Švalerski saveti

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.565
Drage kolege, pre nego pređem na stvar, da podelim sa vama jednu istinu, a to je:
Kada umesto da ideš za zgodnom ženskom ti biraš drugu stranu ulice gde je hladovina, onda znaj da si mator.

Tako i ja danas.
Ispred mene ide zgodna jedna guzara, voda da ti krene na usta..ali reko, ako nastavim da je pratim ima da dobijem dva vezana toplotna udara, jer je bilo 34C..i tako odlučim da pređem u hlad..

No, imam problem druge vrste.

Naime, moja prethodna ljubavnica je bila toliko lepa i zgodna, da mi je sada problem da nađem neku makar malo sličnu njoj.

Znam, reći ćete kako od probirača nema iebača, i to je tačno, ali šta ću. Razmazio sam svoj ukus i stvarno ne mogu da idem ispod najboljeg.

A opet..vremena su tmurna, lepih kvalitetnih žena sve manje, šta činiti?

Kakvo je vaše mišljenje?

Da li zažmuriti i krenuti dalje, ili živeti otvorenih očiju ali u sećanju..:sad2:

- - - - - - - - - -

deder prebačite mi ovo na Muškarce
 
Poslednja izmena:
Drage kolege, pre nego pređem na stvar, da podelim sa vama jednu istinu, a to je:
Kada umesto da ideš za zgodnom ženskom ti biraš drugu stranu ulice gde je hladovina, onda znaj da si mator.

Tako i ja danas.
Ispred mene ide zgodna jedna guzara, voda da ti krene na usta..ali reko, ako nastavim da je pratim ima da dobijem dva vezana toplotna udara, jer je bilo 34C..i tako odlučim da pređem u hlad..

No, imam problem druge vrste.

Naime, moja prethodna ljubavnica je bila toliko lepa i zgodna, da mi je sada problem da nađem neku makar malo sličnu njoj.

Znam, reći ćete kako od probirača nema iebača, i to je tačno, ali šta ću. Razmazio sam svoj ukus i stvarno ne mogu da idem ispod najboljeg.

A opet..vremena su tmurna, lepih kvalitetnih žena sve manje, šta činiti?

Kakvo je vaše mišljenje?

Da li zažmuriti i krenuti dalje, ili živeti otvorenih očiju ali u sećanju..:sad2:

- - - - - - - - - -

deder prebačite mi ovo na Muškarce

:lol:
Pa dobro bre, po ovoj vrucini te stvari rade samo budale i vojnici... Vojnik kazes nisi...:p :lol:

- - - - - - - - - -

sto bi iso za njom ako neces da je startujes

jos i zaradio toplotni udar a nista.. pa mislim, onooo, stvarno ti je pitanje na mestu...:lol:
 
ok ja cu ns di aleksinac... al tamo ima kafana u pm da znas zoki... sacemo vidimo neku iz bg i okoline

- - - - - - - - - -

jel inas neku zelju, krakata il zdepasta, ko decko il ko lorenka, tvrdo ciganche il lelujavo svedjanche?
oke ko more i ko rudnik lignita?
 

Back
Top