(VIDEO) AGENT MI5 PRIZNAO NA SAMRTNOJ POSTELJI: Ja sam ubio princezu Dajanu!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: (VIDEO) AGENT MI5 PRIZNAO NA SAMRTNOJ POSTELJI: Ja sam ubio princezu Dajanu!

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano (VIDEO) AGENT MI5 PRIZNAO NA SAMRTNOJ POSTELJI: Ja sam ubio princezu Dajanu!

http://www.kurir.rs/planeta/2867587/video-agent-mi5-priznao-na-samrtnoj-postelji-ja-sam-ubio-princezu-dajanu

Penzionisani agent MI5, Džon Hopkins (80), priznao je niz neverovatnih ubistava otkad je izašao iz bolnice u Londonu rekavši da mu je preostalo nekoliko nedelja života i da ne želi da umre, a da ne kaže istinu.

Hopkins tvrdi da je bio uključen u 23 ubistva britanske obaveštajne agencije između 1973. i 1999., uključujući i ubistvo princeze Dajane.

Hopkins, koji je 38 godina radio kao operativac za M15, tvrdi da ga je ta služba često koristila za diskretna ubistva pojedinaca koji su smatrani pretnjom po sigurnost Ujedinjenog Kraljevstva.

Obučen i kao mašinski inženjer i stručnjak za municiju Hopkins tvrdi da ima veliko iskustvo u konvencionalnim metodama ubijanja, uključujući hemikalije i otrove. Britanski obaveštajac tvrdi da je bio deo ćelije od sedam operativaca koji su sprovodili političke atentate širom Velike Britanije. Većina žrtava bili su političari, aktivisti, novinari i vođe sindikata.

Za prinezu Dajanu kaže da je bila jedinstvena među svojim žrtvama i jedina žena koju je ikad ubio, kao i jedina osoba iz kraljevskog društva. Ona je takođe jedina žrtva čiju je smrt naredila sama kraljevska porodica. Hopkins kaže da se oseća "ambivalentno" zbog smrti princeze Dajane. S jedne strane, Dajana je bila "lepa, ljubazna žena" koja nije zaslužila da joj se život prekine, ali je prema njegovom mišljenju ugrozila britansku krunu.

"Kraljevska porodica imala je dokaze da planira da se razvede od Čarlsa. Znala je previše kraljevskih tajni. Moj šef mi je rekao da ona mora da umre. Primio je naređenje direktno od princa Filipa i morali smo to da uradimo tako da izgleda kao nesreća. Nikada pre nisam ubio ženu, a još manje princezu, ali izvršio sam naređenje. Učinio sam to za kraljicu i zemlju. Sledeća faza na visokom nivou zavere uključivala je medije koji su odradili svoj deo posla.

Bila je to dobro organizovana i vođena operacija. Britanski novinari odgovorni su urednicima koji odgovaraju oligarhima koji žele da se dodvore i budu blizu porodice zločinaca u Bakingemskoj palati. Nema slobodne štampe u Britaniji ", rekao je Hopkins.

Bivši obaveštajac provodi svoje poslednje dane kod kuće, rekao je da očekuje da ga pritvore posle njegovih priznanja. Hopkins je objasnio da će svaka istraga o aferi biti teško dokaziva i "vrlo komplikovana" jer postoji nekoliko pisanih zapisa o tajnim MI5 aktivnostima, a "većina mojih kolega već je mrtva".

Veoma poznat TONOLAN (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    354

Podrazumevano Re: (VIDEO) AGENT MI5 PRIZNAO NA SAMRTNOJ POSTELJI: Ja sam ubio princezu Dajanu!

Neka si postavio temu, ali ja se pitam ko iole normalan veruje da je Dajana slucano stradala u saobracajnoj nesreci?
    Da je Luj XIV znao kako će zavrsiti Luj XVI sve bi bilo drugačije...

Ističe se
    Učlanjen
    29.04.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: (VIDEO) AGENT MI5 PRIZNAO NA SAMRTNOJ POSTELJI: Ja sam ubio princezu Dajanu!

Ja verujem da je to učinio

Ističe se REMOVE KEBAB (avatar)
    Učlanjen
    03.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

mah
    nije to nista..ja citao da je jedan priznao da je on hitler.

- - - - - - - - - -

Oni jos zale za tom profuknjacom?
    Sekirom u glavu, a glava na panju, u krvavom stanju!Osećaj je ludi što ti neko sudi od običnih ljudi!Ko visoko leti taj nisko pada, čak i ako vlada,A ja sam samo tu da pružim podršku!

Legenda
    Učlanjen
    05.02.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Добро, а како је то учинио?

Poznat njofra (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Sta vi citate...

"There was no truth to the story, which originated with YourNewsWire, a fake news site. As is often the case with fake news, the article lacked critical details such as when and where the confession occurred or how the purported assassination took place, and no other credible news outlet (or even tabloid) reported the story.

The MI5 agent deathbed confession story was not the first of its type proffered by YourNewsWire, a site known for promoting baseless conspiracy theories. "
    http://www.snopes.com/retired-mi5-agent-confesses-on-deathbed-i-killed-princess-diana/

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio TONOLAN Pogledaj poruku
    Neka si postavio temu, ali ja se pitam ko iole normalan veruje da je Dajana slucano stradala u saobracajnoj nesreci?
    Још сам одмах после убиства читао да је Принцеза Дајана затруднела са њеним дечком Додијем, Арапином, сином великог египатског трговца.
    Заборавих сад име а мрзи ме да гуглам, углавном је чича у Лондону имао највећу робну кућу, а Британија му деценијама није давала пасош јер је био у жешћој фрци са Saudi Royal Family, а која је у најприснијим односима са House of Windsor.
    Један од разлога сукоба Додијевог оца са Саудијцима је био и тај што је његовом презимену додао оно "Ал", што је у арапском свету "аристократски" додатак (као фон у Немачкој или лорд у Британији), а што арапске краљевине на Блиском Истоку гледају попреко и забрањују ако Арапин није од њихове феле - нарочито ако је тај Арапин познат као тај чича и његов син, покојни Доди - несуђени муж покојне Дајане и отац њеног нерођеног детета.
    Принцеза Дајана је храбро одбила захтев од стране House of Windsor да абортира. Како би Додијево дете због Дајане и де јуре постало "плаве крви", Саудијци су тражили и добили убиство Додија и Дајане.
    О томе је био фељтон у сјајном магазину "Екстра репортер", а који је покренуо и уређивао данас легендарни Љубиша Козомара.

Нека им је обоје вечна слава!
    Poslednji put ažurirao/la комшија : 21.06.2017. u 18:38

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio електрика Pogledaj poruku
    Даљинским уређајем преузето је управљање возила у коме су се налазили.
    А да би достигли потребну брзину која бих их усмртила при ударцу о бетонски стуб, појурили су их "папараци" на довољно брзим моторима.
    Poslednji put ažurirao/la комшија : 21.06.2017. u 18:19

Buduća legenda KESH (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    624

Bilo je jasno od samog pocetka tko je atentator.

Tjednima prije ubistva Lady D je javnosti priopcavala da joj se tako nesto sprema.

Buduća legenda Lepi Bora (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3694

Citat Original postavio електрика Pogledaj poruku
    Strucno i efikasno . Kao i Djikija .....
    Eсли драки невозможно избежать, бей первым...

Prosto mi je neprijatno kako nam dobro ide !

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio KESH Pogledaj poruku
    Bilo je jasno od samog pocetka tko je atentator.

Tjednima prije ubistva Lady D je javnosti priopcavala da joj se tako nesto sprema.
    Па да.

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Принцеза Дајана је предвидела своју насилну смрт још 1995те:

Poslednji put ažurirao/la комшија : 21.06.2017. u 18:41

Buduća legenda Пресретач (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1398

Па шта кажу Енглези ко је убио Ђинђића?

libe strasni nije na forumu
    почетак краја диктатора најавио је курир
    Veoma poznat libe strasni (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1343

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku
    Даљинским уређајем преузето је управљање возила у коме су се налазили.
    А да би достигли потребну брзину која бих их усмртила при ударцу о бетонски стуб, појурили су их "папараци" на довољно брзим моторима.
    био си видео си
    ништа без снс,пинка&дезинформера

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio libe strasni Pogledaj poruku
    био си видео си
    Aха, после сам тебе посетио на Пигалу, када си се шетао у сукњици

Legenda Grof Vronski (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2636

Sumnjalo se u ubistvo odmah, dan nakon pogibije.
    I znalo se da iza svega stoji kraljevska porodica.
    Ostalo je samo da se nađe poslednja karika...
    To je to....!.
    Kada bi se ljudi odrekli lepog govora o sebi i lošeg govora o drugima -
    većina čovečanstva bi postala nema...

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6099

http://www.kurir.rs/planeta/2867587/video-agent-mi5-priznao-na-samrtnoj-postelji-ja-sam-ubio-princezu-dajanu

Penzionisani agent MI5, Džon Hopkins (80), priznao je niz neverovatnih ubistava otkad je izašao iz bolnice u Londonu rekavši da mu je preostalo nekoliko nedelja života i da ne želi da umre, a da ne kaže istinu.

Hopkins tvrdi da je bio uključen u 23 ubistva britanske obaveštajne agencije između 1973. i 1999., uključujući i ubistvo princeze Dajane.

Hopkins, koji je 38 godina radio kao operativac za M15, tvrdi da ga je ta služba često koristila za diskretna ubistva pojedinaca koji su smatrani pretnjom po sigurnost Ujedinjenog Kraljevstva.

Obučen i kao mašinski inženjer i stručnjak za municiju Hopkins tvrdi da ima veliko iskustvo u konvencionalnim metodama ubijanja, uključujući hemikalije i otrove. Britanski obaveštajac tvrdi da je bio deo ćelije od sedam operativaca koji su sprovodili političke atentate širom Velike Britanije. Većina žrtava bili su političari, aktivisti, novinari i vođe sindikata.

Za prinezu Dajanu kaže da je bila jedinstvena među svojim žrtvama i jedina žena koju je ikad ubio, kao i jedina osoba iz kraljevskog društva. Ona je takođe jedina žrtva čiju je smrt naredila sama kraljevska porodica. Hopkins kaže da se oseća "ambivalentno" zbog smrti princeze Dajane. S jedne strane, Dajana je bila "lepa, ljubazna žena" koja nije zaslužila da joj se život prekine, ali je prema njegovom mišljenju ugrozila britansku krunu.

"Kraljevska porodica imala je dokaze da planira da se razvede od Čarlsa. Znala je previše kraljevskih tajni. Moj šef mi je rekao da ona mora da umre. Primio je naređenje direktno od princa Filipa i morali smo to da uradimo tako da izgleda kao nesreća. Nikada pre nisam ubio ženu, a još manje princezu, ali izvršio sam naređenje. Učinio sam to za kraljicu i zemlju. Sledeća faza na visokom nivou zavere uključivala je medije koji su odradili svoj deo posla.

Bila je to dobro organizovana i vođena operacija. Britanski novinari odgovorni su urednicima koji odgovaraju oligarhima koji žele da se dodvore i budu blizu porodice zločinaca u Bakingemskoj palati. Nema slobodne štampe u Britaniji ", rekao je Hopkins.

Bivši obaveštajac provodi svoje poslednje dane kod kuće, rekao je da očekuje da ga pritvore posle njegovih priznanja. Hopkins je objasnio da će svaka istraga o aferi biti teško dokaziva i "vrlo komplikovana" jer postoji nekoliko pisanih zapisa o tajnim MI5 aktivnostima, a "većina mojih kolega već je mrtva".
    ja bi mu reko pred smrt da ce ga pojesti uskoro crvi i da ga se niko nece setiti,familiju je celu ugrozio ako je ima ne priznanjem vec nedelima
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

libe strasni nije na forumu
    почетак краја диктатора најавио је курир
    Veoma poznat libe strasni (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1343

Aха, после сам тебе посетио на Пигалу, када си се шетао у сукњици
    комфо не глупирај се
    бтв где ти је клингтонка
    ништа без снс,пинка&дезинформера

Iskusan Grom_sa_neba! (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

To se odavno vec zna...

Kraljevska satanisticka porodica je ubila Princezu...

Zato jer je impotentnom Čarlsu smetalo sto je Princeza nasla drugu kitu bolju od njegove, posto se njegova kitica lozi samo na babe i Kamile...

Srecom evo i Princ FIlip je na izmaku, a dace Bog i Kraljica ce jos malo...
    Čarls nije nizasta, tako da ce i ta masonska Kraljevina otici u prkno istorije...

Hvala Bogu...

....
    Poslednji put ažurirao/la Grom_sa_neba! : 21.06.2017. u 20:18

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2164

odavno se ovo znalo da zapadom vladaju hladnokrvne ubice i zlikovci

Drago mi je sto za to imamo potvrdu iz prve ruke.

- - - - - - - - - -

Mnogo bitnije i znacajnije ubistvo od ubistva princeze Dajane je bilo ubistvo Johna Smita , mladog perspektivnog lidera Laburisticke stranke. Likvidiran je jer je radio u interesu britanskih radnika a zamenio ga je zlikovac u sluzbi Trilaterale - nama poznati Toni Bler

The sudden death of John Smith the left-wing Labour leader in 1994 just 3 years before he would have most likely won the 1997 election was very suspicious. He was replaced by corporation-friendly Tony Blair. Don't be surprised if Jeremy Corbyn has a sudden and unexpected heart attack if another election is called. The establishment/business class will not give up the power and control they have enjoyed since 1979.
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Veoma poznat Роло Томази (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    50
    Reputaciona moć
    307

Е. супер, а ја се баш питао, ноћима не спавам...
    Морамо опростити својим непријатељима, али не пре него што их- обесимо.
    Хајне

Elita Smorisha (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    315

A sta je s onim sto tvrdi da je zapravo Hitler?
    radnik obespravljen, malo placen, robovski uslovi rada itd. a opet niko nece da iskoriscava srpskog radnika bez subvencija

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3895

ništa čudno
    mukami

Ističe se
    Učlanjen
    29.04.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Bivši oficir CIA Norman Hodžs (78) otkrio je na samrtničkoj postelji u bolnici jednu od najvećih tajni današnjice. On je tako posle bezmalo pola veka stavio tačku na brojne teorije o smrti čuvene glumice i ljubavnice Džona Kenedija - Merilin Monro.

Naime, Hodžs je na samrtničkoj postelji u jednoj bolnici u državi Virdžinija priznao da je po naredbi američke vlade smrtonosnom injekcijom ubio Merilin Monro.

Iako je, kako je naveo, glumica bila jedina žena koju je ubio, Hodžs ni u jednom trenutku nije pokazao žaljenje zbog zločina koji je počinio. Kao razlog za to naveo je to što postoje brojni dokazi da je Merilin bila u ljubavnoj vezi ne samo sa Kenedijem, već i sa Fidelem Kastrom.

"Mogla je da prenese strateške informacije komunistima, a to se moralo sprečiti“, rekao je on. On je posvedočio da je oko jedan sat u noći 5. avgusta 1962. godine CIA je izdala nalog za glumičinu likvidaciju. Ušao je u sobu glumice i napravio joj injekciju u kojoj su bili sedativi pomiješani sa barbituratima, što je dovelo do smrti čuvene MM.

Slične teme

1. Odgovora: 120
    Poslednja poruka: 08.09.2010., 18:21
  2. Americki sud priznao tuzbu RSK protiv Vatikana
    Autor -Dimitrije- u forumu Politika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 20.01.2006., 01:50
  3. Splinter Cell 4: Double Agent
    Autor Fanatic_Kv u forumu Video igre
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 22.12.2005., 01:18
  4. logon agent