ZBOG RADI ČEGA ???

skoro normalan

Zainteresovan član
Poruka
497
Zašto ženski svet kada bira životnog saputnika traži nekoga ko ima veliku kilometražu (valjda zato da bi se kraj njih smirio)
Dok muškarci traže obrnuto to jest da je riba maltene neiskusna ?

eto čisto nešto da i ja pitam....
 
Naslov je prava sramota... a ni sadržaj nije ništa bolji
Isto si mogao da pitaš i zašto Srbi više vole krompir od pirinča.
Možda ima nekih koji uopšte ne voli krompir ili pirinač ili nisu nikad videli ni krompir ni pirinač... a možda ne znaju ni šta znači voleti krompir/pirinač, a neki sa druge strane nisu pismeni ili ne žele da odgovore, pa bojkotuju... i na kraju imamo jednog Srbina koji je iskreno rekao da više voli krompir od pirinča i na osnovu njega smo napravili čitavu generalizaciju. Možda ovi drugi nisu ni bili pravi Srbi.
 
Zato što su muškarci nesigurni u sebe. I ako žena ima s kim da ih uporedi odmah beže kod svoje mame:) jer su za mame najbolji:) Tako sam naučila na forumu. A inače nemam takva iskustva. Moja drugarica je 8 godina u vezi gde mu je ona bila prva, a on njoj 7. I fino funkcionišu.
 
skoro normalan:
Zašto ženski svet kada bira životnog saputnika traži nekoga ko ima veliku kilometražu (valjda zato da bi se kraj njih smirio)
Dok muškarci traže obrnuto to jest da je riba maltene neiskusna ?

eto čisto nešto da i ja pitam....

Otkud ti ideja da muskarci traze skoro neiskusnu? Njeno iskustvo me ne interesuje, jedino me interesuje po kom kriterijumu ga je gradila...
 
etotako:
Naslov je prava sramota... a ni sadržaj nije ništa bolji
Isto si mogao da pitaš i zašto Srbi više vole krompir od pirinča.
Možda ima nekih koji uopšte ne voli krompir ili pirinač ili nisu nikad videli ni krompir ni pirinač... a možda ne znaju ni šta znači voleti krompir/pirinač, a neki sa druge strane nisu pismeni ili ne žele da odgovore, pa bojkotuju... i na kraju imamo jednog Srbina koji je iskreno rekao da više voli krompir od pirinča i na osnovu njega smo napravili čitavu generalizaciju. Možda ovi drugi nisu ni bili pravi Srbi.

ja ne govorim o nekim podacima iz anketa ili sl. vec o onome sto me je okruzivalo ( drugari, drugarice itd...) dok nisam prokuzio da je meni to beznacajno pa nisam vise obracao paznju na to pitanje ( a sad eto iz dosade upitah )......
...nego sto ti jednostavno ne odgovoris ako hoces a ako neces opet lepo inace kriticara na sve sto je neko napisao mi je pun Q.....
 
Ajd malo my, myself & I

muškarci:
-strah da postoji bolji
-želja da se bude prvi i jedini
-verovanje (mnogi kažu 100% tačno) da se prvi ne zaboravlja
-egoizam ili želja da od neiskusne napraviš ono što tebi odgovara
itd... da ne nabrajam i tako samo nagadjam
ženske:
-mislim da je na prvom mesto ono što je već navedeno a to je da se on kao već ispucao pa će sad da pravi porodicu i mirnu bračnu luku
-mišljenje da im zadovoljstvo u sexu zagarantovano ako su muški iskusniji (iako se meni čini da je lepše kad zajedno istražuju i uče)
-želja da kraj sebe imaju pravog mužjaka primata a ne mladunče
-ako je neiskusan "smaraće" previše sa sexom i sebe i nju umesto da misli o egzistenciji i boljitku
itd....
ma već smaram bwe...
 
evo logichno razmi$ljam na zadatu temu i kontam...

ako je imala manje partnera veca je verovatnoca da je recimo zdravija i veca je verovatnoca da joj sutra ja necu biti jedna od reckica (u sluchaju da ocem ozbiljnu vezu)
Zavisi od toga $ta zhelim.. ako mi je kitno i bitno da samo stignem od tachke A do tachke B uzecu bilo koji ispravan automobil, a ako ga uzimam (polovnog) za duzhi vremenski period, najnormalnije je da je pozheljno da je pre$ao $to manje :D
Neko ce se mozda naci uvredjen, ali i oni najzadrtiji priznace da razumna analogija postoji :wink:

...beep beep...
 
skoro normalan:
Zašto ženski svet kada bira životnog saputnika traži nekoga ko ima veliku kilometražu (valjda zato da bi se kraj njih smirio)
Dok muškarci traže obrnuto to jest da je riba maltene neiskusna ?

eto čisto nešto da i ja pitam....

Па није било под морање...:roll:
 
Nikada nisam bila za to da se supruznici biraju tako....musko puno-zensko malo iskustva....
Smatram da oboje treba da budu slicnog iskustva....jer vazi pravilo da ..ako iko od njih nije imao nekog posebnog iskustva pre braka....u braku pocne da -vileni- jer ne neizivljen/a....a i suprotno...ako je non stop menjao/la partnere kao carape...kao ..u braku ce da se smiri?ma nema shanse...kad-tad ce se vratiti na ono staro......(ima izuzetaka-ali vrlooo maloo)
Znaci oboje-zlatna sredina-nekoliko partnera pre braka.....dovoljno da se osete -izabranima- ...;-)
 
Heh, kad na forumu krene prica o jednoj temi, svako malo se otvori topic, koji se bavi time...
Dakle, da i ja ponovim ono sto sam u zadnje vrijeme vec par puta napisala...

Za neku iole ozbiljniju vezu tesko da bih izabrala nekog ko je spavao sa manje od 30 zena... I, nije stvar u samoj brojci, nego u odnosu prema zivotu...
Da bih preduprijedila eventualna pitanja tipa - sta ce ti neko ko samo mijenja zene, odmah cu reci da to sto je covjek imao 50-70-100 partnera, ne znaci da nije imao i ozbiljne veze...
Naravno da me ne zanimaju oni koji su imali samo povrsne avanture... Ali, isto tako ne zanimaju me ni oni koji su u zivotu imali samo ozbiljne veze...
Dopadaju mi se muskarci koji su u stanju i da vole, ali i isto tako i da uhvate trenutak u zivotu i uzivaju u njemu, bez opterecivanja time sta ce biti sutra... I dakako, oni koji svoj zivot ne upravljaju prema ocekivanjima okoline i njihovim mjerilima...
 
Jednostavno žena se oseća sigurnije kada je sa muškarcem koji je ''prošao'' zato što takav muškarac može da se snadje u kojekakvim situacijama ---- a muškarci se osećaju kao bolji frajeri kada imaju ''nevinu'' pored sebe, jer se tada njihov nagon ''da te naučim'' budi i ne boje se od toga da će biti uporedjivani sa drugim muškarcima ... pa i ocenjivani u odnosu na iste.
 
NatasaNatasa:
Jednostavno žena se oseća sigurnije kada je sa muškarcem koji je ''prošao'' zato što takav muškarac može da se snadje u kojekakvim situacijama ---- a muškarci se osećaju kao bolji frajeri kada imaju ''nevinu'' pored sebe, jer se tada njihov nagon ''da te naučim'' budi i ne boje se od toga da će biti uporedjivani sa drugim muškarcima ... pa i ocenjivani u odnosu na iste.

Ne razumem ovu postavku. Muškarac koji je prošao šta? Više kreveta? Pa ga to čini snalažljivijim u kojekakvim situacijama??? Kakvim situacijama? Krevetskim? :?
baš mi nije jasno
 

Back
Top