UBIJTE JEDNOG SRBINA, A MI ĆEMO 100 MUSLIMANA!

комшија

Stara legenda
Poruka
89.975
224723_slika1011_ff.jpg


 
Ma nije to toliko obavezujuce, to je samo detalj koji pokazuje neciju licnost, a ne krvolocnost...
Sugestija je da je krvolocan, jel tako?
A nije to karakterna karakteristika u ovom slucaju, nego ljiga za upotrebu....mali siljokuran....
On je samo ponavljao Seseljeve reci (totalno mu je nebitna moralna struktura onoga sto govori) da bi Seselj imao omladinca koji to "misli", radi nekog srpskog vidjenja autoriteta , jer srbi se povijaju gde ide vecina, pa im zamazes ocima da vecina jede ..... i oni ce......
 
Isto kao sto je gledala na zlocine druga Josipa protiv covecanstva. Ova izjava je maciji kasalj, zamisli da otvori Gulag za zutare i njihove derivate.

Povezivati Tita sa danasnjim zlocinima iz sitne koristi, to je amaterizam srpskog seljaka , na zalost 99% ljudi je u tom nacinu razmisljanja, a ostatak cita podmelodiju ljudi, tj cita ispod povrsine...
Najveci protivnici i pljuvaci Tita danas se zalazu da se otvaraju zatvori po Srbiji i da se od toga pravi veliki biznis....
Sve ljude u zatvor i tako naplacivati kazne za sve i svasta, za supicu u nekoj vukoebini odrati vlasnika da bi se neko proglasavao ludim iz pukog poltronizma prema Vodji Vucicu i na kraju kljukao opasnim lekovima dok ne umre....

A obraza nema danas ovde u Srbiji , to je samo skup fora i fazona da ljudi sebi izgledaju moralno dosledni, a sve kao svajcarski sir...
 
Novopečeni predsednik Srbije Aleksandar Vučić poznat je javnosti Srbije kao neko ko mnogo obećava, a malo toga što je obećao realizuje. Ali, to nije sve. Pored lažnih obećanja, Vučić je sposoban da menja svoja mišljenja i stavove, a naučio je, doduše kada je došao na vlast da "zaboravi" svoje ispade i pravi se kao da nikada nisu ni postojali.

Međutim, javnost ne može da ih zaboravi, a ni internet gde je sve ostalo "zapisano" - kakvi su Vučićevi stavovi nekada bili. Mnogi se pitaju, zbog toga, da li je moguće da se Vučić baš toliko promenio.

Neobično je da čovek koji je nekad širio versku mržnju i pretio, i to, ni manje ni više nego za skupštinskom govornicom, sad ima radikalno drugačije stavove.

VUČIĆ JE OBEĆAO DA ĆE SVAKI TOALET U ŠKOLAMA BITI UREĐEN! Dao reč da će obići lično i škole i bolnice, pa "zaboravio"?

OČEKUJEM DA U NAREDNIH 10 DANA SVE BUDE JASNO U VEZI SAVAMALE: Ovo je Vučić rekao prošle godine u maju!

Tako je 25. jula 1995. godine pripretio da će za jednog Srbina biti ubijeno 100 muslimana. Ova skandalozna izjava, u kojoj javno poziva na rat i ubijanje, širi versku mržnju i doliva ulje na vatru, ostaće definitivno upamćena kao jedna od najgorih u novijoj istoriji.

- Ubijte jednog Srbina, mi ćemo stotinu muslimana, pa da vidimo sme li međunarodna zajednica ili bilo ko drugi da udari na srpske položaje, i može li se tako ponašati sa srpskim narodom - rekao je bivši premijer Srbije, sadašnji predsednik.

Mnogi kažu, naročito oni koji su izgubili nekoga u ratovima u bivšoj SFRJ, da, ma koliko on "promenio svoje stavove", priklonio se nekoj drugoj politici, ova izjava pratiće ga celog života, i, iako novopečeni predsednik ima amneziju kada su teme ovog tipa u pitanju, javnost nikako ne sme da je zaboravi.

Pitamo se kako "međunarodna zajednica" danas gleda na ovu izjavu tadašnjeg mladog radikala?!

Sam si odgovorio, kao na jedno u nizu neispunjenih obećanja.
 
Poslednja izmena:
Samo jedno od brojnih obećanja koja Aleksandar Vućić nikad nije ispunio.Uopšte,obećanja srpski političari rado i lako daju ali po pravilu ista ne ispunjavaju.Neispunjenje ovog obećanja jeste bolnije od neispunjenja nekih druih obećanja jer su u ovom slučaju očekivanja veća i strasnija nego na primer kod obećanja na da će plate biti povećane za 5 %. ali svako obećenja jeste važno i na svako obećenje koje su dali, mediji treba redovno da podsećaju političare.Samo na taj način možemo u Evropu.
 
Povezivati Tita sa danasnjim zlocinima iz sitne koristi, to je amaterizam srpskog seljaka , na zalost 99% ljudi je u tom nacinu razmisljanja, a ostatak cita podmelodiju ljudi, tj cita ispod povrsine...
Najveci protivnici i pljuvaci Tita danas se zalazu da se otvaraju zatvori po Srbiji i da se od toga pravi veliki biznis....
Sve ljude u zatvor i tako naplacivati kazne za sve i svasta, za supicu u nekoj vukoebini odrati vlasnika da bi se neko proglasavao ludim iz pukog poltronizma prema Vodji Vucicu i na kraju kljukao opasnim lekovima dok ne umre....

A obraza nema danas ovde u Srbiji , to je samo skup fora i fazona da ljudi sebi izgledaju moralno dosledni, a sve kao svajcarski sir...

Kakve sitne koristi? Sta ja imam s tim za sta se zalazu pljuvaci Tita?

Lik je zlocinac i samo poremecena osoba moze da se pita zasto Zapad trpi Vucica ako su 50 god trpili Josipa. Ozbiljno poremecena osoba.
 
AV je delio sudbinu svih nas...dok smo bili pod snakcijama i u sukobima,AV se sunčao po Grčkoj.Dok su padale bombe,AV je sam sebi dodeljivao stan... ' 90.-te su za njega bile izuzetno profitabilne.Treba se čuvati onih kojima je dobro baš u momentima kada ceo narod pati....

i moj stric sto je bio vatrogasac je dobio stan od drzave... veci od vucicevog za 15% tkd ne jedi ono sto se ne jede :)
 
tema je afirmativna za av

kad je vreme za rat onda nema zezanja, doduse ima dezertera nije vam zaboravljeno

Шешељ је рекао да Сиса Јанковић није дезертер и да се храбро борио у Бијељини, једино је било проблема око расподеле плена, све је хтео за себе.
 

Back
Top