нормална ствар. Али способност лоодака је да од нормалне и уобичајене свакодневнице прави сензацију.

Зато си ти једна таблоидна личност. :mrgreen:

Tramp nema tako mocne saveznike kao Putin.
Putin ima velesile na svojoj strani, a Tramp *******ne isprdke sa 3 mozdane vijuge u grbavoj glavi.
Po tom kriteriju moze i tebe primiti na 6 minuta. :mrgreen:
 
Пази иза кулиса се говори да је заправо Украјина, државна служба Украјине , учествовала у целој заврзлами и лажи да је Русија умешана у изборе и намештање избора у Америци

говори се да иза свега стоји Укрјаина која се петљала и то на страни Клинтонове .то ме не изненађује Украјиници су опасне психопате .

Украјиници су направили и заврзламу у Црној Гори .то је све било дело Укрјаинске службе

Са Украјином веома опрезно .

Трамп га је због тога и позвао .верујем да су му Руси доставили документе везано да Украјинску умешаност

- - - - - - - - - -

Украјински балетан је недавно извео представу у Њујорку у којој је стимулира убиство Трампа од стране сенатора .представа о убиству Цезара ,главни покровитељ је био ЦНН
A i sama činjenica da je ruski ambasador u Ameriki Ukrajinac, tome može da doda veliku čar.

Samo me čudi kako Rusija pitanje kontrašpijunaže neće malo ozbiljnije da potegne:think:

Ili možda čekaju mene da im to kažem:roll:

I naravno, Potrošenko ne bi ušao u tu priču bez jake potpore establišmenta.

A mislio sam ja o tome da pravim temu, al ne moram ja sve:roll:

Mislim, mislio sam da pravim temu o tome i pre nego što sam sazno da je ruski ambasador Ukrajinskog porekla:manokir:
 
Да ли је неко прочитао оно што сам написла ?

Трампа га је позвао због Кијевске умешаности у Америчке изборе на страни Хилари Клинтон .

Отпирилке знам да му је понудио оружје за новац и гас за много већи новац него што су имали од Русије ..

са друге стране Америка наставља своју империјалистичку полтику и наравно да ће имати своје наоружање у Укрјаини али за паре .

можда им Брисел да за бадава
 
Да ли је неко прочитао оно што сам написла ?

Трампа га је позвао због Кијевске умешаности у Америчке изборе на страни Хилари Клинтон .

Отпирилке знам да му је понудио оружје за новац и гас за много већи новац него што су имали од Русије ..

са друге стране Америка наставља своју империјалистичку полтику и наравно да ће имати своје наоружање у Укрјаини али за паре .

можда им Брисел да за бадава

Теби је баш добро у животу. Ебеш чињенице, истину, доказе и аргументе. Што ти падне напамет то куцаш, говориш и боле те бриге. Живећеш стотину година. :D
 
A i sama činjenica da je ruski ambasador u Ameriki Ukrajinac, tome može da doda veliku čar.

Samo me čudi kako Rusija pitanje kontrašpijunaže neće malo ozbiljnije da potegne:think:

Ili možda čekaju mene da im to kažem:roll:

I naravno, Potrošenko ne bi ušao u tu priču bez jake potpore establišmenta.

A mislio sam ja o tome da pravim temu, al ne moram ja sve:roll:

Mislim, mislio sam da pravim temu o tome i pre nego što sam sazno da je ruski ambasador Ukrajinskog porekla:manokir:

Види ако је Украјинског порекла не значи да је против Русије .


Погледај овај видео


Од стране Америчког аналитичара у току сусрета Трампа са Порошенком .детаљно човек објаснио .

мени је изненадио ако он гвори ,онда је заиста истина оно што се говори иза кулиса .да је Укрјаина упетљана у Америчке изборе као и у Црногорске изборе ..
 
Теби је баш добро у животу. Ебеш чињенице, истину, доказе и аргументе. Што ти падне напамет то куцаш, говориш и боле те бриге. Живећеш стотину година. :D

поставила сам видео који је напаравио члан републиканске партије
 
Glupo pitanje.

Kme kme

:D

Трговинска размена Америке и Кине је 5 до 6 пута већа од размене Кине и Русије. Ко је ту коме битнији, више је него очигледно.

Дакле, питање је на месту, на чему је засновано савезништво Кине и Русије?
 
Александар Чалупа

О овме су већ говорили руски медији
Украинское лобби в Вашингтоне: как Порошенко помогал Клинтон

После избрания Дональда Трампа президентом США представители администрации Обамы, американские СМИ и многие общественные деятели продолжили обвинять Москву во вмешательстве в выборы. Разведка даже подготовила доклад о роли «российских хакеров» в президентской гонке, однако никаких доказательств в материале представлено не было.

Примечательно, что Москву обвинили в откровенной поддержке Трампа, хотя власти России всегда подчёркивали: выбор президента — внутреннее дело США. При этом мало кто вспоминает, какую массовую поддержку оказывали Хиллари Клинтон основные американские СМИ и даже многие зарубежные официальные лица, которые выступали с критикой её оппонента.

https://russian.rt.com/world/article/349692-poroshenko-klinton-vybori
 

Back
Top