Kamera za crveno svetlo kod Usca POMOC

zls

Početnik
Poruka
1
Dobro vece zelim svima.
Danas prodjoh na zuto/crveno svetlo na raskrsnici kod usce shoping centra.
Znam da su kamere za crvene svetla postavljenje da slikaju pravac od Brankovog mosta pa tamo ka kruznom toku, ja sam isao od garaze iz usca pa tamo pravo ka hajatu znaci nisam nigde skretao isao sam pravo, sad zanima me da li je i mene uslikala ili samo slika pravac brankov most-kruzni tok, molim vas pomagajte ceo dan ubijam glavu pa najbolje da pitam mozda neko zna to ili ima iskutva, i kakva su iskutva da li ta kamera stoji cisto da uplasi vozace ili stvarno slika, unapred hvala,
 
Na samoj raskrsnici Bulevara Mihaila Pupina i Milentija Popovica / Usca jeste kamera 'za semafor'.

Na 'uscu' Bulevara Nikole Tesle u Bulevar Mihaila Pupina nema kamere (ali nesto dalje postoji na samom mostu).

Znas sam na kojoj od te dve raskrsnice si prosao.
 
Dobro vece zelim svima.
Danas prodjoh na zuto/crveno svetlo na raskrsnici kod usce shoping centra.
Znam da su kamere za crvene svetla postavljenje da slikaju pravac od Brankovog mosta pa tamo ka kruznom toku, ja sam isao od garaze iz usca pa tamo pravo ka hajatu znaci nisam nigde skretao isao sam pravo, sad zanima me da li je i mene uslikala ili samo slika pravac brankov most-kruzni tok, molim vas pomagajte ceo dan ubijam glavu pa najbolje da pitam mozda neko zna to ili ima iskutva, i kakva su iskutva da li ta kamera stoji cisto da uplasi vozace ili stvarno slika, unapred hvala,
A što si proš'o?
I treba da te kazne. :rtfm:
Što ne mogu da budem saobraćajac bar na jedan dan.
Ali kažnjavala bi ih batinama. Krv bi letela na sve strane
Muka me vata kad vidim one "brižne" mame i babe koje trče sa decom van prelaza, na crveno...

- - - - - - - - - -

Ili da mi je jedan pauk bar na jedan dan, pa da teram na otpad džipove sa pešačkih ostrva i trotoara
 
Dobro vece zelim svima.
Danas prodjoh na zuto/crveno svetlo na raskrsnici kod usce shoping centra.
Znam da su kamere za crvene svetla postavljenje da slikaju pravac od Brankovog mosta pa tamo ka kruznom toku, ja sam isao od garaze iz usca pa tamo pravo ka hajatu znaci nisam nigde skretao isao sam pravo, sad zanima me da li je i mene uslikala ili samo slika pravac brankov most-kruzni tok, molim vas pomagajte ceo dan ubijam glavu pa najbolje da pitam mozda neko zna to ili ima iskutva, i kakva su iskutva da li ta kamera stoji cisto da uplasi vozace ili stvarno slika, unapred hvala,

Stvarno slikaju. Ako te je uhvatila stići će ti na kućnu adresu ako su kola registrovana na tebe. Ne lupaj glavu ne možeš sada ništa.
Uhvatila me u Bul. Vojvode Mišiča da sam zakačio žutu traku možda u dva metra dužine jer nisam sa gazele stigao na vreme da se prestrojim zbog niza od nekoliko gradskih buseva. Ne pomažu žalbe i objašnejnja kada imaju fotku, plati onu manju kaznu u roku.
 

Back
Top