Politicke okolnosti u vezi muskog roda HQ

Umri_muski

Legenda
Poruka
53.878
Ovo je tema gde mozete dodavati zapise, snimke, komentare, informacije, sve sto se tice bilo cega sto ce promeniti odnose i polozaj muskog roda...

O tome da li rodovi trebaju da budu ravnopravni , ovde necemo diskutovati, ni to da li je u redu biti kratak 5 cm ovde po pravima a duzi tamo 10cm...

Znaci ovo je kao osnovna tema, stab, headquarters, o tome sta sve moze da utice na polozaj , ekonomski, MZ odnose, mogucnost uparenja sa Z (gejevi nek otvaraju svoje HQ, ovo je za muskarca Muskarca) , prava, mogucnost.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pocinjem sa time sta biranje jedne homoseksualke moze da donese muskom rodu.

Uvod u ovaj izbor je donosenje zakona gde zensko (a zvanicno i musko) moze da za uznemiravanje prijavi osobu posle jednog jedinog gesta uznemiravanja.
I da je onda na tuziocu, a oni su nepostojeca karakterna kategorija, da odlucuje da li ce optuzeni dobiti mesec dana udaljenja i 6 meseci zatvora.

Dakle imaju li ta dva dogadjaja veze?
Iz ugla povezanosti interesa imaju.
Sta je bolje jednoj lezbejki od toga da prvo malo zavadi M i Z , zatim spusti vrednost M roda, i na kraju suzbije aktivnosti M na prezentovanju i napadanju Z, kad se u medjuvremenu Z svele iskljucivo na pasivu jer se tako bolje proda, bolja taktika, vise vredi....

Dakle u smislu vece distance izmedju M i Z, smanjenja agresivnosti flertovanja onih koji i do sada nisu bili agresivni , zakon daje ociglednu prednost lezbosima...
U smislu onih koji postuju zakon i respektuju ga, opet umanjuje aktivnosti M i entuzijazam M prema zenama....i opreznost....

Ovi ostali, pajserice, njih zabole za sve...ostace isti....i do sada su cesto koristili sistem, ja je veceras silujem, a ona sutra popodne dolazi po jos jednu turu....sto je iskreno vidjeno nekoliko puta i s moje strane, a isto sam bio tulac mulac i verovao da je nepravedno to silovanje....ne zna muskarac sa cim ima posla dok ne vidi takve situacije sam....

Ovo ne znaci da bih ja to zeleo i mogao, niti da treba to smatrati normalnim ponasanjem i ocekivanjem zena (cak i da je tacna teza da prizeljkuju silovanje kao fantaziju, sto nije nebulozno wannabe trabunjanje muskaraca).
Zbog one jedne kojoj ce to ogaditi ceo zivot ili je navesti na samoubistvo, ovo se ne sme gledati kao neutralno ili kao pozitivno ponasanje.
 
Netačno. Ima ih koje patološki mrze muškarce, ali ta mržnja je posledica nekog psihološkog poremećaja, a ne sexualnog opredeljenja. Kod njih je i sexualno opredeljenje posledica istog psihološkog poremećaja.
Normalne lezbejke mogu i sa muškarcima, samo što im je lepše sa ženama.

Normalna lezbejka je nenormalna.
Uobicajena lezbejka je lezbo, znaci seksualno je uzbudjuje zena, bilo zato sto je na prevaru tako izgradila seksualno iskustvo i zivot, bilo da je predseksualno formirano...
Transeksualizam je vec druga vrsta poremecaja...

Indukovana lezbaca, znaci ima sve hormone normalne a nije kulturoloski i iskustveno bila zavedena predseksualnim iskustvima da bude lezbo.

Picocentricna osoba,je seksualni hedonista, i nije cesto fetishista naravno da moze biti bi.
 

Back
Top