UBIJTE JEDNOG SRBINA, A MI ĆEMO 100 MUSLIMANA!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 46

Tema: UBIJTE JEDNOG SRBINA, A MI ĆEMO 100 MUSLIMANA!

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    825

Thumbs down UBIJTE JEDNOG SRBINA, A MI ĆEMO 100 MUSLIMANA!

http://www.espreso.rs/vesti/politika...-widget-home-v

UBIJTE JEDNOG SRBINA, A MI ĆEMO 100 MUSLIMANA! Da li ste i vi zaboravili ovo OBEĆANJE Aleksandra Vučića iz 1995?

Vučić je 1995. godine za skupštinskom govornicom pretio, širio versku mržnju, i pozvao na ubijanje

Novopečeni predsednik Srbije Aleksandar Vučić poznat je javnosti Srbije kao neko ko mnogo obećava, a malo toga što je obećao realizuje. Ali, to nije sve. Pored lažnih obećanja, Vučić je sposoban da menja svoja mišljenja i stavove, a naučio je, doduše kada je došao na vlast da "zaboravi" svoje ispade i pravi se kao da nikada nisu ni postojali.

Međutim, javnost ne može da ih zaboravi, a ni internet gde je sve ostalo "zapisano" - kakvi su Vučićevi stavovi nekada bili. Mnogi se pitaju, zbog toga, da li je moguće da se Vučić baš toliko promenio.

Neobično je da čovek koji je nekad širio versku mržnju i pretio, i to, ni manje ni više nego za skupštinskom govornicom, sad ima radikalno drugačije stavove.

VUČIĆ JE OBEĆAO DA ĆE SVAKI TOALET U ŠKOLAMA BITI UREĐEN! Dao reč da će obići lično i škole i bolnice, pa "zaboravio"?

OČEKUJEM DA U NAREDNIH 10 DANA SVE BUDE JASNO U VEZI SAVAMALE: Ovo je Vučić rekao prošle godine u maju!

Tako je 25. jula 1995. godine pripretio da će za jednog Srbina biti ubijeno 100 muslimana. Ova skandalozna izjava, u kojoj javno poziva na rat i ubijanje, širi versku mržnju i doliva ulje na vatru, ostaće definitivno upamćena kao jedna od najgorih u novijoj istoriji.

- Ubijte jednog Srbina, mi ćemo stotinu muslimana, pa da vidimo sme li međunarodna zajednica ili bilo ko drugi da udari na srpske položaje, i može li se tako ponašati sa srpskim narodom - rekao je bivši premijer Srbije, sadašnji predsednik.

Mnogi kažu, naročito oni koji su izgubili nekoga u ratovima u bivšoj SFRJ, da, ma koliko on "promenio svoje stavove", priklonio se nekoj drugoj politici, ova izjava pratiće ga celog života, i, iako novopečeni predsednik ima amneziju kada su teme ovog tipa u pitanju, javnost nikako ne sme da je zaboravi.

Pitamo se kako "međunarodna zajednica" danas gleda na ovu izjavu tadašnjeg mladog radikala?!

A evo šta je Vučić rekao o snimku iz 1995. godine: https://www.youtube.com/watch?v=YnrfWX6CWIE

Elita Umri_muski (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    264

Podrazumevano Re: UBIJTE JEDNOG SRBINA, A MI ĆEMO 100 MUSLIMANA! Da li ste i vi zaboravili ovo OBEĆ

Ma nije to toliko obavezujuce, to je samo detalj koji pokazuje neciju licnost, a ne krvolocnost...
    Sugestija je da je krvolocan, jel tako?
    A nije to karakterna karakteristika u ovom slucaju, nego ljiga za upotrebu....mali siljokuran....
    On je samo ponavljao Seseljeve reci (totalno mu je nebitna moralna struktura onoga sto govori) da bi Seselj imao omladinca koji to "misli", radi nekog srpskog vidjenja autoriteta , jer srbi se povijaju gde ide vecina, pa im zamazes ocima da vecina jede ..... i oni ce......

Domaćin КласичноЛибералан (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: UBIJTE JEDNOG SRBINA, A MI ĆEMO 100 MUSLIMANA! Da li ste i vi zaboravili ovo OBEĆ

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku

Pitamo se kako "međunarodna zajednica" danas gleda na ovu izjavu tadašnjeg mladog radikala?!
    Isto kao sto je gledala na zlocine druga Josipa protiv covecanstva. Ova izjava je maciji kasalj, zamisli da otvori Gulag za zutare i njihove derivate.

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Неће ући у српске историјске уџбенике онај који виче Косово је Србија, него онај који са српским барјаком прошета Приштином.

Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    264

Veci je zlocin , bez obzira sto prica tudje reci, to mene ne interesuje, to sto cini stetu ugledu Srbije, naroda i morala....sto poziva na krv u trenutku kad to ne sme da radi......plus sto je protivzakonito i inace u nekom drugom trenutku....

Veoma poznat Mortimer (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

http://www.espreso.rs/vesti/politika...-widget-home-v

UBIJTE JEDNOG SRBINA, A MI ĆEMO 100 MUSLIMANA! Da li ste i vi zaboravili ovo OBEĆANJE Aleksandra Vučića iz 1995?

Vučić je 1995. godine za skupštinskom govornicom pretio, širio versku mržnju, i pozvao na ubijanje

Novopečeni predsednik Srbije Aleksandar Vučić poznat je javnosti Srbije kao neko ko mnogo obećava, a malo toga što je obećao realizuje. Ali, to nije sve. Pored lažnih obećanja, Vučić je sposoban da menja svoja mišljenja i stavove, a naučio je, doduše kada je došao na vlast da "zaboravi" svoje ispade i pravi se kao da nikada nisu ni postojali.

Međutim, javnost ne može da ih zaboravi, a ni internet gde je sve ostalo "zapisano" - kakvi su Vučićevi stavovi nekada bili. Mnogi se pitaju, zbog toga, da li je moguće da se Vučić baš toliko promenio.

Neobično je da čovek koji je nekad širio versku mržnju i pretio, i to, ni manje ni više nego za skupštinskom govornicom, sad ima radikalno drugačije stavove.

VUČIĆ JE OBEĆAO DA ĆE SVAKI TOALET U ŠKOLAMA BITI UREĐEN! Dao reč da će obići lično i škole i bolnice, pa "zaboravio"?

OČEKUJEM DA U NAREDNIH 10 DANA SVE BUDE JASNO U VEZI SAVAMALE: Ovo je Vučić rekao prošle godine u maju!

Tako je 25. jula 1995. godine pripretio da će za jednog Srbina biti ubijeno 100 muslimana. Ova skandalozna izjava, u kojoj javno poziva na rat i ubijanje, širi versku mržnju i doliva ulje na vatru, ostaće definitivno upamćena kao jedna od najgorih u novijoj istoriji.

- Ubijte jednog Srbina, mi ćemo stotinu muslimana, pa da vidimo sme li međunarodna zajednica ili bilo ko drugi da udari na srpske položaje, i može li se tako ponašati sa srpskim narodom - rekao je bivši premijer Srbije, sadašnji predsednik.

Mnogi kažu, naročito oni koji su izgubili nekoga u ratovima u bivšoj SFRJ, da, ma koliko on "promenio svoje stavove", priklonio se nekoj drugoj politici, ova izjava pratiće ga celog života, i, iako novopečeni predsednik ima amneziju kada su teme ovog tipa u pitanju, javnost nikako ne sme da je zaboravi.

A evo šta je Vučić rekao o snimku iz 1995. godine: https://www.youtube.com/watch?v=YnrfWX6CWIE
    Lagtoje!

On je ovo pricao javno!

A sta si ti pricao tajno na NATO brodu?
    Sta radi pirgavi isped akvarijuma!

Radi da zavadi ribice

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    668

boto botuje u gluvo doba noci. ha, ha, ha
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    264

Citat Original postavio КласичноЛибералан Pogledaj poruku
    Isto kao sto je gledala na zlocine druga Josipa protiv covecanstva. Ova izjava je maciji kasalj, zamisli da otvori Gulag za zutare i njihove derivate.
    Povezivati Tita sa danasnjim zlocinima iz sitne koristi, to je amaterizam srpskog seljaka , na zalost 99% ljudi je u tom nacinu razmisljanja, a ostatak cita podmelodiju ljudi, tj cita ispod povrsine...
    Najveci protivnici i pljuvaci Tita danas se zalazu da se otvaraju zatvori po Srbiji i da se od toga pravi veliki biznis....
    Sve ljude u zatvor i tako naplacivati kazne za sve i svasta, za supicu u nekoj vukoebini odrati vlasnika da bi se neko proglasavao ludim iz pukog poltronizma prema Vodji Vucicu i na kraju kljukao opasnim lekovima dok ne umre....

A obraza nema danas ovde u Srbiji , to je samo skup fora i fazona da ljudi sebi izgledaju moralno dosledni, a sve kao svajcarski sir...

Buduća legenda buudala (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1229

Nepovezivanje žmurenja pokrovitelja pred zločinima marioneta je jadan pokušaj srpskih građana odsrbljenih bitangi da žmure pred očiglednom istinom.
    zzz

Poznat krinka5 (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    266

Sam si odgovorio, kao na jedno u nizu neispunjenih obećanja.
    Poslednji put ažurirao/la krinka5 : 22.06.2017. u 08:37

Elita GeorgeV (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    397

Pa dobro, tad je bio rat.

Nećemo ih maziti, valjda.

Elita Gruban (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    366

Samo jedno od brojnih obećanja koja Aleksandar Vućić nikad nije ispunio.Uopšte,obećanja srpski političari rado i lako daju ali po pravilu ista ne ispunjavaju.Neispunjenje ovog obećanja jeste bolnije od neispunjenja nekih druih obećanja jer su u ovom slučaju očekivanja veća i strasnija nego na primer kod obećanja na da će plate biti povećane za 5 %. ali svako obećenja jeste važno i na svako obećenje koje su dali, mediji treba redovno da podsećaju političare.Samo na taj način možemo u Evropu.

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    668

tema je afirmativna za av

kad je vreme za rat onda nema zezanja, doduse ima dezertera nije vam zaboravljeno
    Poslednji put ažurirao/la 27E : 22.06.2017. u 08:51

Domaćin КласичноЛибералан (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio Umri_muski Pogledaj poruku
    Povezivati Tita sa danasnjim zlocinima iz sitne koristi, to je amaterizam srpskog seljaka , na zalost 99% ljudi je u tom nacinu razmisljanja, a ostatak cita podmelodiju ljudi, tj cita ispod povrsine...
    Najveci protivnici i pljuvaci Tita danas se zalazu da se otvaraju zatvori po Srbiji i da se od toga pravi veliki biznis....
    Sve ljude u zatvor i tako naplacivati kazne za sve i svasta, za supicu u nekoj vukoebini odrati vlasnika da bi se neko proglasavao ludim iz pukog poltronizma prema Vodji Vucicu i na kraju kljukao opasnim lekovima dok ne umre....

A obraza nema danas ovde u Srbiji , to je samo skup fora i fazona da ljudi sebi izgledaju moralno dosledni, a sve kao svajcarski sir...
    Kakve sitne koristi? Sta ja imam s tim za sta se zalazu pljuvaci Tita?

Lik je zlocinac i samo poremecena osoba moze da se pita zasto Zapad trpi Vucica ako su 50 god trpili Josipa. Ozbiljno poremecena osoba.

Buduća legenda dragon x (avatar)
    Učlanjen
    29.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    601

Kao prvo to nije nikakva prijetnja već upozorenje.

Uzročno-posledična veza "ako" vi uradite ovo mi ćemo "ono".

Postavljač teme ne barata dobro nekim terminima ali ok, svakom je dozvoljeno da postavlja teme.

Poslato sa HUAWEI NXT-L29 korišćenjem mobilne aplikacije Forum Krstarice
    Veliki Vojvoda, Gospodar Istoka i Bliskoistočni vladar te Car Ruske Zemlje (koja graniči gdje hoće) VLADIMIR PUTIN naređuje: neka bude svjetlost!!

Domaćin sin Juga (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Ma ne, Vucic je doživeo katarzu.
    "My body maybe small, but my spirit is big"

Elita Tenkre (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    542

I tada je bio lažovčina,kao i sada...Da je bar tada ispunjavao obećanja...
    NAŠ KRAJ,NAŠA PRAVILA!!!

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    668

samo kreteni mogu ceo zivot da prozive terajuci jedno isto

cercil je rekao `ko u mladosti nije bilo komunista, taj nema dusu`

av je delio sudbinu, burnu, svih nas. bar znamo da bi nas branio da opet krene agresor

Buduća legenda Droid (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    402

Aj ne smarajte vise s time.

Iskusan sirmijum (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    samo kreteni mogu ceo zivot da prozive terajuci jedno isto

cercil je rekao `ko u mladosti nije bilo komunista, taj nema dusu`

av je delio sudbinu, burnu, svih nas. bar znamo da bi nas branio da opet krene agresor

ima jedan njofra na temi o Siriji .....e pa ti si šrederov njofra

Elita Tenkre (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    542

AV je delio sudbinu svih nas...dok smo bili pod snakcijama i u sukobima,AV se sunčao po Grčkoj.Dok su padale bombe,AV je sam sebi dodeljivao stan... ' 90.-te su za njega bile izuzetno profitabilne.Treba se čuvati onih kojima je dobro baš u momentima kada ceo narod pati....
    NAŠ KRAJ,NAŠA PRAVILA!!!

Ističe se
    Učlanjen
    01.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Tenkre Pogledaj poruku
    AV je delio sudbinu svih nas...dok smo bili pod snakcijama i u sukobima,AV se sunčao po Grčkoj.Dok su padale bombe,AV je sam sebi dodeljivao stan... ' 90.-te su za njega bile izuzetno profitabilne.Treba se čuvati onih kojima je dobro baš u momentima kada ceo narod pati....
    i moj stric sto je bio vatrogasac je dobio stan od drzave... veci od vucicevog za 15% tkd ne jedi ono sto se ne jede

Moderator Lancier (avatar)
    Učlanjen
    10.11.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    375

jedini agresor koji je ostao na sceni je sam Vučić koji svakodnevno napada zdrav razum svakog od nas
    "Bog je u detaljima" (G. Flaubert/ L. M.van der Rohe)

Lesandar nije na forumu
    An Unexpected Force Which Suddenly Appears and Resolves the Matter
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    444

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    tema je afirmativna za av

kad je vreme za rat onda nema zezanja, doduse ima dezertera nije vam zaboravljeno
    Шешељ је рекао да Сиса Јанковић није дезертер и да се храбро борио у Бијељини, једино је било проблема око расподеле плена, све је хтео за себе.
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Elita Tenkre (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    542

Citat Original postavio aetherius obscuritas Pogledaj poruku
    i moj stric sto je bio vatrogasac je dobio stan od drzave... veci od vucicevog za 15% tkd ne jedi ono sto se ne jede
    I posle se čudite zašto je država bedna.Razbacivati se državnim resursima i dodeljivati ih podobnima je komunistički izum koji je do dan danas ostao popularan.Kakvo ste vi smeće od ljudi...
    NAŠ KRAJ,NAŠA PRAVILA!!!

Slične teme

1. Odgovora: 155
    Poslednja poruka: 10.06.2016., 00:51
  2. Vučić o ubistvu 100 Bošnjaka za jednog Srbina
    Autor drdoktor u forumu Politika
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 05.11.2015., 17:56
  3. Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 28.12.2012., 12:17
  4. Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 19.02.2011., 19:57