(VIDEO) AGENT MI5 PRIZNAO NA SAMRTNOJ POSTELJI: Ja sam ubio princezu Dajanu!

комшија

Stara legenda
Poruka
89.988


Za prinezu Dajanu kaže da je bila jedinstvena među svojim žrtvama i jedina žena koju je ikad ubio, kao i jedina osoba iz kraljevskog društva. Ona je takođe jedina žrtva čiju je smrt naredila sama kraljevska porodica. Hopkins kaže da se oseća "ambivalentno" zbog smrti princeze Dajane. S jedne strane, Dajana je bila "lepa, ljubazna žena" koja nije zaslužila da joj se život prekine, ali je prema njegovom mišljenju ugrozila britansku krunu.

"Kraljevska porodica imala je dokaze da planira da se razvede od Čarlsa. Znala je previše kraljevskih tajni. Moj šef mi je rekao da ona mora da umre. Primio je naređenje direktno od princa Filipa i morali smo to da uradimo tako da izgleda kao nesreća. Nikada pre nisam ubio ženu, a još manje princezu, ali izvršio sam naređenje. Učinio sam to za kraljicu i zemlju. Sledeća faza na visokom nivou zavere uključivala je medije koji su odradili svoj deo posla.

Bila je to dobro organizovana i vođena operacija. Britanski novinari odgovorni su urednicima koji odgovaraju oligarhima koji žele da se dodvore i budu blizu porodice zločinaca u Bakingemskoj palati. Nema slobodne štampe u Britaniji ", rekao je Hopkins.

Bivši obaveštajac provodi svoje poslednje dane kod kuće, rekao je da očekuje da ga pritvore posle njegovih priznanja. Hopkins je objasnio da će svaka istraga o aferi biti teško dokaziva i "vrlo komplikovana" jer postoji nekoliko pisanih zapisa o tajnim MI5 aktivnostima, a "većina mojih kolega već je mrtva".
 
Sta vi citate...


"There was no truth to the story, which originated with YourNewsWire, a fake news site. As is often the case with fake news, the article lacked critical details such as when and where the confession occurred or how the purported assassination took place, and no other credible news outlet (or even tabloid) reported the story.

The MI5 agent deathbed confession story was not the first of its type proffered by YourNewsWire, a site known for promoting baseless conspiracy theories. "
http://www.snopes.com/retired-mi5-agent-confesses-on-deathbed-i-killed-princess-diana/
 
Neka si postavio temu, ali ja se pitam ko iole normalan veruje da je Dajana slucano stradala u saobracajnoj nesreci?

Још сам одмах после убиства читао да је Принцеза Дајана затруднела са њеним дечком Додијем, Арапином, сином великог египатског трговца.
Заборавих сад име а мрзи ме да гуглам, углавном је чича у Лондону имао највећу робну кућу, а Британија му деценијама није давала пасош јер је био у жешћој фрци са Saudi Royal Family, а која је у најприснијим односима са House of Windsor.
Један од разлога сукоба Додијевог оца са Саудијцима је био и тај што је његовом презимену додао оно "Ал", што је у арапском свету "аристократски" додатак (као фон у Немачкој или лорд у Британији), а што арапске краљевине на Блиском Истоку гледају попреко и забрањују ако Арапин није од њихове феле - нарочито ако је тај Арапин познат као тај чича и његов син, покојни Доди - несуђени муж покојне Дајане и отац њеног нерођеног детета.
Принцеза Дајана је храбро одбила захтев од стране House of Windsor да абортира. Како би Додијево дете због Дајане и де јуре постало "плаве крви", Саудијци су тражили и добили убиство Додија и Дајане.
О томе је био фељтон у сјајном магазину "Екстра репортер", а који је покренуо и уређивао данас легендарни Љубиша Козомара.


Нека им је обоје вечна слава!
 
Poslednja izmena:
Добро, а како је то учинио?

Даљинским уређајем преузето је управљање возила у коме су се налазили.
А да би достигли потребну брзину која бих их усмртила при ударцу о бетонски стуб, појурили су их "папараци" на довољно брзим моторима.
 
Poslednja izmena:
Даљинским уређајем преузето је управљање возила у коме су се налазили.
А да би достигли потребну брзину која бих их усмртила при ударцу о бетонски стуб, појурили су их "папараци" на довољно брзим моторима.

био си видео си:think:
 


Za prinezu Dajanu kaže da je bila jedinstvena među svojim žrtvama i jedina žena koju je ikad ubio, kao i jedina osoba iz kraljevskog društva. Ona je takođe jedina žrtva čiju je smrt naredila sama kraljevska porodica. Hopkins kaže da se oseća "ambivalentno" zbog smrti princeze Dajane. S jedne strane, Dajana je bila "lepa, ljubazna žena" koja nije zaslužila da joj se život prekine, ali je prema njegovom mišljenju ugrozila britansku krunu.

"Kraljevska porodica imala je dokaze da planira da se razvede od Čarlsa. Znala je previše kraljevskih tajni. Moj šef mi je rekao da ona mora da umre. Primio je naređenje direktno od princa Filipa i morali smo to da uradimo tako da izgleda kao nesreća. Nikada pre nisam ubio ženu, a još manje princezu, ali izvršio sam naređenje. Učinio sam to za kraljicu i zemlju. Sledeća faza na visokom nivou zavere uključivala je medije koji su odradili svoj deo posla.

Bila je to dobro organizovana i vođena operacija. Britanski novinari odgovorni su urednicima koji odgovaraju oligarhima koji žele da se dodvore i budu blizu porodice zločinaca u Bakingemskoj palati. Nema slobodne štampe u Britaniji ", rekao je Hopkins.

Bivši obaveštajac provodi svoje poslednje dane kod kuće, rekao je da očekuje da ga pritvore posle njegovih priznanja. Hopkins je objasnio da će svaka istraga o aferi biti teško dokaziva i "vrlo komplikovana" jer postoji nekoliko pisanih zapisa o tajnim MI5 aktivnostima, a "većina mojih kolega već je mrtva".

ja bi mu reko pred smrt da ce ga pojesti uskoro crvi i da ga se niko nece setiti,familiju je celu ugrozio ako je ima ne priznanjem vec nedelima
 
To se odavno vec zna...


Kraljevska satanisticka porodica je ubila Princezu...

Zato jer je impotentnom Čarlsu smetalo sto je Princeza nasla drugu kitu bolju od njegove, posto se njegova kitica lozi samo na babe i Kamile...


Srecom evo i Princ FIlip je na izmaku, a dace Bog i Kraljica ce jos malo...
Čarls nije nizasta, tako da ce i ta masonska Kraljevina otici u prkno istorije...


Hvala Bogu...



....
 
Poslednja izmena:
odavno se ovo znalo da zapadom vladaju hladnokrvne ubice i zlikovci

Drago mi je sto za to imamo potvrdu iz prve ruke.

- - - - - - - - - -

Mnogo bitnije i znacajnije ubistvo od ubistva princeze Dajane je bilo ubistvo Johna Smita , mladog perspektivnog lidera Laburisticke stranke. Likvidiran je jer je radio u interesu britanskih radnika a zamenio ga je zlikovac u sluzbi Trilaterale - nama poznati Toni Bler

Non_Free_Image_of_John_Smith_Labour_Politician.jpg


The sudden death of John Smith the left-wing Labour leader in 1994 just 3 years before he would have most likely won the 1997 election was very suspicious. He was replaced by corporation-friendly Tony Blair. Don't be surprised if Jeremy Corbyn has a sudden and unexpected heart attack if another election is called. The establishment/business class will not give up the power and control they have enjoyed since 1979.
 
Bivši oficir CIA Norman Hodžs (78) otkrio je na samrtničkoj postelji u bolnici jednu od najvećih tajni današnjice. On je tako posle bezmalo pola veka stavio tačku na brojne teorije o smrti čuvene glumice i ljubavnice Džona Kenedija - Merilin Monro.

Naime, Hodžs je na samrtničkoj postelji u jednoj bolnici u državi Virdžinija priznao da je po naredbi američke vlade smrtonosnom injekcijom ubio Merilin Monro.

Iako je, kako je naveo, glumica bila jedina žena koju je ubio, Hodžs ni u jednom trenutku nije pokazao žaljenje zbog zločina koji je počinio. Kao razlog za to naveo je to što postoje brojni dokazi da je Merilin bila u ljubavnoj vezi ne samo sa Kenedijem, već i sa Fidelem Kastrom.

"Mogla je da prenese strateške informacije komunistima, a to se moralo sprečiti“, rekao je on. On je posvedočio da je oko jedan sat u noći 5. avgusta 1962. godine CIA je izdala nalog za glumičinu likvidaciju. Ušao je u sobu glumice i napravio joj injekciju u kojoj su bili sedativi pomiješani sa barbituratima, što je dovelo do smrti čuvene MM.
 

Back
Top