Moguća trudnoća???

cupkica

Ističe se
Poruka
2.255
E ovako. Bila sam kod ginekologa i na osnovu ultrazvuka i hormonskog statusa (povećan testosteron i metabolicki index) utvrdjeno je da imam sindrom policisticnih jajnika. Radila sam analize i nakon toga testosteron se vratio u normalu ali je hormon DHEAS uvećan. Doktor mi je dao da pijem Gluformin 3x1 i da redukujem kilazu sto pre.. Citala sam dosta i iz ishrane izbacila namirnice koje ne bih trebala da koristim zbog policisticnih jajnika. Poslednju menstruaciju imala sam 2.maja. Nakon toga 23eg maja krenulo mi je nesto braonkasto i trajalo 15 dana. Menstruacija je izostala i i dalje nisam dobila. I ranije mi se desavalo da imam intermenstrualna krvarenja ali su trajala 4-5 dana i posle toga sam uvek sa malim zakasnjenjem dobila menstruaciju.
Isla sam kod ginekologa, radila mi je vaginalni ultrazvuk i rekla da je endometrijum 9mm i da cu uskoro dobiti, ali proslo je vec 7 dana i nista. Takodje je insistirala da uradim Beta Hcg jer sam imala nezasticene odnose..
Pored toga sto mi kasni 20 dana, imala sam osecaj nadutosti s vremena na vreme i mučninu 2-3 puta kao neka gorusica..

Bas sam zbunjena i ne znam sta da radim..
 
Radila sam pre nekoliko dana kućni test i bio je negativan.. Ne znam koliko da mu verujem..

Mozes uvek da ponovis :) mozda ce ti biti lakse ako se plasis da si ipak trudna.
U svakom slucaju nemoj da se plasis nego istrazi u cemu je problem ako mislis da ga ima.

- - - - - - - - - -

Jok levom pretkomorom ce da oseca da je trudna u asistenciji sa slezinom.

Ti i tvoj kolega ste vidim strucnjaci. Zasto se salis na racun nekog kome treba pomoc?

Molila bih vas najlepse da probate da date neki koristan savet umesto ovog sto sada vidimo od vas.
 
Mozes uvek da ponovis :) mozda ce ti biti lakse ako se plasis da si ipak trudna.
U svakom slucaju nemoj da se plasis nego istrazi u cemu je problem ako mislis da ga ima.

- - - - - - - - - -



Ti i tvoj kolega ste vidim strucnjaci. Zasto se salis na racun nekog kome treba pomoc?

Molila bih vas najlepse da probate da date neki koristan savet umesto ovog sto sada vidimo od vas.

Ja ne odgovaram otvaracici teme, jer je neozbiljna bilo kakva prica o tome da li je trudna ili ne, ima fantomsku trudnocu ili sta li joj se vec dogadja. Mora neko da je pregleda, i da se objektivno utvrdi sta joj je a ne ovde da joj @Majki forumasica pise da uziva sto je zena, znaci ono - zeni je uloga da bude rasplodna krava, a jedna od najsmesnijih gluposti je "Da l osecas srcem da si trudna". Svaka zena ima pravo da razmislja i planira svoj zivot, da odradi abortus ako zeli a ne da se "opusta i uziva sto je zena". :roll:

Ova treba da sto pre utvrdi da li je trudna ili ne i ako jeste, da li zeli da abortira ili ne. Kada se ceka, i ne razmislja, "naraste problem" kako za samu zenu, tako i za to dete sutradan, celu porodicu i bude kuku-lele imamo za posle mnogo upropastenih zivota.

- - - - - - - - - -


Vidi se ko nema pojma. Nisi bila sposobna ni da napises recenicu od 2 reci a da ne pogresis, ne napises veliko pocetno slovo, stavis interpunkcijski znak na kraju recenice.
 
Ja ne odgovaram otvaracici teme, jer je neozbiljna bilo kakva prica o tome da li je trudna ili ne, ima fantomsku trudnocu ili sta li joj se vec dogadja. Mora neko da je pregleda, i da se objektivno utvrdi sta joj je a ne ovde da joj @Majki forumasica pise da uziva sto je zena, znaci ono - zeni je uloga da bude rasplodna krava, a jedna od najsmesnijih gluposti je "Da l osecas srcem da si trudna". Svaka zena ima pravo da razmislja i planira svoj zivot, da odradi abortus ako zeli a ne da se "opusta i uziva sto je zena". :roll:

Ova treba da sto pre utvrdi da li je trudna ili ne i ako jeste, da li zeli da abortira ili ne. Kada se ceka, i ne razmislja, "naraste problem" kako za samu zenu, tako i za to dete sutradan, celu porodicu i bude kuku-lele imamo za posle mnogo upropastenih zivota.

- - - - - - - - - -

Izvini, lIcno sam shvatila da se korisnik majki sali isto kao ti. Nije mi palo na pamet da neko to stvarno misli, izvinjavam se i majki.

Tebe je iznervirala majki i onda si se nasalio, a izgledalo je kao da se salis na racun zene koja je postavila temu.
Ovo je nesporazum, a ako postavljacica teme ne cita misli postoji mogucnost da je razumela slicno kao ja.

Posto se ovde ne vidimo i ne poznajemo dobro je da imamo u vidu da se trudimo da izbegnemo nesporazume koliko mozemo ili da bar izbegavamo stvari koje mogu nekog uvrediti ako bar ne mozemo da izbegnemo nesporazume.
 

Back
Top