Starac iz Argentine tvrdi: Ja sam Adolf Hitler (foto)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poslati Blajbišu dole da to ispita i ispriča se sa Hićom ?! :mrgreen:

Mogu ja da se ispricam i sa Napoleonom....

Njih je vise sto tvrde da su bas oni - on!

- - - - - - - - - -

Poslati Blajbišu dole da to ispita i ispriča se sa Hićom ?! :mrgreen:

Ali, salu na stranu, ja sam jednom doziveo nesto jako, jako cudno u Latiskoj Americi vezano za temu...

O tome sam vec pisao ovde...
 
koji su to razlozi ? geometrija lica ?

Prvo, nacisti su imali mocnu organizaciju i tajnu sluzbu i sve i mogli su da izvedu tako nesto i mnogo je bilo lojalnih njemu i zaludjenih i sve.
Moguce je da su krenuli samurajski da cuvaju svog "Cara", Firera.

Drugo, godine, ima stvarno mnogo godina, a to moze da bude plod nekih eksperimenata da mu se produzi zivot, a i za to je potrebna mocna organizacija, a slicne teorije zavera su postojale i u vezi Kastra.
Kulaju price da Kubanci imaju jako, jako dobru medicinu - mada neki to osporavaju.

Trece, nije za zanemariti, on ima 128 godina, a zena mu ima 55.:lol:
I to mi je da kazem malo neobicno i ne znam sta da mislim tu.:lol:

- - - - - - - - - -

A i geometrija lica takodje.;)
 
Prvo, nacisti su imali mocnu organizaciju i tajnu sluzbu i sve i mogli su da izvedu tako nesto i mnogo je bilo lojalnih njemu i zaludjenih i sve.
Moguce je da su krenuli samurajski da cuvaju svog "Cara", Firera.

Drugo, godine, ima stvarno mnogo godina, a to moze da bude plod nekih eksperimenata da mu se produzi zivot, a i za to je potrebna mocna organizacija, a slicne teorije zavera su postojale i u vezi Kastra.
Kulaju price da Kubanci imaju jako, jako dobru medicinu - mada neki to osporavaju.

Trece, nije za zanemariti, on ima 128 godina, a zena mu ima 55.:lol:
I to mi je da kazem malo neobicno i ne znam sta da mislim tu.:lol:

- - - - - - - - - -

A i geometrija lica takodje.;)

Са нацистима/фашистима је СВЕ МОГУЋЕ -------- иначе је Фирерова "смрт" била прилично неозбиљно објашњена...
 
Адолф Хитлер (нем. Adolf Hitler; Браунау на Ину, 20. април 1889 — Берлин, 30. април 1945) био је немачки политичар и вођа Нацистичке партије који је ...
Godine se poklapaju.

- - - - - - - - - -

Са нацистима/фашистима је СВЕ МОГУЋЕ -------- иначе је Фирерова "смрт" била прилично неозбиљно објашњена...

Jeste Mito, a znas li da su Austrijanci bez probleme nalazili spijune u Srbiji i na najvisim polozajima?
Nacisti su mocni, a mi saka prodanih dusa.
 
Godine se poklapaju.
- - - - - - - - - -
Jeste Mito, a znas li da su Austrijanci bez probleme nalazili spijune u Srbiji i na najvisim polozajima?
Nacisti su mocni, a mi saka prodanih dusa.

Јбг.... и ово си у праву....... време ће показати ГДЕ ЈЕ ИСТИНА.........лично мислим да се Хитлер није убио.....јер је од самог почетка био експонент скотова Јенкија чивутског порекла......
 
Блајби, шта си доживео?

Bio sam u zenskom drustvu na divnoj plazi u jednom pintoresknom selu na obali Kariba....

Sve je bilo ok dok nismo ogladneli...

Jedna plava zena (ovde su plavuse velika retkost) je nosila tepsiju sa kolacima pecenim u kuci...

Taman kada je stigla do nas, kolaca je nestalo, prodali se svi...

Bio sam razocaran, ali ona mi rece da idem kod nje kuci, tamo njen muz pece novu turu, sigurno su gotovi...

Opisala mi je gde je kuca i ja sam otisao jer sam dobro poznavao to selo.

Kuca je bila bez prozora sa ulice sa masivnim drvenim vratima...

Seo sam na zvoino i javio se neki covek, njen muz...

Rekao sam da me je njegova supruga poslala po kolace...

Otvorio mi je mali, mrsav covek, Italijan po naglasnu, prilicno pripit i poveo me u kuhinju....

U mracnom holu, do kuhinje sam video na zidu HITLEROVU sliku! Nisam mogao da se nacudim od kuda on tu?

U samom uglu hodnika, u polumraku video sam zenu vrlo staru, potpuno sedu kako sedi u nekoj vrsti invalidskih kolica...Licila je na vesticu....Podisla me je jeza,,,

Dok je pakovao kolace, okrenut ledjima, cica me je odjednom pitao: "Video si je?"

"Jesam" odgovorio sam zbunjen...

"Znas li koje ona" nastavo je...

"Ne " rekao sam a trazio sam ocima vrata gde da bezim...

"Ona je Eva Braun, moja tasta!" mirno je rekao i dalje stavljajuci kolace u kutiju...

"Ja sam u kuci opasnog ludaka, napasce me nozem" pomislio sam i trazio sam ocima neki cvrst predmet da se branim...

"ma kakva Eva Braun, ona je umrlaq sa Hitlerom"

"E to tako svet misli" kaze pijano on "a ona je ovde, moja tasta"....

"Da vi niste malo vise popili" nastojim ja da se salim...

"Sad ces da vidis nesto sto jos niko nije video" rece on i ode u sobu...

Sada ce da se vrati sa pistoljem i da me upuca ....razm isljao sam da li da odem dok se ne vrati..

Radoznalost je bila jaca, pa sam ostao...

Evo ti njega sa jednim svarim debelim albumom...

Na prvoj strani Eva Braun i Hitler...

Na drugoj strani visoki nemacki oficiri na nekom pikniku u prirodi...

Seo sam od cuda...I gledao dalje...Stotine slika Hitlera i Eve i nekih koji ne znam ko su....

Vrtelo mi se u glavi..

"Da li sada verujes"? pitao je stari..

"Ne znam" odgovorio sam...

Pokupio sam kolace, platio i otisao...

Vise mi nije bilo ni do izleta ni do kupanja....

Tri dana nakon toga sam bio i nocu i danju kao u bunilu...

Jos me nije potpuno proslo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top